دنیای متفاوت تکنولوژی
اپل چهارشنبه ۱۶ شهریور طی رویداد Far out خانواده‌ی موردانتظار آیفون ۱۴ را معرفی خواهد کرد و زومیت پوشش زنده‌ای از این رویداد خواهد داشت.
فقط یک هفته تا آرام‌گرفتن قطار شایعات بی‌امان آیفون ۱۴ باقی مانده است؛ کوپرتینونشین‌ها سرانجام شانزدهم شهریور، در رویدادی موسوم به Far out جدیدترین گوشی‌های هوشمند خود را معرفی خواهند کرد. پیش‌بینی می‌شود که آیفون ۱۴ در چهار نسخه با مدل‌های آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ مکس، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس رونمایی شود و بدین‌ترتیب اپل بعد از دو سال، ایده‌ی آیفون مینی را کنار بگذارد. انتظار می‌رود که اپل در کنار آیفون، از اپل واچ ۸، اپل واچ پرو و نسل بعدی ایرپاد پرو نیز رونمایی کند.
زومیت به‌رسم همیشه، به‌طور زنده رویداد معرفی آیفون ۱۴ را پوشش خواهد داد و لحظه‌به‌لحظه ازطریق وب‌سایت و صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی، شما کاربران عزیز را در جریان اتفاقات و تازه‌های رویداد اپل قرار خواهد داد. پوشش زنده‌ی زومیت با حمایت شرکت رونیکس برگزار خواهد شد. به‌موجب همکاری زومیت و رونیکس، سه دستگاه iPhone SE 2022 و سه دستگاه کارواش خانگی Ronix به‌قید قرعه، به مخاطبان زومیت اهدا می‌شود.

جوایز پوشش زنده‌ی رویداد Far out اپل، به‌شکل زیر و بین کاربران سایت و مخاطبان اینستاگرامی زومیت اهدا خواهد شد:
لایو اینستاگرامی پوشش رویداد Far out؛ جایزه: یک دستگاه آیفون SE
پست اینستاگرام پوشش زنده رویداد Far out؛ جایزه: یک دستگاه آیفون SE و یک دستگاه کارواش خانگی
پست وب‌سایت برای پوشش زنده رویداد Far out؛ جایزه: یک دستگاه آیفون SE و دو دستگاه کارواش خانگی

لوگوی رونیکس
رونیکس، متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران، حامی پوشش زنده رویداد معرفی آیفون 14 زومیت
لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.
داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز
کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟
سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari