یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
با ورود مجدد خودرو ها به بورس کالا و امکان ثبت خرید خودرو در بورس، از امروز مهلت ثبت سفارش خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور آغاز شد. ثبت سفارش خودرو عرضه ۲۶ مرداد ماه در سامانه بورس کالای کشور تنها تا ساعت ۱۷ امروز مورخ سه شنبه ۲۵ مرداد امکان پذیر است. در مجموع متقاضیان جهت ثبت سفارش خرید خودرو در بورس‌کالا ابتدا کد معاملات بورس‌کالا را اخذ نمایند. روش گرفتن کد بورس‌کالا جهت شرکت در خرید خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی نیز به این صورت است که علاقمندان به صورت آنلاین یا حضوری به یکی از کارگزاری‌های مجاز مراجعه نموده و کد بورس‌کالا را دریافت می‌کنند. البته بر اساس قانون قبل از دریافت کد بورس کالا بایستی در سامانه سجام ثبت‌نام کرده و احراز هویت شده باشند. متقاضیان پس از اخذ کد بورس‌کالا، باید برای بازکردن حساب وکالتی اقدام کنند. حساب وکالتی حسابی است که به بورس‌کالا این امکان و دسترسی را ارائه می‌کند که پس از ثبت سفارش خریدار در فرآیند خرید از بورس کالا، بتواند از آن حساب شخص برداشت کرده و به این ترتیب مراحل تسویه انجام شود.
باید به این نکته توجه کرد که براساس اعلام بورس‌کالا برای خرید خودرو، بخشی از قیمت پایه خودرو در حساب وکالتی خریدار موجود باشد. به این ترتیب پس از نهایی‌شدن ثبت‌سفارش خرید خودرو از بورس کالا، مبلغ مورد نظرتا زمان پایان فرآیند حراج در حساب وکالتی مسدود باقی می‌ماند. با نهایی شدن ثبت‌سفارش خریداران، در روزی که عرضه و فرآیند حراج صورت می‌گیرد، خریداران بر مبنای قیمت پایه در فرآیند حراج شرکت می‌کنند و در صورت وجود تقاضای بیشتر از عرضه، در رقابت شرکت خواهند نمود. همچنین مالیات ارزش‌افزوده‌ای که پرداخت خواهد شد بر مبنای قیمت نهایی است که خریدار در سامانه ثبت و خرید خود را نهایی کرده است. به این صورت خریداران باید نسبت به کلیه هزینه‌های اعلامی جهت خرید خودرو آگاه باشند.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourceاولین تیزر از کابین شاسی بلند مرسدس بنز EQE منتشر شد
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز

ورزشی خبری
اقتصادی خبری
سرگرمی خبری
علمی خبری
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari