دنیای متفاوت تکنولوژی
زومیت نویسنده ارشد فناوری در حوزه‌ی بررسی استخدام می‌کند.
زومیت به‌عنوان محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین وب‌سایت فعال در حوزه‌ی فناوری کشور به ‌شمار می‌رود. ما در زومیت تلاش کرد‌ه‌ایم با تولید محتوای باکیفیت در حوزه‌های مختلف از قبیل فناوری، علمی، خودرو و کسب‌وکار، مخاطبان و همراهان خود را با جدیدترین دستاوردها آشنا کنیم و تجربه‌ی حاصل از کار با گجت‌های مختلف و جذاب را به ‌اشتراک بگذاریم.
اگر به دنیای فناوری علاقه دارید و دست‌به‌ قلم هستید، اگر از روحیه‌ی کنجکاو و پرسشگری بهره می‌برید و می‌خواهید از زیروبم هر گجتی، از گوشی هوشمند گرفته تا لپ‌تاپ و هدفون آگاهی پیدا کنید، در این‌صورت جای شما در تیم بررسی زومیت خالی است.
ما با بررسی و ارزیابی عملکرد هرمحصول از جنبه‌های گوناگون و ارائه‌ی نتایج در قالب مقالات و ویدئوهای غنی به مخاطب کمک می‌کنیم تا محصول ایده‌آل خود را از بین انبوه مدل‌های موجود در بازار بیابد.
نویسنده‌ی مقالات راهنمای خرید را می‌توان توانمند‌ترین و بالارده‌ترین نویسنده در دنیای فناوری دانست که با تجربه و دانش بسیار فراوان در این حوزه، مسئولیت نگارش، تالیف و به‌روزرسانی تمامی راهنما و آموزش‌های خرید، معرفی و آشنایی کاربران با محصولات مختلف را به‌عهده خواهد داشت. نگارش راهنمای خرید صرفاً معرفی بهترین محصولات هر حوزه نیست. بلکه باید با دیدی وسیع به‌صورت پیوسته با رصد بازار، شرکت‌های فعال، محصولات موجود، شرایط خدمات پس از فروش و آشنایی با نیاز‌های کاربران، آن‌ها را به بهترین نحو برای افزایش دانش در خصوص نیازها و محصولات ایده‌آل دردسترس آموزش دهد و بهترین گزینه‌های ممکن را در بودجه‌های مختلف و از بهترین فروشگاه‌های بازار به آن‌ها اعلام کند.
موقعیت شغلی نویسنده‌ی ارشد تحریریه به‌صورت حضوری و تمام‌وقت است؛ درنتیجه از بررسی روزمه‌ها و اطلاعات ارسال‌شده برای فعالیت دورکار معذوریم. ضمنا فن بیان خوب و سابقه‌ی اجرا امتیاز به‌ شمار می‌رود.
لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.
داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز
کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟
سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari