مطالب یکتا و کاربردی
موضوعات
گروه سافت بانک | پسر ماسایوشی | برکشایر هاتاوی وارن بافت
رویترز | توکیو
https://mybs.in/2avVpCK

Corp روز پنجشنبه گزارش داد که با کاهش ارزش پرتفوی فناوری خود، از دست دادن رکورد 26.2 میلیارد دلاری در واحد Vision Fund خود خبر داد.
این زیان در تضاد کامل با سال قبل از آن بود که سافت‌بانک رکورد سود سالانه خود را ثبت کرد و از شرکت‌های بزرگ جهانی مانند برکشایر هاتاوی وارن بافت پس از فهرست شدن شرکت تجارت الکترونیک کره جنوبی کوپانگ پیشی گرفت.

کوپانگ 70 درصد پایین‌تر از قیمت فهرست خود معامله می‌شود و یکی از مجموعه‌ای از شرکت‌های پرتفوی، از جمله شرکت‌های ridehailers Didi Global Inc و Grab Holdings است که در سه ماهه ژانویه تا مارس سقوط کردند.
این رکود بر استراتژی بنیانگذار و مدیرعامل ماسایوشی سون مبنی بر تمرکز شدید در سهام با رشد بالا سایه افکنده است که با افزایش نرخ های بهره به طور فزاینده ای مورد پسند سرمایه گذاران قرار نمی گیرد.
سافت بانک زیان خالص سالانه 1.7 تریلیون ین (13.12 میلیارد دلار) را گزارش کرد.
این میلیاردر 64 ساله، سافت بانک را غازی توصیف کرده که تخم‌های طلایی می‌گذارد، اما سرعت این فهرست‌ها کاهش یافته است، به‌جز یک استثنای قابل‌توجه اخیر، GoTo اندونزی، که از زمان عرضه عمومی در ماه گذشته کاهش یافته است.
سافت بانک همچنین در درآمدهای غیر تلفیقی خود، 669.5 میلیارد ین زیان را به دلیل بازوی تجاری SB Northstar خود که روی سهام و مشتقات فهرست شده شرط بندی کرده بود، ثبت کرد.
برای جمع آوری پول نقد، SoftBank فهرست ایالات متحده از آرم طراح تراشه را پس از فروپاشی فروش به تراشه ساز Nvidia هدف قرار داده است.
(1 دلار = 129.5400 ین)
(1 دلار = 129.6200 ین)
(فقط عنوان و تصویر این گزارش ممکن است توسط کارکنان استاندارد کسب و کار دوباره کار شده باشد؛ بقیه محتوا به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)
بیزنس استاندارد همواره تلاش زیادی کرده است تا اطلاعات و نظرات به روز را در مورد تحولاتی که مورد علاقه شما بوده و پیامدهای سیاسی و اقتصادی گسترده تری برای کشور و جهان دارد ارائه دهد. تشویق و بازخورد مداوم شما در مورد چگونگی بهبود پیشنهادات ما تنها عزم و تعهد ما را نسبت به این آرمان ها قوی تر کرده است. حتی در این زمان‌های دشوار ناشی از کووید-19، ما همچنان متعهد هستیم که شما را با اخبار موثق، دیدگاه‌های معتبر و نظرات دقیق در مورد موضوعات موضوعی مرتبط مطلع و به‌روز نگه داریم.
اما ما یک درخواست داریم.
در حالی که با تأثیر اقتصادی همه‌گیری مبارزه می‌کنیم، به حمایت شما بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم به ارائه محتوای باکیفیت‌تر به شما ادامه دهیم. مدل اشتراک ما با واکنش دلگرم کننده بسیاری از شما که در محتوای آنلاین ما مشترک شده اید، مواجه شده است. اشتراک بیشتر در محتوای آنلاین ما فقط می تواند به ما در دستیابی به اهداف ارائه محتوای بهتر و مرتبط تر به شما کمک کند. ما به روزنامه نگاری آزاد، منصفانه و معتبر اعتقاد داریم. حمایت شما از طریق اشتراک های بیشتر می تواند به ما کمک کند روزنامه نگاری را که به آن متعهد هستیم تمرین کنیم.
از روزنامه نگاری با کیفیت حمایت کنید و در Business Standard مشترک شوید .
ویرایشگر دیجیتال
داستان قبلی
داستان بعدی
حق چاپ © 2022 Business Standard Private Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.
Business Standard
ارتقاء به خدمات پرمیوم
Business Standard با خوشحالی شما را از راه اندازی "خدمات ممتاز استاندارد تجاری" مطلع می کند.
به عنوان یک مشترک ممتاز، دسترسی بدون محدودیت در سراسر دستگاه به طیف وسیعی از خدمات از جمله:
Business Standard
خدمات پرمیوم
با همکاری آرم فیس
مهمان عزیز
به خدمات ممتاز Business Standard که با حسن نیت FIS برای شما ارائه شده است خوش آمدید.
لطفاً برای کشف مزایای این برنامه از صفحه مدیریت اشتراک من دیدن کنید.
از خواندن لذت ببرید!
استاندارد کسب و کار تیم
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari