مطالب یکتا و کاربردی
هتل سبک زندگی voco Dubai The Palm در مسیر افتتاحیه در سه ماهه سوم امسال است.
این ملک به سبک بوتیک ممتاز واقع در ساحل پالم وست، اولین هتلی است که توسط IHG Hotels & Resorts در شهرت جهانی پالم جمیرا اداره می شود.
این هتل به عنوان «مقصدی ایده‌آل برای مسافرانی است که به دنبال ارتباط، مولد و پر انرژی در هنگام سفر هستند، با فضاهای انعطاف‌پذیر برای کار، شبکه و استراحت» و دارای 143 اتاق و سوئیت است که «راحتی و عملکرد» را با هم ترکیب می‌کنند.
هر اتاق مهمان به طور متفکرانه ای مجهز به امکانات مدرن و مناطق کار با طراحی بصری است، به علاوه تختخواب های دنج ساخته شده از 100 درصد مواد بازیافتی.
مکان‌های غذاخوری شامل سالن اروپایی Maison Mathis، یک رستوران خانوادگی با صدف‌های کلاسیک، پین پردو، وافل بلژیکی و استیک تارتار، به‌علاوه نان تازه پخته‌شده از نانوایی داخل خانه، به‌علاوه Frenia، سالن استراحت روی پشت بام هتل در کنار استخر، با غذاهای مدیترانه‌ای است. سرگرمی و مناظر بی وقفه عین دبی و دبی مارینا.
امکانات تفریحی voco Dubai The Palm شامل دسترسی به ساحل خصوصی با کلوپ ساحلی و اسپا مخصوص بانوان است. این شرکت به voco Dubai در جاده شیخ زاید و voco Bonnington، Jumeriah Lakes Towers Dubai در کارنامه voco IHG می پیوندد.
ihg.com
در SeatSpy.com یک سال کامل در دسترس بودن صندلی‌های پاداش را در یک صفحه ببینید


source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari