راس یانگ، یکی از مشهورترین افشاگران حوزه‌ی تکنولوژی، به تازگی اعلام کرده که اپل قصد دارد برای تمام‌ مدل‌های آیفون ۱۵ از نمایشگر حفره‌دار استفاده کند. او با انتشار یک توییت، زمان‌بندی اپل برای نمایشگر نسل‌های بعدی آیفون را فاش کرده است.
همانطور که احتمالا می‌دانید، مدل‌های پرو آیفون ۱۴ هم قرار است با چنین نمایشگری از راه برسند. در ابتدا به نظر می‌رسید صرفا با یک حفره سروکار داریم ولی کمی بعد مشخص شد که در این مدل‌های پرو در کنار حفره‌ی مرسوم دایره‌ای شکل، یک حفره‌ی قرصی شکل هم قرار دارد که سنسورهای فیس آی‌دی را در خود جای می‌دهد.
آقای یانگ بر این باور است که اپل در نهایت سنسور‌های فیس‌ آی‌دی و دوربین سلفی را به طور کامل به زیر نمایشگر منتقل خواهد کرد. او نوشته که در سال ۲۰۲۴ آیفون ۱۶ پرو با فیس آی‌دی زیر نمایشگر و دوربین سلفی معمولی عرضه خواهد شد و اگر این روند موفقیت‌آمیز باشد، در سال ۲۰۲۶ برای آیفون ۱۸ پرو شاهد استفاده از دوربین سلفی زیر نمایشگر هم خواهیم بود.
گفته می‌شود مدل‌های پرو آیفون ۱۴ به دلیل بهره‌گیری از حفره‌ی نمایشگر، از نمایشگرهای نسبتا بزرگ‌تر نسبت به نسل قبلی بهره می‌برند. از دیگر ویژگی‌های جدید این دو مدل می‌توانیم به بهره‌گیری آن‌ها از دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی اشاره کنیم که فیلمبرداری ۸K را هم برای کاربران امکان‌پذیر خواهد کرد.
حدود ۴ ماه دیگر گوشی‌های سری آیفون ۱۴ معرفی خواهند شد و بدون شک تا آن زمان جزئیات بسیار بیشتری از این گوشی‌ها فاش می‌شود.
منبع: MacRumors


source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari