یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
راندن یک هایپرکار چند میلیون دلاری در شهرها قطعاً با جلب‌توجه زیادی همراه است. متأسفانه این موضوع برای مالک یک بوگاتی شیرون در بریتانیا به بدترین شکل ممکن رخ داده و یک موتورسوار با چکش به این خودرو حمله کرده است. به گزارش carscoops، درحالی‌که بیشتر مردم بوگاتی را در پشت چراغ‌قرمز تحسین می‌کنند و یا با آن عکس می‌گیرند، عده‌ای هم هستند که به ثروت مالک این دست از خودروها حسادت کرده و سعی می‌کنند اشیای ارزشمندی را از داخل این خودروها بدزدند. احتمالاً درباره این بوگاتی شیرون نیز موضوع یاد شده رخ داده و یکی از شاهدان این صحنه از کل حادثه با گوشی خود فیلم‌برداری کرده است. این کلیپ در شبکه‌های اجتماعی به شدت پربیننده شده است.
موتورسوار موردبحث که کلاه ایمن بر سر داشته چندین بار با چکشی فلزی به بدنه بوگاتی شیرون ضربه می‌زند. نکته جالب اینکه موتورسوار تنها نبوده و نفر دیگری هم نزدیک او حرکت می‌کند. اگرچه هدف این دو موتورسوار مشخص نیست اما به نظر می‌رسد آن‌ها تلاش می‌کنند شیشه جانبی این هایپرکار را شکسته و به کابین دسترسی پیدا کنند و احتمالاً اشیای گران‌قیمتی را بدزدند. خوشبختانه شیشه بوگاتی شیرون قوی‌تر از انتظار آن‌ها بوده و کاملاً نمی‌شکند و راننده و اشیای ارزشمند او در امان می‌مانند.
همانند کاری که اکثر افراد انجام می‌دهند، راننده این خودرو پا روی پدال گاز گذاشته و از صحنه فرار می‌کند. موتورسوارها نیز شانسی در برابر یک خودروی ۱۴۷۹ اسب بخاری نخواهند داشت و بنابراین با رها کردن قضیه سعی می‌کنند تا حد امکان مشکوک به نظر نرسند. به گفته یکی از شرکت‌های فعال در زمینه ارتقای خودروهای گران‌قیمت، این نوع حملات در لندن به وفور رخ می‌دهند و به مشکلی جدی برای مالکان سوپر اسپرت‌ها و هایپرکارها  تبدیل شده‌اند. یکی از یوتیوبرهای معروف در کامنت های مربوط به این حادثه گفته که تلاش کنید این کار را در آمریکا انجام دهید! در واقع اشاره او به وجود میزان زیادی از سلاح‌ها در آمریکاست. به‌هرحال این رفتار غیرقانونی باید توسط پلیس بررسی شود. مالک بوگاتی احتمالاً از این کلیپ برای گرفتن خسارت از بیمه استفاده می‌کند چراکه قطعات یدکی بوگاتی قیمت بسیار بالایی دارند.
محمد
شانس آوردیم خیابونای ایران رو ندیدن، تو ایران سواری هر وسیله ای باشی در معرض سوء قصدی، هایپر کار که دیگه جای خودشو داره.
بهراد
تو ایران سوار پرایدم باشی امنیت نداری چه برسه سوار بوگاتی باشی…
NAVID۰۰۹۸
احتمالات زیادی میشه داد !
اما طرف کویتی بوده و جهت عشق حالش اومده بوده اونجا !
اون اوباش محترم هم از سر کار بر میگشته دیده ضرر نداره باداباد ساعت روکسشو میزنیم اگر هم نشد ضرر نکردیم !!!
اما تو ایران که این بچه‌بازی‌ها نیست که ، طرف میدونم زده تو جاده یاسوج شیراز دست دزد رو با تبر انداخته فیلمشم گرفته !
از طرفی تو تهران اوباش رو کاپوت سورنتو میگه گُ‌‌‌….ه خوردم اما طرف داره با ماشین میبردش پیش پلیس 😂 !
عاشق پدال
تو این ۱۵ سال گذشته شاید ۱۰ بار پلاک کج بردم و عوض کردم. پشت چراغ قرمز باشی این کودکان مظلوم کار میان کج میکنن. چندبار مچشونو گرفتم
داره تبدیل به یه رویه میشه. ازشون نخری یه بلایی سر ماشین میارن. شده عین دیووونه خونه.
elman
حسادت …
رحیم
آقا همچنان توتیوب برام بدون شیلفر تکن بازه ()ایرانسل
هاتف
حالا اگه ایران بود ماهها سرخط خبرها بود..
Amard
یه دریفت میزد با کون بوگاتی میکوبید به موتوری تا حالش جا بیاد بعد هم بهش خسارت میداد تا حالیش بش که اینکار درست نیست
Al pachino
شما زیاد جوش نزن 🙂
مجید
راننده‌ی این ماشینا اگه تو فاز این کارا بودن وقت پول درآوردن نداشتن 😁
شاعر
احتمالا دشمنی شخصی بوده و خواسته حال طرف رو بگیره وگرنه چند تا موتور سوار چکش همراشون دارن
aMiRsHaYaN
احتمالا پدر کشتگی داشتن چون موتوریه حتی پلاکش هم نپوشونده
Payfast
۱۰۰ درصد ولی ماشینو نگا با چکش بهش زدن فقط شیشهاش شکستن کل ماشین سالمه
Reza Waffen SS
ابولفضل به کمرشون بزنه ایشالله
AMD
الهی آمین
AMD
لعنت به حسودی من اصلا حسود نبودم و نیستم و نخواهم بود ولی هیچوقت این کار نفرت برانگیز رو درک نکردم . لعنت بهت همون رنگی که دوسش داشتم و خراب کردید.
اگه حسودا بزارن میبرمت یه جایی که ندونن کجایی…..
Si
حالا کاری به بوگاتی بودن ندارم ولی به نظرم باید در هر خیابان افراد پلیس باشن و تا میتونن اینا رو بزنن
Danial
با توجه به حجم دارایی طرف که تونسته بوگاتی بخره من جاش بودم قطعاً سعی میکردم طرف رو زیر بگیرم نهایتاً فوت میشد ک پولشو میدادم.
من همیکارو با ماشین خودم انجام دادم تازه من که پولدار نیستم و پرایدم دارم از شیشه ماشینم طرف دست کرد کیف پولمو و گوشیمو برداشت منم گفتم گور پدر گلگیر گوشی و مدارم تو کیفم خیلی ارزشش بیشتره گرفتم روش دوتایی افتادن تو جوب یکیشون که پاشد فرار کرد اون یکی موتور افتاده بود روش نتونست بلند بشه با اینکه هنوز کیف پولم تو دستش بود داشت داد و بیداد میکرد که آره آی زید بهمون و فلان و چرت و پرت (گوشیم رو قبل اینکه دستشو از ماشین بکشه بیرون زدم به دستش افتاده بود تو داخل ماشین منتها من متوجه نشدم تا اینکه بعد گشتم دیدم دستش نیست دیدم تو ماشینه) شانس اوردم کلی آدم داشتن صحنه رو زنده نگاه میردن و دو تا سرباز یگان ویژه اون دست خیابون بودن سریع اومدن دستشو بستن و دیدن کیفم دستشه گرفتن گفتن تو برو بقیش با ما.
حالا اینکه چ بلایی سر طرف اومده خدا میدونه منتها اگر قطعاً بوگاتی سوار بودم و اون حجم از پول رو داشتم وامیستادم با قفل پدالی طرفو تیکه پاره میکردم فوقش میخواستام دیشو بدم ک عددی نمیشد ولی چون پول نداشتم کیف و گوشیمو گرفتم و ال فرار.
farhan123456
حسادت………
Afg
کار بروبچ فاگین بوده
Elemento
امریکا اگر بود طرف اصلا جرات نمیکرد چنین کاری بکنه؛ با اولین ضربه ی چکش طرف از داخل ماشین یه ام ۱۶ میگرفت به سمتش :))
اینجا شیشه ی ماشین نجاتش داد
البته صاحبین این هایپرکارها در انگلستان اکثرا از اهالی خاورمیانه هستن؛ مردم خود انگلیس نه پولشو دارن و اگر هم داشته باشن خرج خرید چنین ماشینی نمیکنن (استون مارتین، مک لارن یا ۹۱۱ میخرن) و حتی با وجود داشتن هایپرکارهم نمیارنش داخل خیابون تا مثل عقده ای کلاس بذارن، کسایی که صاحب این ماشین هان اکثرا آزار و اذیت زیادی رو به مردم انگلیس و ساکن محلات مرفه لندن تحمیل میکنن. سر و صدای زیاد، گاز دادن الکی و ایجاد ترافیک با توقف های بی موقع …
مردمم زیاد دل خوشی از صاحبین این هایپرکارها ندارن بدشون نمیاد یه چکشی بزنن:)
Al pachino
حق رو با چاشنی طنز بیان کردید…. (:
كارevol
باید همون چکشو…
GMA
کار بدی نکردن،یحتمل میخواستن ایمنی شیشه ها رو تست کنند،ببینند چقدر در برابر ضربه مقاومه بنده خدا ها…:))
🇩🇪Regular fan of German and European cars🇪🇺
شیشه ی محکمی داره انگار😅
لعنت به هرچی آدم دزده
انشالله همشون از ریشه نابود بشن
مرتضی
ماشینه میخاد ۴۰۰ تا بره … باید محکم باشه
Cowboy
موضوع ویدیو بعدی مانی خوشبین جور شد😂
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari