دنیای متفاوت تکنولوژی
رندر مفهومی P60 هواوی نشان می‌دهد که این گوشی پرچم‌دار با سری P50 کاملاً متفاوت خواهد بود.
سری P60 هواوی در حال تولید است و اکنون رندر مفهومی این گوشی پرچم‌دار را با دوربین‌های مربعی دوگانه و بریدگی مرکزی کپسولی‌شکلی نشان می‌دهد. گفتنی است که این تصویر ویرایش‌ شده است و رندر رسمی نیست. بااین‌حال، باتوجه‌‌به جزئیات به‌نظر می‌رسد کاملاً متفاوت از سری P50 خواهد بود.
سری پی ۵۰ هواوی با طراحی دوربین دایره‌ای دوگانه در قسمت پشتی عرضه شد و جزو اولین گوشی هوشمند شرکت بود که چنین ویژگی‌های جدید و نوآورانه را ارائه کرد. بدین‌ترتیب، جای‌گیری دوربین دوگانه مربعی در P60 با P50 هواوی متفاوت خواهد بود و دو دوربین در قسمت بالا و یک دوربین به‌همراه فلاش LED در قسمت پایین وجود خواهد داشت.
همچنین در نمای جلو، رندر P60 صفحه‌نمایشی با لبه‌های خمیده به‌همراه بریدگی کپسولی‌شکل برای میزبانی دوربین دوگانه را نشان می‌دهد. این در حالی است که P50 هواوی تنها یک حفره در وسط داشت. به‌جز این‌ها، اطلاعات دیگری از گوشی آینده‌ی هواوی دردسترس نیست.
لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.
داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز
کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟
سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari