مطالب یکتا و کاربردی
شرکت هواپیمایی ارزان قیمت ایسلندی Play پروازهای لندن به بوستون را از طریق ریکیاویک راه اندازی کرده است.
این سرویس از امروز (11 مه) آغاز شد و از لندن استنستد در 1135 به پرواز درآمد و این سفر 11 ساعت طول کشید.
این پروازها چهار بار در هفته به مقصد بین‌المللی بوستون لوگان انجام می‌شوند و کرایه‌های یک طرفه از لندن از ۱۹۹ پوند شروع می‌شود.
این دومین سرویس فراآتلانتیکی است که پس از سرویس افتتاحیه به فرودگاه بین المللی تورگود مارشال بالتیمور/واشنگتن در ماه آوریل راه اندازی می شود.
این شرکت هواپیمایی قصد دارد ماه آینده از استانستد به نیویورک استوارت بین المللی پرواز کند و پس از آن در 30 سپتامبر اورلاندو اینترنشنال پرواز کند. همچنین از نوامبر از لیورپول به اورلاندو پرواز خواهد کرد.
این شرکت هواپیمایی گفت که "قوی ترین رزرو خود را در هفته های اخیر داشته است" با 37000 مسافر در آوریل – افزایش 54 درصدی نسبت به ماه مارس.
مدیر عامل شرکت بیرگیر جانسون اظهار داشت:
در سرتاسر جهان، گردشگران و گردشگران به بازگشت سفرهای بین‌المللی دامن می‌زنند. گسترش پروازهای امروز ما به بوستون از مسافران اروپایی که به دنبال دسترسی مقرون به صرفه به ایالت های شمال شرقی هستند، کمک می کند و به آنها امکان می دهد هزینه کمتری برای پروازهای خود بپردازند و بیشتر برای فعالیت های سرگرم کننده و گشت و گذارهایی که سفر را به یاد ماندنی می کنند، بپردازند. همانطور که ما به رشد حضور خود در ایالات متحده ادامه می دهیم، مشتاقانه منتظر ارائه یک رویکرد بدون حاشیه برای مسافران هستیم، جایی که آنها می توانند خدمات قابل اعتماد و در عین حال مقرون به صرفه را از PLAY انتظار داشته باشند.
Play در حال حاضر دارای سه هواپیمای A320 neo است و قصد دارد تا تابستان امسال ناوگان خود را دو برابر کند.
flyplay.com
در SeatSpy.com یک سال کامل در دسترس بودن صندلی‌های پاداش را در یک صفحه ببینید


source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari