یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
حساب رسمی بازی Gotham Knights بر روی توئیتر اعلام کرده که فردا (سه‌شنبه 20 اردیبهشت)، رأس ساعت 17:30 اطلاعات جدیدی را از این عنوان به اشتراک خواهد گذاشت. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Gotham Knights
استودیوی WB Games Montreal همچنین تصویر جدیدی را نیز از بازی منتشر کرده و در بخشی از توئیت خود، عبارت «Powers Club» را به‌کار برده است. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، نمایش فردا به دو شخصیت نایت‌وینگ و رد هود اختصاص دارد. در هر صورت، این اولین نگاه تازه ما به بازی از اکتبر سال 2021 تاکنون خواهد بود.
داستان بازی Gotham Knights در یک یونیوس کاملا جدید رخ می‌دهد و سازندگان تأیید کرده‌اند که جهان آن، هیچ ارتباطی با سری بتمن Arkham ندارد. در این عنوان اکشن RPG، بازیکنان در نقش ابرقهرمان‌هایی مانند نایت‌وینگ، بت‌گرل، رابین و رد هود قرار می‌گیرند تا از امنیت شهر گاتهام محافظت کنند. هر چند ویلن‌های کلاسیکی مانند مستر فریز و پنگوئن در بازی حضور دارند، اما آنتاگونیست مرکزی بازی این‌بار محفل جغدها خواهد بود.
بازی Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر امسال (3 آبان) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس|اس عرضه می‌شود. پیش از این تأیید شده بود که بازی از کواپ 2 نفره آنلاین پشتیبانی خواهد کرد، اما به‌نظر می‌رسد که این عدد اکنون به 4 بازیکن افزایش یافته است. باید دید آیا سازندگان در طول نمایش فردا به این موضوع اشاره خواهند کرد یا خیر.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

ورزشی خبری
جهان خبری
اتومبیل خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
سلامتی خبری
ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari