یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 10 تا از بهترین جراح لیزیک در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. لیزیک یکی از روش های جراحی چشم می باشد که افراد می توانند با انجام این جراحی مشکلاتی هم چون نزدیک بینی، دوبینی و … را درمان کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

حس چشایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می توان گفت که چشم بسیار حساس می باشد، به همین دلیل توصیه می‌شود در صورتی که هرگونه مشکلی در ناحیه چشم خود مشاهده کردید هر چه سریع تر به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید که در زمینه تخصص تجربه خوبی دارند، تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. در ادامه این مقاله به برخی از ویژگی های بهترین جراح لیزیک تهران می پردازیم:

لیزیک نوعی جراحی لیزری می باشد که افراد با انجام این جراحی می‌توانند مشکلاتی همچون نزدیک بینی، دوبینی و … را اصلاح و درمان کنند. برای انجام این جراحی ابتدا یک لایه را از قرنیه برمی دارند و سپس بعد از برداشتن لایه قرنیه، از لیزر مخصوص استفاده می‌کنند تا قرنیه را متناسب با شماره عینک بیمار تراش بدهند. عمل لیزیک چشم روشی قدیمی می باشد و می توان گفت بعد از انجام این جراحی افراد دیگر دچار مشکلاتی همچون نزدیک بینی و … نمی باشند و نیاز به استفاده از عینک ندارند.

دکتر حامد قاسمی جراح و متخصص چشم می باشند. ایشان در سال 1376 در کنکور سراسری پذیرفته شدند و سپس در سال 1378 آزمون کشوری علوم پایه را با رتبه برتر گذراندند. همچنین ایشان موفق شدند تا سال 1386 آزمون کشوری پذیرش دستیاری را بگذرانند.

دکتر حامد قاسمی در سال 1390 موفق شدند، رتبه برتر آزمون برد تخصصی چشم پزشکی را دریافت کنند. از سوابق دکتر حامد قاسمی میتوان به عضو هیئت مدیره انجمن چشم پزشکی ایران، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بین بیمارستان دی و میدان ونک، بعد از پل همت، نبش کوچه سیدالشهدا، پلاک یک، طبقه دوم، واحد 202

شماره تماس: 02188850651 – 09190456096

دکتر مهران زارعی قنواتی متخصص چشم می باشند. ایشان با رتبه تک رقمی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شدند و موفق شدند با دریافت رتبه اول از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند. ایشان دوره قرنیه و کاتاراکت را در بیمارستان سلطنتی گوش و چشم ملبورن استرالیا گذرانده اند و سپس برای تکمیل دوره تخصصی قرنیه و پیوند به انگلستان رفتند. همچنین ایشان در سال 2011 در آزمون انجمن چشم پزشکی جهان شرکت کردند و در رقابت با بیش از دو هزار چشم پزشک در جهان موفق شدند تا رتبه اول را دریافت کنند.

از سوابق دکتر مهران زارعی قنواتی می‌توان به گذراندن دوره فوق تخصص قرنیه و پیوند قرنیه از انگلستان، کسب جایزه از انجمن بین المللی چشم پزشکی جهان، دریافت رتبه ممتاز برد تخصصی چشم پزشکی کشور، دریافت رتبه اول آزمون دستیاری پزشکی کشور، دریافت رتبه اول آزمون سراسری پره انترنی پزشکی کشور، دریافت رتبه اول آزمون جهانی انجمن چشم پزشکی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، بین میدان ونک و چهارراه جهان کودک، ضلع شمالی بلوار شهید حقانی، پلاک 67، واحد 14

شماره تماس: 02188193482 – 09105281923

دکتر محمد طاهر رجبی جراح و متخصص چشم می باشند. ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند و سپس موفق شدند تا دوره فوق تخصصی جراحی چشم و صورت را در دانشگاه تهران بگذرانند.

از سوابق دکتر محمد طاهر رجبی می‌توان به عضو انجمن چشم پزشکی ایران، عضو هیئت جهانی چشم پزشکی، عضو نظام پزشکی ایران، عضو آکادمی چشم ایران، عضو انجمن آمریکا، دارای فلوشیپ انحرافی چشم، دارای فلوشیپ جراحی پلاستیک از آمریکا و… اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای بزرگراه حقانی، نرسیده به گاندی جنوبی، پلاک 72، ساختمان فرهاد ، طبقه چهارم، واحد 402

شماره تماس: 02188201656

دکتر گلدیس اسپندار متخصص چشم پزشکی و فوق تخصص قرنیه می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و سپس موفق شدند تا دوره تخصصی چشم پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران بگذرانند. ایشان مدرک فوق تخصصی قرنیه را نیز از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند.

از سوابق ایشان میتوان به عضو انجمن بنیاد ملی نخبگان و … اشاره کرد. دکتر گلدیس اسپندار همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

خدمات :

آدرس : تهران، خیابان فاطمی غربی، ابتدای سیندخت شمالی، ساختمان سیندخت، پلاک 13، طبقه دوم، واحد چهارم

شماره تماس : 02166568817

دکتر رضا پورمازار مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی دریافت کردند و سپس موفق شدند تا برای گذراندن دوره تخصصی جراحی به بیمارستان امام علی بروند. دکتر رضا پورمازار مدرک فوق تخصصی چشم پزشکی را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کردند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

خدمات :

آدرس : تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، انتهای کوچه هفدهم، جنب بیمارستان عرفان، پلاک 54، ساختمان عرفان، طبقه چهارم، واحد 403

تلفن تماس : 02126760892

دکتر رضا همتی متخصص چشم و قرنیه چشم می باشند. ایشان فارغ التحصیل چشم پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. از سوابق دکتر رضا همتی میتوان به عضو انجمن پزشکان ایران، دارای فلوشیپ قرنیه، عضو انجمن جراحان کاتاراکت اروپا، عضو آکادمی چشم پزشکان آمریکا، عضو هیئت علمی رسمی گروه آموزشی چشم پزشکی و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

خدمات : 

آدرس : تهران، پاسداران شمالی، چهار راه فرمانیه ( ظلع شمالی)، ساختمان پزشکان نور، همکف، واحد چهارم

شماره تماس: 02122299054

دکتر محمد زارعی جراح و متخصص چشم می باشند. ایشان موفق شدند تا در سال 1390 رتبه برتر در آزمون کشوری برد تخصصی را دریافت کنند. از سوابق دکتر محمد زارعی میتوان به عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، دریافت مدال طلای المپیاد کشوری در سال 1378، دریافت رتبه برتر آزمون کشوری علوم پایه پزشکی، عضو هیئت علمی گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و… اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بین بیمارستان دی و میدان ونک، بعد از پل همت، نبش کوچه سیدالشهدا، پلاک اول ، طبقه دوم، واحد 202

دکتر مصطفی نادری جراح و متخصص چشم می باشند. ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند و دارای مدرک فوق تخصص قرنیه می باشند.

دکتر مصطفی نادری همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین می توان از سوابق ایشان به عضو هیئت علمی دانشگاه، دریافت فلوشیپ قرنیه و… اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران ،خیابان ولیعصر ،خیابان توانیر، بالاتر از بیمارستان دی، پلاک 5 ، طبقه 4

شماره تماس: :02188657833

دکتر مرجان مازوچی متخصص چشم پزشکی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند و سپس با استفاده از قانون نخبگان وارد تخصص چشم پزشکی شدند و موفق شدند تا برد تخصصی چشم پزشکی را از دانشگاه مشهد دریافت کنند.

دکتر مرجان مازوچی موفق شدند تا دوره فوق تخصص قرنیه را نیز در دانشگاه شهید بهشتی بگذرانند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، روبه رو مجتمع کوه نور

شماره تماس: 02122123535

دکتر عباس ابوالحسنی جراح و متخصص چشم پزشکی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و سپس موفق شدند تا مدرک تخصصی چشم پزشکی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کنند و سپس مدرک فوق تخصص قرنیه را نیز از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح لیزیک در تهران می باشند.

خدمات :

آدرس : تهران، میدان انقلاب، انتهای خیابان جمالزاده شمالی، نرسیده به خیابان فاطمی، نبش کوچه شیبانی، پلاک 359

شماره تماس : 02166565757

برای انجام جراحی لیزیک ابتدا درون چشم مراجعه کنندگان و بیماران قطره چشم بی حس کننده میریزند تا فرد در حین جراحی هیچگونه دردی را احساس نکند، سپس پزشک متخصص چشم را زیر دستگاه لیزر قرار می دهد و با استفاده از ابزار مخصوص چشم را باز نگه میدارد. پزشک متخصص بر روی سطح چشم حلقه ساکشن را قرار می دهد تا از حرکت چشم جلوگیری کند و سپس با استفاده از کامپیوتر، برای تنظیم لیزر متناسب با شماره چشم بیمار اقدام می کند.

سپس در مرحله بعدی از بیمار خواسته می شود تا به یک منبع نوری خیره شود تا در این زمان پزشک متخصص با استفاده از دستگاه میکروسکوپ داخل چشم بیمار را مشاهده کند و سپس نوری به قرنیه تابیده می شود. پالس های نوری لیزر برای فرد هیچگونه دردی را به همراه ندارند و باعث می‌شوند که شکل قرینه چشم تغییر پیدا کند.

نزدیک بینی: در برخی موافع امکان دارد برخی از افراد کره چشم بزرگی داشته باشند و یا انحنای قرنیه به صورتی باشد که نور جلوی شبکیه متمرکز شود که در این مواقع دیدن اشیاء برای فرد سخت و دشوار می شود.

دوربینی: زمانی که کره چشم فرد متوسط باشد و انحنای قرنیه به صورتی باشد که نور پشت قرنیه متمرکز شود، امکان دارد دید فرد در نزدیک و در برخی مواقع در دور دست دشوار و سخت باشد.

آستیگمات: زمانی که قرنیه شکل نامنظم داشته باشد، فرد دچار مشکل آستیگمات می شود که در این مواقع دید فرد در دور و نزدیک دچار مشکل می شود.

بهبود بینایی: بعد از انجام جراحی لیزیک افراد می توانند دید بهتری داشته باشند، اما افراد نباید انتظار غیر واقعی از جراحی داشته باشند، زیرا با انجام جراحی لیزیک می توان دید عینک  را به دست آورد. افرادی که شماره چشم آنها بسیار بالا است بعد از جراحی دید آنها بهتر می شود اما دید آنها کامل نمی شود.

سرعت: بعد از انجام جراحی لیزیک افراد می توانند تفاوت را در چند روز اول مشاهده کنند و می توان گفت با انجام این روش جراحی، افراد نتیجه جراحی را زودتر مشاهده می کنند.

ایمن: عمل لیزیک حدودا چند دقیقه طول می کشد و بعد از انجام جراحی نیاز به بستری نمی باشد و فرد بعد از عمل به منزل می رود. برای انجام این جراحی نیاز به بیهوشی نمی باشد و فرد در حین جراحی نباید نگرانی داشته باشد. در حین این جراحی دستگاه لیزر با استفاده از سیستم ردیاب حرکات چشم را دنبال می‌کند و زمانی که حرکات ناخواسته تندی داشته باشید، شلیک لیزر به صورت اتوماتیک قطع می شود تا فرد دچار هیچ گونه مشکلی نشود.

خشکی چشم: در برخی مواقع امکان دارد بعد از انجام جراحی لیزیک تولید اشک کاهش پیدا کند که موقت می باشد. امکان دارد برخی از افراد در چند ماه اولیه بعد از جراحی لیزیک دچار خشکی چشم شوند و دید فرد کاهش پیدا کند.

مشکلات فلپ: در حین جراحی لیزیک از جلوی چشم فرد، یک فلپ برداشته می شود که برداشتن این فلپ می تواند عوارضی را به همراه داشته باشد، که از جمله این عوارض می‌توان به عفونت، اشک زیاد و … اشاره کرد.

دوبینی: برخی از افراد ممکن است بعد از انجام جراحی لیزیک دید آنها در شب کاهش پیدا کند و در برخی مواقع ممکن است در نقاطی که نور وجود دارد، فرد دچار دوبینی شود که به طور معمول این عارضه بعد از چند هفته برطرف می شود.

آستیگمات: مشکل آستیگمات می تواند باعث برداشتن بافت های ناخواسته شود و در برخی مواقع امکان دارد، افراد نیاز به جراحی مجدد داشته باشند.

آندرکورکشن: زمانی که بافت ریزی از چشم برداشته شود، فرد دیگر نمی تواند بینایی واضحی داشته باشد. این مشکل بیشتر در افرادی به وجود می‌آید که نزدیک بین هستند و امکان دارد در برخی مواقع افراد نیاز به جراحی مجدد لیزیک داشته باشند.

کلام آخر

چشم ها بسیار حساس می باشند و باید گفت که برای هر فعالیتی بینایی سالم، حیاتی می باشد و افراد زمانی که دچار مشکلاتی همچون تاری دید، دو بینی و… هستند، می‌توانند برای بهبود بینایی خود از روش جراحی لیزیک استفاده کنند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 10 تا از بهترین جراح لیزیک در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

نوشته بهترین جراح لیزیک در تهران【سال1401 】❤️ + لیست 10 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari