با ما همراه باشید
چند ماه قبل آنر از گوشی‌های سری مجیک ۴ رونمایی کرد. حالا بر اساس گزارش‌های منتشر شده، این شرکت قصد دارد در اوایل ۲۰۲۳ از نسل بعدی این گوشی‌ها رونمایی کند. به لطف یکی از افشاگران مشهور چینی که با نام کاربری Digital Chat Station دارد، اکنون می‌توانیم به مشخصات نمایشگرهای آنر مجیک ۵ و مجیک ۵ پرو بپردازیم.
طبق اعلام این افشاگر، آنر مجیک ۵ از نمایشگر ۶.۷۸ اینچی استفاده می‌کند ولی نمایشگر مدل پرو اندکی بزرگ‌تر است و اندازه‌ی آن به ۶.۸۱ اینچ می‌رسد. ظاهرا هر دو نمایشگر مبتنی بر لبه‌های خمیده هستند. آنر برای نمایشگر این دو گوشی پنل LTPO را در نظر گرفته که برای یادآوری باید بگوییم رفرش ریت متغیر بین ۱ تا ۱۲۰ هرتز را ارائه می‌کند.
بر اساس گزارش‌های قبلی، هر دو گوشی مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸ نسل ۲ هستند و همچنین نباید بهره‌گیری دوربین سلفی دوگانه را هم از قلم بیندازیم. دوربین اصلی هم ظاهرا از سنسور ۵۰ مگاپیکسلی استفاده می‌کند.
با توجه به اینکه هنوز چند ماه تا معرفی گوشی‌های سری آنر مجیک ۵ فاصله داریم، بدون شک تا آن زمان گزارش‌های بسیار بیشتری در مورد این گوشی‌ها منتشر خواهد شد. بنابراین باید این گزارش فعلی را با شک و تردید در نظر بگیریم.
منبع: Gizmochina


source

با ما همراه باشید
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari