دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اپل در iOS 16 اجازه داده آپدیت‌های امنیتی را مستقل از به‌روزرسانی‌های سیستم عامل نصب و البته آن‌ها را به‌طور مستقل حذف کنید.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اپل در iOS 16 قابلیتی را ارائه کرده که اجازه می‌دهد بدون نیاز به نصب آپدیت‌های کامل آیفون (یا حتی بدون نیاز به راه‌اندازی مجدد دستگاه)، وصله‌های امنیتی را نصب کنید. حالا ظاهرا قابلیت حذف این وصله‌ها هم در بخش تنظیمات فراهم شده اما بهتر است بی‌دلیل این به‌روزرسانی‌های امنیتی را حذف نکنید.
بر اساس اطلاعات وب‌سایت اپل، با رفتن به مسیر Settings > General > About می‌توانید آپدیت‌های Rapid Security Response را انتخاب کنید و به گزینه حذف وصله‌های امنیتی دسترسی داشته باشید. در این صفحه گفته نشده که چرا کاربر باید یک به‌روزرسانی امنیتی را حذف کند و امنیت دستگاه خود را در برابر آسیب‌پذیری‌ها پایین بیاورد.
با این حال، می‌توان تصور کرد که یکی از این وصله‌ها به خودی خود مشکل داشته باشد و عملکرد دستگاه را مختل کند. در نتیجه، این گزینه قادر است پایداری را به آیفون شما برگرداند. اما در غیر این صورت، ظاهرا با قابلیتی روبرو هستیم که احتمالا بهتر است هرگز از آن استفاده نکنید، مگر این که برای حذف وصله‌ها دلیل خوبی داشته باشید و بدانید دارید چه کاری انجام می‌دهید.
قابلیت Rapid Security Response به‌صورت پیش‌فرض فعال است اما با رفتن به مسیر Settings > General > Software Update > Automatic Updates و استفاده از گزینه Security Responses and System Files می‌توانید آن را خاموش کنید. با انجام این کار، وصله‌های امنیتی دیگر به شکل مستقل نصب نمی‌شوند و برای دسترسی به آن‌ها باید منتظر آپدیت‌های کامل سیستم عامل بمانید.
این قابلیت مهم و کاربردی قرار است به مک اواس ونتورا هم اضافه شود. نسخه جدید این سیستم عامل هنوز رسما در دسترس کاربران قرار نگرفته است. همچنین، اپل در بخش مخصوص این سیستم عامل در وب‌سایت خود اعلام نکرده که آیا کاربران می‌توانند وصله‌های امنیتی را در مک اواس حذف کنند یا خیر. ونتورا قرار است در تاریخ 30 مهر منتشر شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari