دنیای متفاوت تکنولوژی
یوتیوب دوره های ویدئویی پولی را برای کاربران فعال خواهد کرد. بدین ترتیب سازندگان می توانند دوره های پولی را به مشترکان کانال خود ارائه کنند. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یوتیوب قصد دارد از سال آینده به سازندگان در دریافت پول بابت ارائه ویدئو کمک کند. مشترکان کانال ها نیز برای […]
یوتیوب دوره های ویدئویی پولی را برای کاربران فعال خواهد کرد. بدین ترتیب سازندگان می توانند دوره های پولی را به مشترکان کانال خود ارائه کنند.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یوتیوب قصد دارد از سال آینده به سازندگان در دریافت پول بابت ارائه ویدئو کمک کند. مشترکان کانال ها نیز برای دریافت خدمات حق اشتراک پرداخت خواهند کرد. البته این موضوع می تواند برای پلتفرم های توسعه داده شده برای این کار چالش هایی را ایجاد کند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
در حال حاضر بسیاری از کاربران برای یادگیری مهارتی خاص از کانال های یوتیوب استفاده می کنند. این پلتفرم در آینده نیز این ویژگی های آموزشی خود را افزایش خواهد داد. یکی از آنها کمک به سازندگان است تا بتوانند ویدئوهای ساختار یافته تولید کنند و با ارائه آن پول دریافت کنند. این موضوع سازندگان را از استفاده دیگر برنامه ها برای دریافت هزینه بی نیاز خواهد کرد.
طبق گزارش منتشر شده توسط انگجت دوره های ویدئویی پولی یوتیوب با نام کسب و کار یادگیری عمیق و ساختار یافته سازندگان را قادر خواهد ساخت تا در قبال ارائه دوره های خود پول دریافت کنند. این ویدئوها دو مزیت دارند. در زمان نمایش آنها تبلیغات نشان داده نمی شود و امکان پخش در پس زمینه هم وجود دارد. یوتیوب این قابلیت را ابتدا در ایالات متحده و کره جنوبی بطور آزمایشی ارائه می کند و سپس در دیگر کشورها نیز ارائه می شود.
این اقدام یوتیوب با هدف تقویت محتوای آموزشی در این پلتفرم انجام میگیرد. احتمالا در این ویژگی قابلیت دیگری به نام کوئیز نیز وجود خواهد داشت تا سازندگان سوالاتی را در رابطه با ویدیوها مطرح کرده و مشترکان بتوانند پاسخ دهند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari