شرکت اسپیس ایکس روی ماهواره های اینترنتی جدید خود کار می کند که قرار است اینترنت را به دورافتاده ترین مناطق روی زمین برساند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پروژه اینترنتی اسپیس ایکس به نام استارلینک است که از طریق ماهواره اینترنت را به کاربران عرضه می کند. این شرکت اکنون روی سرویس جدید از راه دور برای عرضه اینترنت کار می کند. سرویس اینترنت استارلینک توانسته است دسترسی به اینترنت را برای جوامع محروم و دورافتاده فراهم کند.
اکنون اسپیس ایکس قصد دارد پهنای باند خود را به دورافتاده ترین منطقه برساند. این منطقه به نام مک مورد و پایگاه تحقیقاتی برنامه جنوبگان آمریکا محسوب می شود.
طبق توئیت اخیر بنیاد ملی علوم آمریکا اسپیس ایکس سرویس جدید قطبی با پایانه کاربری جدید را آزمایش می کند. این سرویس می تواند پهنای باند و اتصال را با هدف پشتیبانی علمی افزایش دهد.
پس از اعلام این موضوع اسپیس ایکس نیز در توئیتر گفت : اکنون اسپیس ایکس در ۷ قاره قرار دارد. در منطقه دورافتاده جنوبگان نیز شبکه لیزر فضایی استارلینک فعال خواهد شد. از سال آینده پرتاب ماهواره های جدید استارلینک با نام استارلینک نسخه ۲ آغاز میشود. این ماهواره ها بزرگتر و توانمند تر هستند و می توانند سرویس را بطور مستقیم به گوشی های هوشمند متصل کنند.
منبع خبر استارلینک ارسال اینترنت به دورافتاده ترین مناطق را ممکن می کند پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari