خبرساز | آینه اخبار ایران
(بلومبرگ) – یک شرکت سرمایه گذاری برای خانواده والتون موقعیت خود را در یک صندوق اوراق قرضه شهری ایالات متحده افزایش داد و سهام قابل توجهی در سهام ژاپن اضافه کرد، در حالی که پیش از افت شدید، روی سهام با سرمایه کوچک و Coinbase Global Inc شرط بندی کرد.
بیشترین خوانده شده از بلومبرگ
هند صادرات گندم را به دلیل تهدید امنیت غذایی ممنوع کرد
ایلان ماسک در مورد تصاحب 44 میلیارد دلاری خود در توییتر تردید ایجاد می کند
عصبانیت کارکنان سونی پلی استیشن از نظرات سقط جنین مدیرعامل
اپل در حال آزمایش آیفون هایی است که پورت های لایتنینگ را به نفع USB-C حذف می کنند
گیاه چهره 45 میلیارد دلاری Terra انبوهی از بازندگان رمزارز را ایجاد می کند
WIT LLC، مخفف تیم سرمایه گذاری والتون، بیشتر در صندوق های سرمایه گذاری کم هزینه در بورس سرمایه گذاری می کند. بر اساس گزارشی که روز جمعه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده منتشر شد، این شرکت در پایان سه ماهه گذشته حدود 5.1 میلیارد دلار سهام و ETF در ایالات متحده داشت.
این شرکت که بر پول ثروتمندترین خانواده جهان نظارت دارد، 3.9 میلیون سهم از iShares MSCI Japan ETF به ارزش حدود 239.3 میلیون دلار را اضافه کرد که بزرگترین سهام جدید و پنجمین سهام بزرگ آن است. WIT همچنین حدود 150 میلیون دلار سهام با سرمایه کوچک را از طریق موقعیت‌های جدید در صندوق‌های شاخص Vanguard و iShares خریداری کرد. بزرگترین هلدینگ Vanguard FTSE Emerging Markets ETF است که حتی پس از کاهش ارزش آن در پایان سه ماهه 1.6 میلیارد دلار بود.
دو بزرگ‌ترین سهام بعدی آن در صندوق‌های بدهی است: صندوق ETF کوتاه‌مدت خزانه‌داری پیشتاز و ETF اوراق قرضه ملی کوتاه‌مدت iShares. WIT در سه ماهه اول به هر دو موقعیت اضافه شد، زیرا بازدهی محصولات اولیه به دلیل انتظارات افزایش شتابان نرخ بهره فدرال رزرو افزایش یافت.
در حالی که اکثریت قریب به اتفاق موقعیت ها در صندوق های شاخص هستند، WIT همچنین 15 میلیون دلار از Coinbase، صرافی ارزهای دیجیتال که سهام آن در سال جاری 73 درصد و از 31 مارس 64 درصد سقوط کرده است، خریداری کرد.
بر اساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، ثروت خانواده والتون بیش از 200 میلیارد دلار تخمین زده می شود. حدود نیمی از آن مربوط به Walmart Inc است، شرکتی که توسط سام والتون در سال 1950 تأسیس شد.
قوانین SEC سرمایه گذارانی را که بیش از 100 میلیون دلار در سهام ایالات متحده را مدیریت می کنند ملزم می کند تا دارایی های خود را افشا کنند، اگرچه دفاتر خانواده می توانند برای محرمانه نگه داشتن این اسناد درخواست دهند.
بیشترین خوانده شده از Bloomberg Businessweek
باریستاهای استارباکس در حال اتحاد هستند و حتی هوارد شولتز نمی تواند آنها را متوقف کند
سقوط کریپتو، در سه نمودار
سرمایه گذاران مخاطره آمیز قصد دارند پرورش ماهی را مختل کنند
وقتی یک غول سرمایه گذاری وال استریت به نشویل نقل مکان کرد چه اتفاقی افتاد؟
داغ ترین شهرهای تفریحی مکزیک با رونق سفرهای کووید مبارزه می کنند
© 2022 بلومبرگ LP
نقل قول های مرتبط
(بلومبرگ) — هند صادرات گندم را که جهان برای کاهش محدودیت های عرضه ناشی از جنگ در اوکراین روی آن حساب می کرد ممنوع کرد و گفت که امنیت غذایی این کشور در خطر است. بیشترین خوانده شده از بلومبرگ هند به دلیل تهدید امنیت غذایی صادرات گندم را ممنوع می کند. ایلان ماسک در مورد تصاحب 44 میلیارد دلاری خود در توییتر شک می کند نظرات کارکنان پلی استیشن سونی از سقط جنین مدیرعامل اپل در حال آزمایش آیفون هایی هستند که پورت های لایتنینگ را به نفع USB-CTerra پلنت 45 میلیارد دلاری آزمایش می کنند.
بر اساس نسبت قیمت/درآمد، میکرون می‌تواند ارزان‌ترین سهام فناوری در بازار باشد. وسترن دیجیتال خیلی عقب نیست.
بعد از فروش S&P 500 احساس فقیرتری می کنید؟ فقط بدانید که می تواند بدتر باشد. خیلی بدتر. سرمایه گذارانی که در شرکت های 40 میلیارد دلاری انباشته شده بودند متوجه شدند.
(بلومبرگ) – به گفته افراد آگاه، شرکت اپل در حال آزمایش مدل‌های آینده آیفون است که جایگزین پورت شارژ لایتنینگ فعلی با رابط USB-C رایج‌تر می‌شود، اقدامی که می‌تواند به این شرکت کمک کند تا با مقررات اروپایی مطابقت داشته باشد. بیشترین خوانده شده از بلومبرگ هند با تهدید امنیت غذایی صادرات گندم را ممنوع می کند. ایلان ماسک در مورد تصاحب 44 میلیارد دلاری خود در توییتر تردید ایجاد می کند.
رکودهای بزرگ بخشی از بازی سرمایه گذاری است. هیچ کس نمی داند پایین کجاست، اما اینجا جایی است که می توان معاملات خوب را در سهام با کیفیت پیدا کرد.
(بلومبرگ) — اتحادیه اروپا می تواند قیمت گاز طبیعی را کاهش دهد تا از هزینه های "غیر قابل تحمل بالا" جلوگیری کند، اگر روسیه، بزرگترین تامین کننده منطقه، به طور قابل توجهی این جریان را محدود یا قطع کند. بیشترین خوانده شده از بلومبرگ هند با تهدید امنیت غذایی Elon صادرات گندم را ممنوع می کند. ماسک نسبت به تصاحب 44 میلیارد دلاری خود در توییتر تردید ایجاد می‌کند و نگرانی کارکنان سونی پلی استیشن از سقط جنین مدیر عامل شرکت اپل در حال آزمایش آیفون‌هایی است که پورت‌های لایتنینگ را به نفع USB-CTerra حذف می‌کنند.
پول نقد در بسیاری از پرتفوی های سرمایه گذاری هدف ارزشمندی را دنبال می کند، اما زمانی که بازار سهام سقوط می کند، بسیاری از سرمایه گذاران برای جلوگیری از ضرر و زیان به پول نقد روی می آورند. با این حال، بسته به دلیل، تمام سرمایه‌گذاری‌های خود را از سهام به پول نقد منتقل می‌کنید… ادامه مطلب → پست آیا نقدی زباله است؟ این باید تخصیص نقدی شما در بازار نزولی باشد اولین بار در وبلاگ SmartAsset ظاهر شد.
(بلومبرگ) — اتحادیه اروپا قرار است به واردکنندگان گاز خود راه حلی برای جلوگیری از نقض تحریم ها هنگام خرید سوخت از روسیه ارائه دهد و همچنان خواسته های رئیس جمهور ولادیمیر پوتین را برای پرداخت به روبل برآورده کند. بیشترین خوانده شده از بلومبرگ هند صادرات گندم را به عنوان غذا ممنوع می کند. امنیت در معرض تهدید است ایلان ماسک در مورد تصاحب 44 میلیارد دلاری خود در توییتر تردید ایجاد می کند نظرات کارکنان Sony PlayStation از سقط جنین مدیر عامل در حال آزمایش آیفون هایی هستند که پورت های لایتنینگ را به نفع USB-CTerra 45 دلاری حذف می کنند.
علیرغم برگزاری مینی رالی روز جمعه، در خارج از کشور زشت می شود. خط پایانی: بازار ممکن است هر زمان که بخواهد دوباره به سمت بالا حرکت کند، اما این شبیه یک وانیل ساده نیست.
یک رالی جمعه، S&P 500 را از بازار نزولی فنی نجات می دهد، اما سوالاتی را در ذهن ایجاد می کند: این وضعیت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و آیا به رکود ختم خواهد شد؟
آنجلیکا سالدانا، سرمایه‌گذار Metaverse، با Yahoo Finance Live می‌نشیند تا درباره نحوه خرید املاک دیجیتالی شرکت‌ها در متاورس، NFT و متاورس‌های مختلف که در حال توسعه هستند، بحث کند.
سرمایه گذار میلیاردر ارز دیجیتال، بری سیلبرت، بنیانگذار و مدیر عامل گروه ارز دیجیتال، روز شنبه به کسانی که اخیراً ثروت خود را از دست داده اند، ابراز همدردی و توصیه کرد. شش ماه سختی بود که سرمایه گذار ارزهای دیجیتال بود.
سرمایه گذاران آنچه را که از پیشگام متاورس شنیده بودند پسندیدند و قیمت سهام در حال افزایش است. سهام برای چندین فصل تحت فشار بود زیرا سرمایه گذاران نگران بودند که چگونه تعامل مشتری با بازگشایی اقتصادها سازگار شود. به‌روزرسانی برخی از این نگرانی‌ها را برطرف کرد، اما سهام Roblox حتی پس از افزایش اخیر هنوز حدود 80 درصد از بالاترین قیمت خود پایین است.
سقوط چشمگیر لونا و توکن خواهرش UST، اعتبار ارزهای رمزپایه و اعتمادی که به مبشرهای رمزنگاری شده را متزلزل کرده است.
غول چند ملیتی هرست در حال برداشتن صفحه ای از کتاب بازی «مدرسه وارن بافت» در مورد خریدهایی است که در دهه گذشته انجام داده است.
پریون وینفری: آنچه براون ها در دور چهارم DT خود از @joshkeatley16 #براونز ما دریافت می کنند
درآمدهای ضعیف Peloton (PTON) برای سرمایه گذاران ناامید کننده بود.
بر اساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، وارن بافت، میلیاردر یکی از دو نفر در میان ده ثروتمند برتر جهان است که از ژانویه شاهد افزایش دارایی خالص خود بوده است. مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی ( (BRK.A) – گزارش کلاس A شرکت برکشایر هاتاوی را دریافت کنید، در رتبه پنجم این شاخص قرار دارد که رتبه‌بندی روزانه ثروتمندترین افراد جهان را نشان می‌دهد. تنها میلیاردر دیگر در 10 رتبه برتر فهرست بلومبرگ گوتام آدانی، یک غول صنعت زیرساخت هندی است که دارای املاک و مستغلات، کالاها و تولید و انتقال برق است که مجموع دارایی خالص او 102 میلیارد دلار و عملکرد سالانه او 25.5 میلیارد دلار سود است.
شرکت حمل و نقل و کارگزاری کامیون XPO logistics (XPO) اقتصاد حمل و نقل قوی را پیش‌بینی نمی‌کند.
ایلان ماسک خرید توییتر خود را به دلیل وجود ربات‌های اسپم متوقف کرده است. آنها یک مشکل بزرگ هستند.
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
خبرساز | آینه اخبار ایران
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari