یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بانی راس، رئیس 343Industries، این استودیو را ترک کرد تا بتواند به مشکلات خانوادگی خود رسیدگی کند. همچنین، مایکروسافت خبر از تغییری اساسی در تیم مدیریتی سازندۀ Halo داد.
خانم بانی راس برای بیش از 3 دهه در بخش گیمینگ شرکت مایکروسافت مشغول به کار بوده و روی فرنچایزهایی مانند Gears of War ،Alan Wake و نشر آثار ترد-پارتی مانند Mass Effect کار کرده است. اما مهم‌تر از همه، او در 15 سال اخیر چشم‌انداز خود حول فرنچایز Halo را اجرایی کرد و به همراه تیم خود در 343Industries بازی‌های Halo 5 ،Halo 4 و Halo Infinite را به انتشار رساند. البته وی در گذشته روی Halo 3: ODST و Halo Reach نیز کار کرده است.
بیانیۀ استودیوی 343Industires حول جدایی وی را در ادامه مطالعه می‌کنید:
بعد از حضور 28 ساله در بخش گیمینگ مایکروسافت، که شامل فعالیت 15 ساله در 343Industries و برداشن قدم‌های جاه‌طلبانه در سری Halo نیز می‌شود، بانی راس به‌زودی مایکروسافت را ترک خواهد کرد تا زمان بیشتری را با خانوادۀ خود بگذراند. ما از رهبری وی در 343 بسیار ممنونیم. رئیس بخش تولید، پیر هینتزه (Pierre Hintze)، بلافاصله ریاست استودیو را برعهده خواهد گرفت. تیم 343 به سختی کار می‌کند تا به‌روزرسانی زمستانه را در دسترس گیمرها قرار دهد، بزرگ‌ترین آپدیت Halo Infinite تا به این لحظه در راه است.
در نهایت، مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد تیم مدیریتی استودیوی 343 را به طور کامل متحول کند و تغییراتی ساختاری در آن به وجود بیاورد. همان‌طور که می‌دانید، این استودیو با مشکلات مدیریتی، اخراج و ترک کارکنان ارشد از جمله کارگردان اصلی پروژه مواجه بوده. از سوی دیگر، طرفداران اعتقاد دارند که Halo Infinite پشتیبانی قابل قبولی نداشته است. امیدوار هستیم که هر چه سریع‌تر مشکلات مدیریتی این استودیو برطرف شوند.
نظر شما در این باره چیست؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
این شد یک خبر خوب ،از طرف مایکروسافت
امیدوارم نفر بعدی ،فرد لایقی باشه و حقیقتا هیلو رو از این منجلاب نجات بده !
ماهم مثلا نفهمیدیم که انداختنش بیرون 😉
خدارو صد هزار مرتبه شکر
خوب شد از همچین جایی اومد بیرون
بپر بیا استودیو هایه سونی بانو
مایکروسافت جدا تغییرات مدیریتی تو 343 باید چند تا استدیوی پشتیبانی قوی برای سری هیلو بخره یا تاسیس کنه
پشتیبانی از یه بازی سرویس محور بزرگ همراه با کمپین داستانی کار یک استدیو نیست
الان بتلفلید و cod هم کلی استدیو پشتیبانی قوی دارن هم هنوز نتونستن محتوا در حد انتظار طرفداران عرضه کنن
برو به جهنم تا بلکه این آی پی و این استودیو ازت راحت بشه و مدیر تازه و خوب سر کار بیاد تا ارزش
هیلو رو بفهمه نه تویی که فقط به این فرنچایز خیانت
کردی ………..
اون ۳۴۳ استودیوز واقعا هیچ استعدادی ندارن واقعا ابرویه هیلو رو بردن مشخصم بود بازی‌ای که فقط به فکر درامدزایی و کواپ چهارنفره باشه باید با سربخوره زمین اون سریالشم که فاجعه بود واقعا متاسفم برایه مایکروسافت که این فرانچارتزو با بازیه جدید و سریال چرت پرتی که داد براش ساختن نابود کرد
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved
source

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari