یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بر اساس آخرین داده‌ها مجموع دانلود اپلیکیشن ها در سه ماهه اول ۲۰۲۲ به ۳۶.۹ میلیارد رسید که نسبت به سه ماهه اول ۲۰۲۱ نزدیک به ۱.۴ درصد افزایش داشته است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکثر ۱۰ برنامه برتر دانلود شده، پلتفرم های رسانه های اجتماعی بودند که متا و بایت دنس شش مورد از ۱۰ برنامه برتر را در اختیار دارند.
این اپلیکیشن‌ها رکورد دانلود را در ۲۰۲۲ شکستند!
چهار پلتفرم متا در این فهرست اینستاگرام، فیس بوک، واتس اپ و مسنجر هستند، در حالی که ByteDance مالک TikTok و پلتفرم ویرایش ویدیو CapCut است.
در سه ماهه اول ۲۰۲۱، TikTok از ۳.۵ میلیارد بارگیری در تمام زمان ها گذشت و به پنجمین برنامه (و اولین برنامه غیر متا) تبدیل شد که به این نقطه عطف رسید. این رکورد در حالی قابل توجه است که این برنامه از ژوئن ۲۰۲۰ در هند ممنوع شده است. قبل از این ممنوعیت، هند ۳۰ درصد از دانلودهای TikTok را تشکیل می داد.
هند تنها کشوری نیست که استفاده از TikTok را ممنوع کرده است. پاکستان چندین بار TikTok را به دلیل نگرانی در مورد محتوای “نامناسب” مسدود کرده است. با این حال، شایان ذکر است که ممنوعیت ها در پاکستان تنها چند روز قبل از برداشته شدن به طول انجامید و در حال حاضر، پاکستانی ها می توانند به این پلت فرم دسترسی پیدا کنند.
گفتنی است که همه‌گیری کرونا تاثیر چشمگیری بر بازار اپلیکیشن‌ها داشته است؛ در سال ۲۰۲۰، هزینه برنامه‌ها برای مواردی مانند دسترسی پریمیوم، خریدهای درون‌برنامه و اشتراک‌ها نسبت به سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۳۰ درصد افزایش یافت و به ۱۱۱ میلیارد دلار رسید.
۲۲۷۲۲۷
کمپانی گرنداستریم که بیست سال از راه‌اندازی آن می‌گذارد، یکی از بنیانگذاران دستگاه‌های SIP و فناوری VoIP (Voice Over Internet Protocol؛ صدا روی پروتکل اینترنت) در جهان است
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved
source

ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
 
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari