مطالب یکتا و کاربردی
موضوعات
IPO LIC | شرکت بیمه عمر | شرکت بیمه عمر هند LIC
خبرنگار BS | بمبئی
https://mybs.in/2avU0D6

عرضه اولیه عمومی (IPO) شرکت بیمه عمر (LIC) در روز یکشنبه، یک روز قبل از بسته شدن آن، 1.79 بار مشترک شد. سهمیه بیمه شدگان بیش از 5 بار، سهم کارمندان 3.8 بار و سهمیه سرمایه گذاران انفرادی خرد 1.6 بار مشترک شدند.
سرمایه گذار نهادی و سرمایه گذار ثروتمند به ترتیب 67 درصد و 1.24 بار اشتراک داشته اند.

به گفته بانکداران سرمایه گذاری، در آخر هفته، IPO شاهد بود که 1.2 میلیون سرمایه گذار پیشنهادات خود را به ارزش بیش از 6000 کرور روپیه ارائه کردند.
مجموع درخواست های دریافت شده توسط IPO به 5.9 میلیون نفر رسیده است که بالاترین رقم برای عرضه عمومی در بازار داخلی است. LIC اولین IPO بود که در تعطیلات آخر هفته باز ماند.
دولت باند قیمتی را برای عرضه اولیه سهام بین 902 تا 949 روپیه به ازای هر سهم تعیین کرده است و به ترتیب برای خرده فروشان و بیمه گذاران تخفیف اضافی 45 و 60 روپیه در نظر گرفته است. در انتهای باند قیمت، LIC دارای ارزش بازار 6 تریلیون روپیه خواهد بود که آن را به پنجمین شرکت با ارزش هند تبدیل می کند.
بیزنس استاندارد همواره تلاش زیادی کرده است تا اطلاعات و نظرات به روز را در مورد تحولاتی که مورد علاقه شما بوده و پیامدهای سیاسی و اقتصادی گسترده تری برای کشور و جهان دارد ارائه دهد. تشویق و بازخورد مداوم شما در مورد چگونگی بهبود پیشنهاد ما تنها عزم و تعهد ما را به این آرمان ها قوی تر کرده است. حتی در این زمان‌های دشوار ناشی از کووید-19، ما همچنان متعهد هستیم که شما را با اخبار موثق، دیدگاه‌های معتبر و نظرات دقیق در مورد موضوعات موضوعی مرتبط مطلع و به‌روز نگه داریم.
اما ما یک درخواست داریم.
در حالی که ما با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر مبارزه می کنیم، به حمایت شما بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم به ارائه محتوای با کیفیت تری به شما ادامه دهیم. مدل اشتراک ما با واکنش دلگرم کننده بسیاری از شما که در محتوای آنلاین ما مشترک شده اید، مواجه شده است. اشتراک بیشتر در محتوای آنلاین ما فقط می تواند به ما در دستیابی به اهداف ارائه محتوای بهتر و مرتبط تر به شما کمک کند. ما به روزنامه نگاری آزاد، منصفانه و معتبر اعتقاد داریم. حمایت شما از طریق اشتراک‌های بیشتر می‌تواند به ما در تمرین روزنامه‌نگاری که به آن متعهد هستیم کمک کند.
از روزنامه نگاری با کیفیت حمایت کنید و در Business Standard مشترک شوید .
ویرایشگر دیجیتال
داستان قبلی
داستان بعدی
حق چاپ © 2022 Business Standard Private Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.
Business Standard
ارتقاء به خدمات پرمیوم
Business Standard با خوشحالی شما را از راه اندازی "خدمات ممتاز استاندارد تجاری" مطلع می کند.
به عنوان یک مشترک ممتاز، دسترسی بدون محدودیت در سراسر دستگاه به طیف وسیعی از خدمات از جمله:
Business Standard
خدمات پرمیوم
با همکاری لوگوی فیس
مهمان عزیز
به خدمات ممتاز Business Standard که با حسن نیت FIS برای شما ارائه شده است خوش آمدید.
لطفاً برای کشف مزایای این برنامه از صفحه مدیریت اشتراک من دیدن کنید.
از خواندن لذت ببرید!
استاندارد کسب و کار تیم
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari