ایسنا/آذربایجان غربی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر هیات دولت به آذربایجان‌غربی از اختصاص بیشترین مصوبات سفر به شهرستان پیرانشهر خبر داد.
محمدمهدی اسماعیلی امروز ۳۰ اردیبهشت در شورای اداری پیرانشهر اظهار کرد: پیرانشهر با دارابودن ظرفیت‌های بکر و طبیعی، اقتصادی و گمرکات، بهشت آذربایجان‌غربی است که نباید حتی یک نفر بیکار داشته باشد.
وی با تاکید بر بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های موجود برای اشتغالزایی در این شهرستان تصریح کرد: در سفرهای استانی هیات دولت بنابر حل مسایل و مشکلات موجود است و جلسات متعددی قبل از انجام سفر، در شهرستان‌ها و استان‌ها و با کارشناسان وزارتخانه‌ها برگزار و این مسایل و مشکلات بررسی می‌شوند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین دستورات لازم برای تجهیز و تامین کتب لازم برای کتابخانه پیرانشهر را صادر کرد.
به گزارش ایسنا؛ تجهیز مرکز تخصصی قرآن و عترت، احداث سالن ورزشی، احداث تصفیه خانه آب، ساخت مدارس لازم و رفع مشکلات جاده‌ای شهرستان پیرانشهر از دیگر مواردی بود که اسماعیلی قول مساعدت و طرح آنها را در جلسه هیات دولت در استان آذربایجان‌غربی را داد.
همچنین فرماندار، امام جمعه، نماینده مجلس و اعضای شورای شهر پیرانشهر در این جلسه مسایل، مشکلات و کمبودهای شهرستان را با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در میان گذاشتند.
انتهای پیام
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
موکت
جهان خبری
ورزشی خبری
سلامتی خبری
سرگرمی خبری
تکنولوژی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
اتو خبری

ورزشی خبری
اقتصادی خبری
سرگرمی خبری
علمی خبری
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari