یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
به هنگام بروز بیماری های شایعی مثل سرماخوردگی و بیماری های ویروسی، سیستم تنفسی انسان دچار عفونت شده و به طبع آن تارهای صوتی ممکن است آسیب ببینند. در مواردی پس از بهبود بیماری، شاهد آثاری مانند سرفه و گرفتگی صدا خواهیم بود که از آثار به جا مانده از بیماری است و زمان بیشتری نیاز دارد تا برطرف شود. این عارضه که توانایی راحت صحبت کردن را از انسان می گیرد، گاه بسیار آزار دهنده است. برای رفع گرفتگی صدا می توان هم از روش های آسان خانگی بهره برد و هم از درمان های دارویی خاص در این زمینه استفاده کرد. از روش های خانگی بهبود صدا، کمک گرفتن از دستگاه بخور یا استنشاق هوای مرطوب در جایی مانند حمام آب گرم به نرم شدن تارهای صوتی و درمان گرفتگی صدا کمک کند. اگر چنین روش هایی برای برطرف کردن گرفتگی صدا کارساز نبود ناگزیر هستیم به سراغ روش های درمانی تجویز شده توسط پزشک برویم. پودر گیاهی روتارین یکی از داروهایی است که برای درمان سریع گرفتگی صدا، کمک به بهبود عفونت های گلو و بهبود سرفه استفاده می شود.

پودر روتارین (Rutarin) یک محصول گیاهی است که مصرف آن برای تارهای صوتی بسیار مفید بوده و به باز شدن صدا و بهبود عفونت های گلو، التهابات ریه و سینه کمک شایسته ای میکند. این محصول همچنین به دلیل اثرات خلط آوری که دارد سبب درمان اختلالات تنفسی، سرفه مزمن و تنگی نفس می شود.

گیاهان موجود در روتارین دانه به و گیاه مرزنجوش می باشند. به همین علت این محصول به منظور رفع التهابات تارهای صوتی، گلو، سرفه و سینه درد مورد استفاده قرار می گیرد.

همان طور که می دانید دانه به برای سرفه بسیار موثر است. همین طور به دانه برای گرفتگی صدا نیز تاثیرات خوبی دارد. مرزنجوش برای سرماخوردگی و تخفیف علائم آن نقش به سزایی دارد.

علاوه بر این پودر گیاهی روتارین دارای ترکیبات موسیلاژی است که اثرات التیام بخشی، محافظت کنندگی و نرم‌کنندگی داشته و تحریکات مخاط را کاهش می دهند. این ترکیبات همچنین در بهبود سرفه و رفع گرفتگی و خشونت صدا بسیار تاثیر گذار است.

برای مصرف این داروی گیاهی می بایست هر بار یک ساشه از پودر روتارین را باز کرده و محتویات داخل آن را درون یک استکان آب جوش حل نمایید و پس از گذشت ۳ دقیقه آن را به صورت جرعه جرعه بنوشید.

خواص روتارین برای کرونا می تواند بهبود سرفه و التهاب گلو باشد. به صورت کلی اگر بیمار به علت هر بیماری از جمله کرونا، دچار گرفتگی صدا، التهاب گلو و سرفه شده باشد، روتارین می تواند نقش موثری در بهبود علائم داشته باشد. روتارین برای گلو درد هم موثر است.

محصول روتارین شربت نیست بلکه بسته ای است شامل 10 ساشه که هر ساشه حاوی 5 گرم پودر خوراکی می باشد. این محصول در تمامی داروخانه ها قابل تهیه می باشد و یا شما می توانید آن را از طریق داروخانه آنلاین مفیدطب تهیه نمایید.

هم اکنون قیمت روتارین 25000 تومان می باشد.

همانگونه که گفته شد ساشت گیاهی روتارین به صورت پودر می باشد. این محصول شکل دارویی قرص یا شربت ندارد.

پودر روتارین برای مصرف بزرگسالان می باشد، در صورتی که برای کودکان این پودر را می خواهید مصرف کنید بهتر است تحت نظر و تجویز پزشک باشد.

در باور عمومی دیده شده که گفته می شود روتارین همان چهار تخمه است و به آن چهار تخمه روتارین می گویند. چهار تخمه شامل قدومه، سپستان، بهدانه و بارهنگ می باشد در صورتی که ترکیبات روتارین شامل بهدانه و مرزنجوش است.

پودر روتارین مفید برای تارهای صوتی، بازکننده صدا، درمان کننده عفونت گلو و التهابات سینه و ریه است. فلاونوئیدهای موجود در این محصول دارای اثر ضد التهابی بوده و تسکین دهنده التهابات تارهای صوتی، گلو، سینه و سرفه می باشد. اثر درمانی مواد موثره موجود در این محصول در رفع لارنژیت و التهاب حلق به علت وجود سینئول است که اثر میکروب کشی و خلط آوری دارد. پودر روتارین همچنین در درمان اختلالات تنفسی، درمان تنگی نفس و سرفه مزمن نقش بسزایی دارد.

نظرات روتارین در سرتاسر وب مثبت است. اگر شما عبارات روتارین برای گرفتگی صدا نی نی سایت، روتارین برای کرونا نی نی سایت، درمان سریع گرفتگی صدا نی نی سایت را جستجو کنید در همه تاپیکها کاربران از تاثیرات روتارین بسیار تعریف کرده اند. در یکی از نظرات در داروخانه آنلاین مفیدطب نظر در رابطه با روتارین به این صورت آمده است:

باسلام و تشکر به خاطر محصولات خوبی که دارید از پودر روتارین قائم دارو بارها استفاده کردم و راضی بودم برای گلودرد تسکین دهنده است استفاده راحتی داره به دیگران هم که دچار سرماخوردگی شدن پیشنهاد دادم و اونا هم راضی بودن وکلی دعای خیر کردن تو این روزهای کرونایی هم خیلی مورد استقباله به طوری که هر جا میریم یک بسته تو کیفم همراه دارم.

همانطور که قبلا اشاره کردیم پودر روتارین یکی از داروهای ضد التهابی است که ویژگی های ان میتوان موارد زیر را شرح داد:

رفع لارنژیت و التهاب گلو

درمان‌کننده عفونت گلو، التهابات سینه و ریه

مفید برای تارهای صوتی و باز کننده صدا

خاصیت میکروب کشی

درمان اختلالات تنفسی و سرفه های مزمن

مدارک کافی درباره بی خطر بودن گیاهان به کار رفته در این دارو در دوران بارداری و شیردهی موجود نمی باشد، بنابراین بهتر است در این دوران مصرف نشود.

مدارک کافی درباره بی خطر بودن گیاهان به کار رفته در این دارو در دوران بارداری و شیردهی موجود نمی باشد، بنابراین بهتر است در این دوران مصرف نشود.

روتارین هیچ ارتباطی با فشار خون ندارد.

هیچ عارضه جانبی در صورت مصرف دوز درمانی توصیه شده گزارش نشده است.

source

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari