دنیای متفاوت تکنولوژی
امیر علی اکبری فایتر ایرانی دنیای وان چمپیونشیپ بعد از پیروزی برابر حریف ایتالیایی اش از آمادگی خود برای مبارزه با رقبای روسی و کره ایش می گوید تا انتقام شکست های گذشته را از آن ها بگیرد. علی اکبری بعد از پیروزی بر مائورو سریلی ایتالیایی در راند دوم مبارزه گفته است: «خدا را شکر می‌کنم. پادشاه برگشته است. من برای بردن کمربند آماده هستم. من یک علی‌اکبری، جدیدم. کانگ جی وون را به من بدهید. من می‌خواهم همه را شکست دهم. بعد از کانگ جی وون، مالیخین را به من بدهید. آماده هستید؟ من دارم می‌آیم». آناتولی مالیخین رقیب روسی علی اکبری بود که در اولین مبارزه شان در همان راند اول رقیب ایرانی اش را ناک اوت کرد. او اکنون می گوید که برای مبارزه دوم با امیر علی اکبری آماده است.
آناتولی مالیخین
علی اکبری که در دو مبارزه قبلی خود ناک اوت شده بود، از جمله شکست در برابر مالیخین با امتیاز ناک اوت در مسابقه موسوم به ONE: ‘Revolution، بالاخره توانست به مسیر موفقیت بازگردد. او مائورو سریلی را در راند دوم شکست داد، پس از اینکه داور بازی را متوقف کرد و اعلام کرد که فایتر ایتالیایی توان مبارزه ندارد. پس از این برد بود که علی اکبری گفت می خواهد بار دیگر با مالیخین مبارزه کند. مالیخین اکنون می گوید که مبارزه علی اکبری و سریلی را دیده و از نظر او علی اکبری هنوز همان فایتر قبلی است: «من مبارزه اش با سریلی را دیدم. چه می توانم بگویم؟ علی اکبری چیز جدیدی از خود به نمایش نگذاشت. هنوز هم مانند قبل کند است. او خوب نفس نمی کشد. من نمی بینم که او بتواند در مقابل سرعت، کارآیی و فشار من کاری بکند».
واکنش آناتولی مالیخین به رجزخوانی امیر علی اکبری + ویدیو مبارزه
واکنش آناتولی مالیخین به رجزخوانی امیر علی اکبری + ویدیو مبارزه
اما ظاهراً مالیخین به نام بزرگ فایتر ایرانی آگاه است. امیر علی اکبری به فینال مسابقت گرند پریکس سنگین وزن Rizin رسید و اگر تحریم های ایالات متحده علیه ایران نبود، می توانست با UFC قرارداد امضا می کرد زیرا بر اساس قوانین تحریمی ایالات متحده، این سازمان هنرهای رزمی ترکیبی نمی توانست به فایترهای ایرانی دستمزد بدهد. در این شرایط، مالیخین می گوید که از مبارزه دوم با امیر علی اکبری استقبال می کند. وی در این باره گفته است: «داستان جالبی خواهد شد. او دنبال کنندگان زیادی در شبکه های اجتماعی داشته و گروه بزرگی از او حمایت می کنند».
واکنش آناتولی مالیخین به رجزخوانی امیر علی اکبری + ویدیو مبارزه
آناتولی مالیخین در حساب اینستاگرامی خود ویدیویی از رجزخوانی امیر علی اکبری برای او پس از پیروزی بر سریلی و در ادامه ناک اوت شدن علی اکبری توسط خود را منتشر کرده و در شرح آن نوشته است: «همه چیز با تو شفاف است امیر علی اکبری، اما اگر می خواهی تکرار کنی این را بدان که این بار سریع تر از قبل تو را می اندازم». مالیخین که برای دفاع از عنوان قهرمانی وان چمپیونشیپ خود باید مبارزه کند می گوید که هیچ رقیبی برای خود نمی بیند: «هیچ کسی در این بخش در مقابل من شانسی ندارد. من صد درصد آماده ام. باید معجزه ای رخ دهد تا کسی بتواند مرا شکست دهد. دوباره انداختن علی اکبری سخت نخواهد بود. این مبارزه یک پول آسان برای من خواهد بود. اکنون باید با ضربه دست راست او را بیندازم. باید کمی تنوع به مبارزاتمان بدهیم».
گردن این مالیخین به دست من انشاالله شکسته خواهد شد
سرعت مشت زنی علی اکبری خیلی کم واز نظر قدرت خیلی ضعیفه….و اینکه زود تسلیم میشه …
اگه علی اکبری سعی کنه همون اول کشتی بگیره و فایت رو به خاک ببره میتونه برنده بشه ان شاءالله
چرا درست انتقال مطلب نمیکنی… کجا از کی تا حالا ترجمه kill every one شده شکت دادن همه… به نظرم درست نیست.بیایید امانت دار خوبی باشیم.
امیر اینبار اون امیر سابق نبود …
انگار بی حال و ضعیف بود .
دفعات قبل قدرتمندتر ظاهر میشد .
متاسفانه بر خلاف مالیخین یا کانگ جی وان که ضربه هاشون قدرت ناک اوتی دارن علی اکبری ضربه هاش قدرت ناک اوت ندارن و بیشتر روی کشتی تکیه میکنن با یکی مثل مالیخین علاوه بر این که کشتی و جوجیتسوت باید خوب باشه باید مشت های دقیق و قدرتی هم بتونی بزنی.مبارزه علی اکبری و مالیخین رو نگاه کنین از هر ده تا مشت مالیخین نه تاش تو صورت علی اکبری قشنگ میخابید نقطه ای و قدرتی ضربه میزد ولی علی اکبری ضربه هاش نه قدرت انچنانی داشتن نه دقت رو این مواردش باید کار کنه درضمن سرعت علی اکبری هم به شدددددت پایینه.نقاط ضعفشو باید قوی کنه و در ضمن دست از این مسخره بازیا و ادا بازیام برداره سربند حیدر کرار و پخش مداحی و این ادا و اصول ها کار بچه ها و تازه کاراس.
تا کور و کر بشه هر کی نمی تونه اسم امیرالمؤمنین ببینه یا بشنوه
بزرگوار ، نام علی رو تو ملت کفر بردن مسخره بازی نیست …
اونجا جگر شیر میخواد که در عمق بلاد کفر باشی ولی نام مولا و مقتدات رو فریاد و تبلیغ کنی …
هوشیار باشیم .
مثل امیرعلی اکبری ام ام ای کار زیاد داریم …
ولی اونچه که امیر رو دلنشین و افتخار آفرین کرده برای ما ایرانیان، همین روحیه ولایت پذیری اوست و مطمعن باشید خدا برکت میده به کارش و به مجاهدتاش.
زنده باد امیر علی اکبری تورک اوغلو همشهری علی دایی 🇮🇷 افتخار آذربایجان ایران 🇮🇷💪
داداش تورک هست ولی ماله سراب آذربایجان شرقیه
بجای یا حیدر کرار مینوشت یا الله یا یا خدا خیلی بهتر بود..
داداش تورک هست ولی تورک سراب آذربایجان شرقی
۱۴۰۱ © تمامی حقوق برای وبسایت Rooziato (روزیاتو) محفوظ است.
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari