مطالب یکتا و کاربردی
اشتراک گذاری
ژنو، 26 مه 2022: شورای جهانی تجارت برای توسعه پایدار (WBCSD) و یونیسف پادکستی را در مورد نقش حیاتی رفتار تجاری مسئولانه در مبارزه با کار کودکان راه اندازی کرده اند. توسط جیمز گوم، مدیر Equity Action از WBCSD، با مهمانان Alinde Melin، رهبر جهانی حقوق بشر و حقوق کودک از IKEA، فانی فریمونت، مدیر اجرایی از Responsible Mica Initiative و کریس کیپ، متخصص حقوق کودک و تجارت از یونیسف.
با برجسته کردن پیامدهای اجتماعی-اقتصادی همه‌گیری کووید-19 بر کار کودکان، بحث‌ها حول تعهداتی که شرکت‌ها در طول سال گذشته برای مقابله با این موضوع و همچنین موانع مختلف برای پیشرفت انجام داده‌اند، متمرکز شد. این پادکست همچنین بر اهمیت تمرکز کسب‌وکارها بر پیشگیری به عنوان بخشی از رویکردهای معنادار و مشارکتی برای مقابله با علل ریشه‌ای تأکید می‌کند. موضوعات دیگری که تحت پوشش قرار می گیرند شامل نیاز به تلاش های تجاری برای همسویی با تلاش های دولت محلی و ملی است، و اینکه چگونه پیشرفت های اجباری بررسی حقوق بشر می تواند از این امر حمایت کند.
این در حالی است که پنجمین کنفرانس جهانی و نیاز به اقدام سریع برای دستیابی به هدف ریشه کن کردن کار کودکان تا سال 2025 انجام شده است، زیرا هدف این پادکست جلب توجه تازه به نقش تجارت در پرداختن به علل ریشه ای کار کودکان از طریق کل نگر است. و رویکردهای پایدار
این پادکست دنباله‌ای از منبع مشترکی است که توسط WBCSD و یونیسف با عنوان مقابله با کار کودکان: مقدمه‌ای برای رهبران کسب‌وکار تهیه شده است که در دسامبر 2021 در سال بین‌المللی حذف کار کودکان به زبان انگلیسی منتشر شد. این گزارش که به زبان‌های آلمانی، اسپانیایی و فرانسوی نیز موجود است، بر اساس آخرین داده‌ها و بینش‌های سازمان بین‌المللی کار (ILO) و یونیسف است. این گام‌های ملموسی را بیان می‌کند که رهبران کسب‌وکار می‌توانند برای اطمینان از اینکه شرکت‌هایشان از پتانسیل کامل خود برای حمایت از حذف کار کودکان در عملیات‌های تجاری و زنجیره‌های تامین استفاده می‌کنند، بردارند. به آن گوش دهید:
iTunes
Spotify
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهنمایی لطفا با:
WBCSD: James Gomme، Director Equity Action، WBCSD، gomme@wbcsd.org
یونیسف: کریس کیپ، متخصص حقوق کودک و تجارت، یونیسف، ckip@unicef.org
مقالات و اطلاعات بینش خبری WBCSD ممکن است مطابق با مجوز عمومی بین المللی Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 و مطابق با خط مشی رازداری ما بازنشر شوند. تمام محتوا باید با اعتبار مناسب ارائه شود.
حق چاپ © 2022
شورای جهانی تجارت برای توسعه پایدار
تمامی حقوق محفوظ است | سیاست حفظ حریم خصوصی
Avenue du Bouchet 2bis,
1209 ژنو،
سوئیس
تلفن: +41 (22) 839 3100
راه تماس با ما – چطور ما را پیدا کنید
ما از کوکی ها استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین تجربه را در وب سایت ما به دست می آورید. با انتخاب ادامه، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید. می توانید در صفحه خط مشی رازداری ما درباره کوکی ها بیشتر بیاموزید.
کوکی های ضروری عملکرد اصلی را فعال می کنند. وب سایت بدون این کوکی ها نمی تواند به درستی کار کند و تنها با تغییر تنظیمات برگزیده مرورگر شما غیرفعال می شود.
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari