خبرساز | آینه اخبار ایران
وراثت از بین رفته یک موضوع محبوب در داستان است . در مینی سریال اخیر آلمانی The Funeral ، اراده یک طرفه پدرسالار خانواده کل مراسم را از بین می برد و خصومت های طولانی مدت بر سر قبر پخش می شود.
در تحقیقات خود سعی کردیم بفهمیم که چرا خانواده ها برای دعوا بر سر ارث به دادگاه می روند. ما دریافتیم که از سال 1985 سالانه افزایشی در اختلافات وراثتی گزارش شده است. با استفاده از پایگاه‌های اطلاعاتی گزارش‌های پرونده دیجیتال، ما 32 پرونده دادگاهی را که در سال 2014 در انگلستان برگزار شد، انتخاب کردیم تا از نزدیک تجزیه و تحلیل کنیم و بینش‌های دقیقی را در مورد زندگی خانوادگی معاصر ارائه کنیم.
در اینجا چهار دلیل وجود دارد که خانواده‌ها می‌توانند برای اعتراض به یک وصیتنامه به دادگاه ختم شوند – و چگونه از جنگ دادگاه اجتناب کنند.
اگر چیزی وجود داشته باشد که ارزش مبارزه را داشته باشد، خانواده ها به دادگاه مراجعه می کنند. این نمودار مبالغ در خطر را در مواردی که به آن نگاه کردیم را نشان می دهد.
اختلافات ارثی کوچکتر به احتمال زیاد خارج از دادگاه حل و فصل می شود. اگر دارایی های قابل توجهی برای به ارث بردن دارید، برنامه ریزی وراثت بسیار مهم می شود.
تقسیم و توزیع دارایی های فیزیکی بین اعضای خانواده بسیار سخت است. این امر وصیت خانه خانواده را مشکل می کند، به خصوص اگر یک فرزند به زندگی در خانه خانواده ادامه دهد. اگر خانه بین خواهران و برادران مشترک باشد، از کودکی که در خانه خانواده زندگی می‌کند، خواسته می‌شود که برای پرداخت هزینه‌های خواهر و برادر خود وام مسکن بگیرد.
با این حال، برای دارایی های فیزیکی مربوط به یک تجارت فعال، مانند زمین کشاورزی، بدتر است. به طور معمول، هدف افراد محافظت از تجارت خانوادگی با واگذاری آن به یک وارث است. با این حال، اگر به یکی از اعضای خانواده وعده ارث داده شود یا " نشان شفاهی" مبنی بر دریافت ارث به یکی از اعضای خانواده داده شود – و شاید در انتظار آن در تجارت کار کند – و سپس از وصیت خارج شود، ممکن است مشکلاتی پیش بیاید.
با این حال، یک قول می تواند در قوانین انگلیس اجرا شود، بنابراین یک وارث می تواند یک پایه قانونی بسیار قوی برای ادعای این حقوق مالکیت وعده داده شده در دادگاه داشته باشد. این به ویژه اگر آنها در گذشته به انتظار تحقق این وعده عمل کرده باشند، مانند انجام نوسازی یا نوسازی.
بیشتر درگیری هایی که در تحقیقات خود با آن مواجه شدیم در میان اعضای همان نسل رخ داد. رقابت و حسادت خواهر و برادر دلیلی کلیدی برای رفتن به دادگاه بر سر یک ملک است. این نمودار روابط بین طرفین را در مواردی که مطالعه کردیم نشان می دهد.
تعداد بیشتر خواهر و برادر و خانواده بزرگ، یافتن زمینه مشترک در مورد سهم منصفانه از دارایی ها را دشوارتر می کند.
درگیری بین شرکای سابق می تواند به نبردهایی تبدیل شود که در دادگاه بین فرزندان و والدین بازمانده درگیر می شود.
یکی از مواردی که مطالعه کردیم مربوط به مادر فوت شده و مالیات مستمری وی بود. او دارایی‌های بازنشستگی را در تجارت شوهر سابقش داشت، اما قبل از مرگش آن‌ها را انتقال داده بود تا اطمینان حاصل شود که به فرزندانش منتقل می‌شود و نه به شوهر سابقش. این نمونه ای از این است که چگونه تعارضات طلاق حل نشده می تواند حتی پس از مرگ والدین آنها همچنان آزاردهنده کودکان باشد.
وراثت راهی برای حفظ موقعیت اجتماعی یا قرار گرفتن در نردبان ملک فراهم می کند. با استفاده از نمونه های پرونده قضایی ما، خانواده ها باید از چند قانون ساده پیروی کنند. ارتباط باز و صادقانه ضروری است. در بسیاری از فرهنگ ها، صحبت آشکار در مورد مرگ تابو است، اما بیان اهداف و انتظارات خود در طول زندگی، استرس و احتمال غافلگیری ناخواسته را برای عزیزانتان کاهش می دهد.
وفای به وعده هایتان کلیدی است. به عبارت دیگر، وصیت نامه خود را در آخرین لحظه در بستر مرگ تغییر ندهید – این می تواند به راحتی در دادگاه به چالش کشیده شود.
و در نهایت، کودکانی که از کنار گذاشته شدن می ترسند باید در طول زندگی والدین خود به دنبال گفتگوهای سازنده و بدون تقابل باشند. ایجاد چنین انتظارات متقابلی در طول زندگی کلیدی است. پس از آن، خانواده ها فقط با قاضی به عنوان داور باقی می مانند. گفتگو
استفان کوپه ، استادیار سیاست اجتماعی، کالج دانشگاه دوبلین
این مقاله با مجوز Creative Commons از The Conversation بازنشر شده است. مقاله اصلی را بخوانید.
اکنون مشترک شوید وارد شوید
دیوید شاپیرو، ستاره راک سرمایه‌گذاری – معاون رئیس، ساسفین، «ما به دنبال شرکت‌هایی هستیم که می‌خواهند در سه، چهار، پنج سال بر بازار تسلط پیدا کنند».
جزئیات ابزار
شما می توانید در هر زمان لغو کنید.
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
خبرساز | آینه اخبار ایران
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari