صفحه اصلیاپلیکیشن‌ و نرم افزارارسال پیامک بر اساس موقعیت مکانی چیست و چه کاربردی دارد؟ (bts و lbs)
کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک برای افزایش مخاطبان و به تبع آن افزایش درآمد، از روش‌های مختلفی برای جذب مشتری استفاده می‌کنند. یکی از روش‌های مرسوم برای بازاریابی، استفاده از پیامک‌های تبلیغاتی است.
بعضی از پنل‌های پیامکی، با داشتن امکانات بسیار، به هدفمند شدن روند تبلیغات بسیار کمک می‌کنند. یکی از امکانات فوق‌العاده کاربردی در پنل‌های پیامکی مجهز، ارسال پیامک بر اساس موقعیت مکانی است. در ادامه این مقاله به توضیح این روش ارسال پیامک و کاربردهای آن می‌پردازیم. اگر قصد دارید با تبلیغات پیامکی کسب‌وکار خود را ارتقا ببخشید؛ ادامه مطلب را از دست ندهید.
سرویس Location-based service که به اختصار با عبارت LBS شناخته می‌شود، همان سرویس مکان مبنا است؛ با خرید پنل اس ام اس و به کمک این سرویس می‌توان پیامک‌های تبلیغاتی را به‌صورت هدفمند برای مخاطبین در یک منطقه خاص ارسال کرد. در این روش، با انتخاب کردن شهر از روی نقشه و مشخص کردن مناطق موردنظر، به بانک کامل شماره‌های فعال ثبت شده در آن منطقه دسترسی خواهید داشت. استفاده کردن از این روش کاربردی، نتیجه‌گیری از اجرای کمپین‌های تبلیغاتی را سرعت می‌بخشد؛ زیرا در این روش پیامک به‌صورت هدفمند ارسال شده و مانند پیامک‌های غیرمرتبط تبلیغاتی دیگر نیست.
یکی دیگر از قابلیت‌های پنل‌های پیامکی مجهز، ارسال پیامک تبلیغاتی براساس منطقه است. شاید بگویید پس این روش چه تفاوتی با روش ارسال پیامک بر اساس موقعیت مکانی دارد؟ در ادامه تفاوت‌های این دو ویژگی پنل‌های پیامکی را بررسی می‌کنیم. مهم‌ترین تفاوت بین این دو سرویس، بانک شماره‌های موبایل در آن‌ها است. در سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای، با استفاده از کدپستی، شماره مخاطبین شناسایی شده و پیامک‌ها برای آن‌ها ارسال می‌شود. در مقابل، در سرویس مکان مبنا، بر اساس شناسایی موقعیت مکانی مخاطب و پیدا کردن بانک شماره‌های موجود در آن مکان ارسال پیامک به‌صورت انبوه و هدفمند صورت می‌گیرد.
 
alt="ارسال پیامک bts همراه اول  تبلیغات محیطی ارزان قیمت"
برخلاف سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای که برای همه شماره‌ها قابل اجرا است، سرویس ارسال پیامک با استفاده از موقعیت مکانی، در حال حاضر فقط برای مشترکین همراه اول قابل‌دسترس است. برای استفاده از این سرویس، در قدم اول باید نسبت به خرید یک پنل پیامکی مجهز به این قابلیت اقدام کنید. بعد از خرید پنل پیامکی، بخش پشتیبانی نحوه استفاده از این سرویس را که بسیار آسان است، به شما توضیح خواهند داد.
پیش از این، ارسال پیامک به کمک موقعیت مکانی فقط برای مشترکین اپراتور ایرانسل با ارسال پیامک از طریق دکل‌های مخابراتی (BTS) در دسترس بود؛ البته این سرویس در اپراتور ایرانسل کاملاً زنده نیست و موقعیت مکانی کاربران به‌صورت هفته‌ای شناسایی می‌شود. به این صورت که شماره‌های مقصد شناسایی شده و با ثبت درخواست ارسال پیامک ۷۲ ساعت قبل از زمان موردنظر، می‌توان برای تبلیغات پیامکی اقدام کرد. با این اوصاف، سرویس ارسال پیامک زنده روی بستر همراه اول، برای اولین بار این فرصت را در اختیار مشترکان قرار داده تا موقعیت مکانی مخاطب را در همان لحظه ثبت کنند و ارسال پیامک در همان لحظه انجام شود. سرویس ارسال پیامک مطقه ای به افرادی که مشاورین املاک هستند می تواند بسیار کاربردی باشد و می توانند پیامک تبلیغاتی ملک و فروش اپارتمان را به افرادی که در همان منطقه هستند ارسال کنند. شما با استفاده از نمونه متن پیامک تبلیغاتی املاک می توانید پیامک های تبلیغاتی برای حوزه املاک ارسال کنید.
تبلیغات پیامکی به هر روشی، تأثیرات مثبت بسیاری را برای کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ به همراه دارد؛ ولی استفاده از قابلیت ارسال پیامک زنده یا مکان مبنا، مزیت‌هایی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:
• ارسال پیامک بر اساس موقعیت مکانی افراد، هدفمندسازی اطلاع‌رسانی‌ها و آگهی‌های تبلیغاتی را به همراه دارد. همین موضوع باعث افزایش اثربخشی کمپین‌های تبلیغاتی پیامکی شده و مخاطبان مناسبی را برای مجموعه جذب می‌کند. پیامک‌های اسپم غیرهدفمند نه‌تنها سودی برای مجموعه ندارند، بلکه احتمال جذب مخاطبان بالقوه به مشتری را به دلیل ایجاد مزاحمت به‌شدت کاهش می‌دهد.
• سرویس ارسال پیامک با استفاده از موقعیت مکانی، نسبت به سایر روش‌های بازاریابی دیجیتال هزینه بسیار مناسب‌تری دارد. قیمت مقرون‌به‌صرفه این قابلیت در کنار اثربخشی بالا، آن را به یکی از محبوب‌ترین روش‌های بازاریابی برای کسب‌وکارهای مختلف تبدیل کرده است.
• از مزایای دیگر سرویس پیامک مکان مبنا می‌توان به پوشش گستره آن اشاره کرد. در این سرویس که در حال حاضر در اپراتور همراه اول قابل‌دسترس است، شما با تعداد بسیاری از مخاطبین روبه‌رو هستید. همراه اول نسبت به سایر اپراتورهای موبایلی، بیشترین تعداد کاربر را در سراسر کشور دارد؛ بنابراین با استفاده از سرویس LBS می‌توانید در زمان کوتاه بیشترین تعداد مخاطب را با ارسال یک متن کوتاه جذب کنید.
• این سرویس برای کسب‌وکارهای فیزیکی که مخاطب هدفشان در یک منطقه خاص ساکن است، بهترین انتخاب خواهد بود. بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک و محلی، با کمک این قابلیت پنل‌‌های پیامکی می‌توانند همسایگان فروشگاه خود را به خرید از آن‌ها ترغیب کنند.
• ارسال آنی و بدون تأخیر پیامک از کاربردهای مهم این سرویس محسوب می‌شود. پیش از معرفی این سرویس، افراد برای جذب مشتری هدفمند از سرویس ارسال پیامک از طریق دکل‌های مخابراتی استفاده می‌کردند که بعد از ۷۲ ساعت از ثبت درخواست، پیامک موردنظر ارسال می‌شد.
به‌طورکلی، کاربرد و مزیت اصلی سرویس ارسال پیامک مکان مبنا بهترین روش برای جذب مخاطب هدفمند است؛ زیرا با ارسال فوری پیامک، اثربخشی بالایی برای کمپین‌‌های تبلیغاتی به همراه دارد.
 
alt="روش های تبلیغات پیامکی با فراز اس ام اس با خط خدماتی پنل پیامکی"
در این مقاله درباره قابلیت ارسال پیامک بر اساس موقعیت مکانی در پنل‌های پیامکی صحبت کردیم. استفاده از این قابلیت بهترین روش برای بازاریابی هدفمند و بدون تأخیر است و با جذب مخاطبین بسیار همراه خواهد بود. پنل‌های پیامکی فراز اس ام اس به این قابلیت مجهز هستند. برای خرید پنل SMS، می‌توانید به سایت فراز اس ام اس با آدرس farazsms.com سر بزنید یا با شماره ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید. کارشناسان در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.
برچسب ها : فراز اس ام اس,پنل پیامک,پیامک,bts,lbs,پیامک تبلیغاتی
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از قطع ۳۵۷ هزار سیمکارت شخصی به دلیل…
طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ارسال پیامک تبلیغاتی از شماره شخصی…
رسانه کلیک – تعداد سیم‌کارت‌های شخصی مسدود شده به دلیل ارسال پیامک‌های…
رسانه کلیک – پیامک های تبلیغاتی این روزها به یکی از ابزارهای نسبتا ارزان…
بعد از اینکه وزارت خزانه داری آمریکا وزیر ارتباطات و چند فرد دیگر را اخیراً تحریم…
مایکروسافت نسخه‌ی پایدار ۱۰۷ مرورگر اج را منتشر کرد. این به‌روزرسانی اکنون…
 بر اساس گزارش نیویورک تایمز، ایلان ماسک روز شنبه دستور اخراج گسترده‌ی…
یک تیم تحقیقاتی وابسته به UNIST از ماده جدیدی رونمایی کرده است که با القای…
کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک برای افزایش مخاطبان و به تبع آن افزایش درآمد، از…
محققین دانشگاه کورنل، الگوریتمی توسعه داده‌اند که حرکات بازیکنان والیبال…
بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت، سال گذشته حدود 10.6 میلیون مورد و 1.6 میلیون…
چکیده : بیت پین، در راستای حمایت از کسب‌وکارهای آنلاین ایرانی که از قطعی این…
تیمی از دانشمندانی که روی یک دسته مواد آزمایشگاهی کار می‌کنند، با شناسایی…
به‌ نظر می‌رسد گوگل درحال آزمایش رمزنگاری سرتاسری در گروه‌های اپلیکیشن…
 براساس گزارش منتشر شده توسط فامیتسو، مجموع فروش کنسول نهمی سونی از مرز دو…
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه خبری کلیک است. انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت ۱۴۰۰
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari