مطالب یکتا و کاربردی
موضوعات
چهار | منطقه اقیانوس آرام هند
اخبار بلومبرگ
https://mybs.in/2avaT6U

وانگ یی، وزیر امور خارجه چین، گفت که راهبرد هند و اقیانوس آرام ایالات متحده "محکوم به شکست" است و اظهارات خود را در حالی بیان کرد که رئیس جمهور برای افزایش تعامل با متحدان و مقابله با ظهور و نفوذ چین در منطقه است.
وزارت امور خارجه چین در بیانیه‌ای پس از دیدار وانگ با پاکستانی خود گفت: «حقایق ثابت خواهند کرد که به اصطلاح «استراتژی هند و اقیانوس آرام» اساساً یک استراتژی برای ایجاد تفرقه، یک استراتژی برای تحریک رویارویی و یک استراتژی برای از بین بردن صلح است. بلاوال بوتو همتای خود در گوانگژو یکشنبه.

بایدن در اولین سفر خود به آسیا به عنوان رئیس جمهور آمریکا، با یون سوک یول، رهبر تازه منتخب کره جنوبی دیدار کرد. او دوشنبه به فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن در توکیو می پیوندد و پس از آن روز بعد یک نشست با ژاپن، استرالیا و هند برگزار خواهد شد.
بایدن همچنین قصد دارد از چارچوب اقتصادی هند و اقیانوسیه در رویدادی که حضور مجازی دیگر رهبران این منطقه را به نمایش می گذارد، رونمایی کند. IPEF برای تلاش‌های دولت بایدن برای مقابله با نفوذ چین در آسیا، پس از خروج ایالات متحده از مذاکرات درباره توافقنامه تجاری منطقه‌ای مشارکت ترانس پاسیفیک در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، کلیدی است.
ارکان چارچوب شامل انرژی پاک، انعطاف پذیری زنجیره تامین است. کربن زدایی و زیرساخت ها؛ و مالیات و مبارزه با فساد. ایالات متحده فهرستی از کشورهای اولیه که بخشی از توافقنامه IPEF خواهند بود را ذکر نکرده است، اما گفته است که انتظار می رود کشورهای بیشتری در ماه های آینده آن را امضا کنند.
هفته گذشته، گروهی متشکل از 50 سناتور آمریکایی در نامه ای به بایدن از او خواستند تایوان را به عنوان شریک در IPEF بگنجاند.
کاترین تای، رئیس بازرگانی ایالات متحده، با جان دنگ، وزیر بدون پورتفولیوی تایوان، در حاشیه یک گردهمایی وزیران در بانکوک هفته گذشته ملاقات کرد، جایی که آنها درباره فرصت‌ها برای تعمیق روابط اقتصادی خود صحبت کردند، حتی در شرایطی که دیپلمات ارشد چین به واشنگتن هشدار داد که در مسیر اشتباهی قرار دارد. حمایت از جزیره
وزارت امور خارجه چین روز یکشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که استراتژی ایالات متحده "زیر پرچم "آزادی و گشایش" است، اما مایل است برای مهار چین "دایره های کوچک" ایجاد کند.
بیزنس استاندارد همواره تلاش زیادی کرده است تا اطلاعات و نظرات به روز را در مورد تحولاتی که مورد علاقه شما بوده و پیامدهای سیاسی و اقتصادی گسترده تری برای کشور و جهان دارد ارائه دهد. تشویق و بازخورد مداوم شما در مورد چگونگی بهبود پیشنهادات ما تنها عزم و تعهد ما را نسبت به این آرمان ها قوی تر کرده است. حتی در این زمان‌های دشوار ناشی از کووید-19، ما همچنان متعهد هستیم که شما را با اخبار موثق، دیدگاه‌های معتبر و نظرات دقیق در مورد موضوعات موضوعی مرتبط مطلع و به‌روز نگه داریم.
اما ما یک درخواست داریم.
در حالی که با تأثیر اقتصادی همه‌گیری مبارزه می‌کنیم، به حمایت شما بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم به ارائه محتوای باکیفیت‌تر به شما ادامه دهیم. مدل اشتراک ما با واکنش دلگرم کننده بسیاری از شما که در محتوای آنلاین ما مشترک شده اید، مواجه شده است. اشتراک بیشتر در محتوای آنلاین ما فقط می تواند به ما در دستیابی به اهداف ارائه محتوای بهتر و مرتبط تر به شما کمک کند. ما به روزنامه نگاری آزاد، منصفانه و معتبر اعتقاد داریم. حمایت شما از طریق اشتراک های بیشتر می تواند به ما کمک کند روزنامه نگاری را که به آن متعهد هستیم تمرین کنیم.
از روزنامه نگاری با کیفیت حمایت کنید و در Business Standard مشترک شوید .
ویرایشگر دیجیتال
داستان قبلی
داستان بعدی
حق چاپ © 2022 Business Standard Private Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.
Business Standard
ارتقاء به خدمات پرمیوم
Business Standard با خوشحالی شما را از راه اندازی "خدمات ممتاز استاندارد تجاری" مطلع می کند.
به عنوان یک مشترک ممتاز، دسترسی بدون محدودیت در سراسر دستگاه به طیف وسیعی از خدمات از جمله:
Business Standard
خدمات پرمیوم
با همکاری آرم فیس
مهمان عزیز
به خدمات ممتاز Business Standard که با حسن نیت FIS برای شما آورده شده است خوش آمدید.
لطفاً برای کشف مزایای این برنامه از صفحه مدیریت اشتراک من دیدن کنید.
از خواندن لذت ببرید!
استاندارد کسب و کار تیم
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari