معاون سیمای رسانه ملی در ادامه سفر خود به کرمان با استاندار و مجمع نمایندگان استان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و اعضای جبهه فرهنگی انقلاب، دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، محسن برمهانی در جمع استاندار و جمعی از نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و معاونین صدا و سیمای مرکز کرمان حضور پیدا کرد. 

استاندار کرمان از معاون  سیما خواستار روایت درست و بجا از ظرفیت های مختلف استان کرمان در زمینه‌های صنعتی، گردشگری کشاورزی، ورزشی و مذهبی شد و در این زمینه اعلام آمادگی و همکاری کرد. 

حضور فعالانه تر صدا و سیما با توجه به وجود فضای مجازی و اینترنت و پوشش‌مطلوب تر بازی های لیگ برتر از جمله خواسته های نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی بود. 

محسن برمهانی هم در این نشست گفت: نیروهای رسانه‌ای به عنوان سربازان حاج قاسم تمام تلاش خود را برای تولید محتوای فاخر از ظرفیت های انسانی و خدادادی این استان به کار خواهند بست. 
وی با بیان اینکه رسانه ملی معرفی چهره های بنام و برجسته ملی را وظیفه خود می داند افزود: وجود سرمایه های انسانی ارزشمند این استان فرصت مناسبی برای معرفی و الگو سازی شان به خصوص در بین نسل جوان از طریق شبکه های ملی است.
معاون سیما با اشاره به تشکیل ستاد دائمی مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در سیما خاطر نشان کرد: رسانه به لحاظ کمی و کیفی در معرفی و ترویج این مکتب به عنوان یک تکلیف مستمر می پردازد.
صدا و سیما را یاری کنید حتی با یک نقد منصفانه
معاون سیمای رسانه ملی در ادامه ی سفر به دیار کریمان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفت و گو کرد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در این دیدار رویکرد جدید سازمان صدا و سیما را مثبت ارزیابی کرد و گفت: استان کرمان ظرفیت های بسیار خوبی دارد که باید برای معرفی آنها برنامه ریزی داشت.
محسن برمهانی معاون سیمای رسانه ملی نیز در این دیدار گفت: در این سفر با ظرفیت های هنری،سرمایه های فکری و جبهه فرهنگی استان از نزدیک آشنا شدیم و امیدواریم این سفر دستاوردهای خوبی برای شبکه های سراسری داشته باشد.
 معاون سیما در دیدار فعالان جبهه‌ فرهنگی انقلاب استان کرمان: نیازمند یاری هستیم حتی با یک نقد منصفانه 
معاون سیما در نشست با جمعی از فعالان جبهه‌ فرهنگی استان کرمان گفت: همه باید بدانیم برای کمک به ارتقای صداوسیما به عنوان بزرگترین دستگاه فرهنگی رسانه ای کشور مسئولیت داریم و این یاری می تواند حتی در قالب یک نقد منصفانه و دلسوزانه باشد.
معاون سیما افزود: با تاکیدات رئیس محترم سازمان صدا وسیما، درصدد هستیم یک برنامه با مضمون «نقد سیما» راه اندازی کنیم.
برمهانی با تاکید بر لزوم شناسایی ظرفیت های جبهه فرهنگی در استان ها ،گفت: باید با ارزیابی صحیح از این ظرفیت ها و طراحی سازوکاری عملیاتی برای نیل به اهداف رسانه، از آن در قاب رسانه ملی استفاده کرد و بهره برد.
وی با بیان اینکه همه رخدادها محدود به جفرافیای پایتخت نیست، افزود: باید از جای جای کشورمان و وقایع آن باخبر باشیم و اگر بخواهیم نگاه کلان و عادلانه داشته باشیم، این سفرها و دیدارهای چهره به چهره می تواند به شناسایی ظرفیت ها کمک شایانی کند، نگاه همه ایران باید در رسانه ملی نمود و ظهور داشته باشد تا منجر به  تغییر حال  آنتن شود. 
در این جلسه برخی از فعالان جبهه‌ فرهنگی انقلاب استان کرمان و مدیران شبکه های افق و دو سیما نیز به بیان نکات و انتظارات خود پرداختند.
بازدید از مجتمع صنعتی و معدنی مس سرچشمه رفسنجان، پایان بخش سفر دو روزه محسن برمهانی ـ معاون سیما ـ و اعضای شورای مدیران این معاونت به استان کرمان بود.
صدا و سیما را یاری کنید حتی با یک نقد منصفانه
در سفر معاون سیمای رسانه ملی به کرمان، اعضای شورای مدیران این معاونت میثم مرادی مدیر شبکه یک سیما، حامد بامروت نژاد مدیر شبکه دو سیما، حسین شاهمرادی مدیر شبکه چهار سیما، علی عبدالعالی مدیرشبکه آموزش، محمدحسین کشکولی مدیر شبکه قرآن، سیدسلیم غفوری مدیر شبکه افق، سیدمحمدرضاخوشرو مدیر شبکه نسیم، محمدصادق باطنی مدیر شبکه امید،محمدمهدی قاسمی مدیر شبکه سلامت، محسن یزدی مدیر شبکه مستند، حسن ملکی مدیر شبکه جام جم، محمدرحیم لیوانی رئیس مرکز صبا، کوروش مفاخری رئیس مرکز طرح و برنامه، حسین فراهانی نیک مدیرکل برنامه ریزی و نظارت، مرتضی حسیبی طاهری مشاور اجرایی و رئیس دفتر معاون، حمید خواجه نژاد مدیر “”””””روابط عمومی سیما”””””” و سیاوس عقدائی مدیر رسانه های نوین، حضور داشتند.
انتهای پیام
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز

ورزشی خبری
اقتصادی خبری
سرگرمی خبری
علمی خبری
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari