2 روز ago دسته‌بندی نشده Leave a comment 3 Views
ابزار جدید مصاحبه Warmup گوگل از هوش مصنوعی برای کمک به کاربران برای تمرین پاسخ دادن به سوالات مصاحبه شغلی در زمینه های مختلف استفاده می کند.
Google Interview Warmup را راه اندازی کرده است، ابزار جدیدی که از هوش مصنوعی برای کمک به افراد برای آماده شدن برای مصاحبه های شغلی استفاده می کند.
بخشی از ابتکارات Grow with Google و Career Certification، سوالات متداول مصاحبه می پرسد و پاسخ ها را در زمان واقعی رونویسی می کند.
مصاحبه Warmup که در ابتدا برای کمک به فراگیران گواهی شغلی Google برای آماده شدن برای جستجوی شغل طراحی شده بود، اکنون برای هر کسی باز است.
با استفاده از تبدیل صدا به متن یا صفحه کلید، کاربران می توانند پاسخ دادن به سؤالاتی که معمولاً در مصاحبه ها پرسیده می شود و همچنین سؤالات شغلی که توسط متخصص در آن زمینه انتخاب شده اند را تمرین کنند.
سپس این ابزار پاسخ ها را تجزیه و تحلیل می کند و پیشنهاداتی برای بهبود ارائه می دهد.
در حال حاضر، Interview Warmup سوالات میدانی برای تجزیه و تحلیل اطلاعات، تجارت الکترونیک، راهنمایی فناوری اطلاعات، مدیریت تعهد، طراحی UX یا Basic دارد.
Warmup مصاحبه دارای سه نوع سوال است:
الگوریتم گوگل علاوه بر امکان بازبینی شخصی، از یادگیری ماشینی برای شناسایی الگوها و ایجاد بینش در پاسخ‌های کاربر استفاده می‌کند. این شامل:
صفحه پرسش‌های متداول Interview Warmup گفت: «Insights به شما کمک می‌کند الگوهایی را در پاسخ‌هایتان کشف کنید». «آنها به پاسخ شما نمره نمی دهند یا به شما نمی گویند که کدام بخشی از پاسخ شما درست یا غلط است. بینش‌ها شامل اصطلاحات مرتبط با شغلی است که استفاده می‌کنید، کلماتی که بیشترین استفاده را دارید، و نکات صحبتی را که پوشش می‌دهید."
Google صوت یا رونوشت‌های جلسات مصاحبه را ذخیره نمی‌کند، اگرچه کاربران می‌توانند به‌صورت دستی یک متن را کپی یا دانلود کنند. این ویژگی در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است
از آنجایی که Interview Warmup برای یادگیرندگان گواهینامه شغلی Google طراحی شده است، ممکن است با سؤالاتی مواجه شوید که هر یک از گواهینامه ها خاص هستند. با این حال، این ابزار برای استفاده همه در دسترس است و دارای سؤالات عمومی است که در بسیاری از زمینه ها قابل استفاده است.
گوگل می‌گوید بیش از 70000 نفر گواهینامه دریافت کرده‌اند و 75 درصد از فارغ‌التحصیلان تأثیرات مثبت شغلی خود را طی شش ماه پس از فارغ‌التحصیلی گزارش کرده‌اند.
منبع : Interview Warmup
تصویر ویژه: charnsitr/Shutterstock
خبرنامه روزانه ما را از لورن بیکر بنیانگذار SEJ در مورد آخرین اخبار در صنعت دریافت کنید!
برایان نویسنده ای باتجربه با سابقه روزنامه نگاری، بازاریابی و تبلیغات است. او از زمان … [بیو کامل را بخوانید]
برای دریافت آخرین اخبار صنعت در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید.
برای دریافت آخرین اخبار صنعت در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید.
source
سئو سایت
3 ساعت ago
5 ساعت ago
11 ساعت ago
آیا می‌خواهید از تلاش‌های بهینه‌سازی Google News خود بیشترین دید ممکن را داشته باشید؟ از …
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


تبلیغات گوگل ادوردز
سئو تخصصی سایت
موتور گوگل
موتور ذره بین
تولید محتوا
گوگل ادوردز

source

توسط salamatikhabari