خبرساز | آینه اخبار ایران
نویسنده مقاله:
(همه
مقادیر
که در
ایالات متحده
دلار،
مگر اینکه
در غیر این صورت ذکر شده است)
ونکوور، بریتیش کلمبیا، 9 مه 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Ero
مس
شرکت
(TSX:
ERO،
NYSE:
ERO) ("Ero" یا "شرکت") خرسند است نتایج عملیاتی و مالی خود را برای سه ماه منتهی به 31 مارس 2022 اعلام کند. مدیریت فردا سه شنبه 10 می 2022 در ساعت 11:30 میزبان کنفرانس تلفنی خواهد بود. زمان شرقی برای بحث در مورد نتایج هستم. جزئیات شماره گیری تماس را می توان در انتهای این بیانیه مطبوعاتی یافت.
نکات برجسته
چشم انداز ما از رشد ارگانیک با بازدهی بالا چندین گام مهم رو به جلو در طول سه ماهه اول برداشت.
دیوید استرنگ، مدیر اجرایی گفت. «به دنبال اعلام استراتژی ما برای دو برابر شدن
تولید مس تا سال 2025، ما با موفقیت موقعیت نقدینگی خود را برای حمایت از اجرای
این برنامه های رشد و تایید هیئت مدیره برای ساخت پروژه Boa Esperança دریافت کرد. در طول
در این دوره، ما پیشرفت قابل توجهی در مجتمع معدنی MCSA در ابتکار Pilar 3.0 خود داشتیم
شامل ایمن کردن موارد کلیدی سرب بلند مانند آسیاب گلوله سوم و سیم پیچ شفت، شفت پیشروی
ساخت و ساز و نصب های جدید سطحی و تکمیل نصب پروژه خنک کننده ما.
انتظار می رود اجرای موفقیت آمیز این ابتکارات به ما امکان دهد استخراج و پردازش را افزایش دهیم
ظرفیت
به طور قابل توجهی بالاتر است
توان عملیاتی برنامه ریزی شده در
سال ها
در پیش.
"با وجود
اینها
قابل توجه
مثبت
تحولات،
را
اولین
ربع
بود
نه
بدون
چالش ها.
که در
علاوه بر این
به
یک
اساسی
تقویت
از
را
برزیلی
واقعی
در حین
را
اولین
ربع،
ما
عملیاتی
هزینه ها با همان بادهای تورمی مشابهی مواجه بود که در تمام صنایع در سطح جهانی تجربه شد. در حالی که بسیاری از
چالش‌های مربوط به هزینه‌ها از بیرون هدایت می‌شوند، ما بر ادامه بهبود خود متمرکز هستیم
بهره وری عملیاتی از طریق برنامه های موجود و با سرمایه گذاری در فن آوری های جدید قابل اجرا در سراسر
همه
مناطق
از ما
کسب و کار. در عین حال، ما رویکرد محتاطانه ای را اتخاذ می کنیم و در حال حاضر به سمت بالاترین محدوده راهنمایی هزینه عملیاتی کل سال خود هدایت می کنیم.

"با تاکید بر پیگیری خود برای بهبود مستمر، ما یک ابتکار مهندسی را در سال گذشته آغاز کردیم.
که به عنوان پروژه Honeypot شناخته می شود، که در حال حاضر ارزش کوتاه مدت قابل توجهی را برای عملیات ما ارائه می دهد.
از طریق این ابتکار، تیم های مهندسی ما، با حمایت گروه زمین شناسی و اکتشاف ما، انجام داده اند
یک برنامه جامع برای شناسایی و بازیابی توقفگاه های درجه بالا در معدن پیلار که
بود
ترک کرد
پشت
توسط
قبلی
اپراتورها
دهه ها
پیش.
در حالی که
را
علاوه بر این
از
پروژه
گلدان عسل
متوقف می شود
به
انتظار می رود طرح معدن تدریجی باشد، ما پیش بینی می کنیم که تأثیر مثبتی بر عیارهای مس استخراج شده داشته باشد
از سه ماهه دوم سال 2022 شروع می شود. انتظار می رود این مشارکت ها باعث افزایش مس شود
تولید تا پایان سال و در نتیجه، ما در حال حاضر به سمت سطح بالا هدایت می‌شویم
از
ما
کل سال
محدوده راهنمای تولید.”
*سود قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک ("EBITDA")، EBITDA تعدیل شده، درآمد خالص تعدیل شده قابل انتساب به صاحبان شرکت، درآمد خالص تعدیل شده به ازای هر سهم قابل انتساب به صاحبان شرکت، C1 هزینه نقدی به ازای هر پوند مس تولید شده، هزینه نقدی C1 به ازای هر اونس طلای تولید شده و هزینه های پایدار همه جانبه ("AISC") به ازای هر اونس طلای تولید شده، معیارهای غیر IFRS هستند – برای اطلاعات بیشتر به بخش یادداشت های این بیانیه مطبوعاتی مراجعه کنید. هزینه نقدی C1 به ازای هر پوند مس تولید شده خالص از اعتبارات فرعی از فلز تولید شده در مجتمع معدنی MCSA است. AISC به ازای هر اونس طلای تولید شده خالص اعتبار محصول جانبی از فلز تولید شده در معدن طلای NX است.
بررسی سه ماهه اول
(1) EBITDA، EBITDA تعدیل شده، درآمد خالص (زیان) تعدیل شده قابل انتساب به صاحبان شرکت، درآمد خالص (زیان) تعدیل شده به ازای هر سهم قابل انتساب به صاحبان شرکت، خالص بدهی، سرمایه در گردش، C1 هزینه نقدی مس تولید شده (به ازای هر سهم) پوند، هزینه نقدی C1 طلای تولید شده (در هر اونس) و AISC طلای تولید شده (در هر اونس) معیارهای غیر IFRS هستند – برای بحث در مورد اقدامات غیر IFRS به بخش یادداشت های این بیانیه مطبوعاتی مراجعه کنید.
(در هزار دلار)
2022 GUIDANCE (*)
این شرکت در حال تایید مجدد دستورالعمل تولید، هزینه و هزینه سرمایه تمام سال خود است که در جداول زیر شرح داده شده است. در مجتمع معدنی MCSA، این شرکت به سمت بالاترین محدوده راهنمایی تولید مس در تمام سال خود هدایت می کند. انتظار می‌رود افزایش تولید مس ناشی از نرخ‌های استخراج بالاتر در معدن پیلار نسبت به سه ماهه اول و همچنین بهبود عیار به دلیل برنامه‌ریزی توالی استاپ‌ها و استخراج یک استاپ اولیه در منطقه پروژه Honeypot باشد. همچنین انتظار می‌رود که حجم بالاتر استخراج‌شده و فرآوری‌شده از معدن سوروبیم به افزایش حجم تولید مس در تراز سال کمک کند.
هزینه های عملیاتی واحد در طول سه ماهه اول تحت تأثیر تورم هزینه مواد مصرفی کلیدی و تحت تأثیر تقویت BRL در برابر دلار آمریکا قرار گرفت. در حالی که انتظار می‌رود هزینه‌های واحد تا پایان سال از تولید بالاتر مس و طلا منتفع شود، بر اساس تأثیر هزینه‌های عملیاتی سه‌ماهه اول، شرکت در حال حاضر به سمت پایان بالاتر محدوده‌های راهنمایی هزینه عملیاتی تمام سال خود هدایت می‌کند.
2022
تولید
و
هزینه
راهنمایی (*)
دستورالعمل هزینه شرکت برای سال 2022 نرخ ارز USD:BRL را 5.30، قیمت طلا 1725 دلار در هر اونس و قیمت نقره 20.00 دلار در هر اونس را در نظر گرفته است.
(1) C1 هزینه های نقدی و AISC یک معیار غیر IFRS هستند – برای اطلاعات بیشتر به بخش یادداشت های این بیانیه مطبوعاتی مراجعه کنید.
2022
سرمایه، پایتخت
مخارج
راهنمایی (*)
دستورالعمل هزینه سرمایه شرکت برای سال 2022 نرخ ارز خارجی USD:BRL را 5.30 در نظر گرفته است و در زیر به میلیون دلار ارائه شده است.
(*) رهنمودها بر اساس برآوردها و مفروضات خاصی است، از جمله، اما نه محدود به، تخمین ذخایر معدنی، درجه و تداوم سازندهای زمین شناسی تفسیر شده و عملکرد متالورژی. لطفاً برای اطلاعات کامل عوامل خطر به پرونده‌های SEDAR و EDGAR شرکت، از جمله آخرین فرم اطلاعات سالانه شرکت مراجعه کنید.
کنفرانس
صدا زدن
جزئیات
این شرکت در روز سه‌شنبه، 10 می 2022، ساعت 11:30 صبح به وقت شرقی (8:30 صبح به وقت اقیانوس آرام) یک کنفرانس تلفنی برای بحث در مورد این نتایج برگزار خواهد کرد.
یادداشت
غیر IFRS
معیارهای
C1
پول نقد
هزینه
از
مس
تولید شده
(مطابق
پوند.)
C1
پول نقد
هزینه
از
طلا
تولید شده
(مطابق
اونس)
همه کاره
پایدار
هزینه
از
طلا
تولید شده
(مطابق
اونس)
درآمد
قبل از
علاقه،
مالیات،
استهلاک
و
استهلاک
(EBITDA)
و
تنظیم شده
EBITDA
سود خالص تعدیل شده قابل انتساب به صاحبان شرکت و سود خالص تعدیل شده به ازای هر سهم
قابل انتساب
به صاحبان
از شرکت
خالص
(نقدی)
بدهی
کار کردن
سرمایه، پایتخت
و
در دسترس
نقدینگی
در باره
ERO
مس
CORP
Ero Copper Corp یک تولیدکننده مس تمیز و با رشد بالا با فعالیت در برزیل و دفتر مرکزی شرکت در ونکوور، BC است. دارایی اصلی این شرکت 99.6٪ سهام در شرکت استخراج معدن مس برزیل، Mineração Caraíba SA ("MCSA")، 100٪ است. مالک مجتمع معدنی MCSA، که متشکل از عملیات واقع در دره کوراسا، ایالت باهیا، برزیل است، جایی که شرکت در حال حاضر مس از معادن زیرزمینی Pilar و Vermelhos و معدن روباز سوروبیم و پروژه توسعه Boa Esperança استخراج می‌کند. یک پروژه مس از نوع IOCG واقع در پارا، برزیل. این شرکت همچنین مالک 97.6 درصد از NX Gold SA ("NX Gold") است که مالک معدن طلای NX، یک معدن طلا و نقره فعال واقع در ماتو گروسو، برزیل است. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و عملیات آن، از جمله گزارش‌های فنی در مورد مجتمع معدنی MCSA، Boa Esperança و NX Gold را می‌توانید در وب‌سایت شرکت ( www.erocopper.com )، در SEDAR ( www.sedar.com ) بیابید. و در EDGAR ( www.sec.gov ).
ERO
مس
CORP.
احتیاط در مورد اطلاعات و بیانیه های آینده نگر
این بیانیه مطبوعاتی حاوی «بیانیه‌های آینده‌نگر» به معنای «قانون اصلاحات دعوی حقوقی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995» و «اطلاعات آینده‌نگر» به معنای قوانین مربوط به اوراق بهادار کانادا (مجموعاً «بیانیه‌های آینده‌نگر») است. گزاره های آینده نگر شامل عباراتی است که از اصطلاحات آینده نگر مانند «ممکن است»، «می تواند»، «خواهد»، «باید»، «نیت»، «هدف»، «برنامه»، «انتظار» استفاده می کنند. «بودجه»، «برآورد»، «پیش‌بینی»، «برنامه‌ریزی»، «پیش‌بینی»، «باور»، «ادامه»، «پتانسیل»، «نما» یا تغییرات منفی یا دستوری آن یا سایر تغییرات آن یا اصطلاحات مشابه. چنین اظهارات آینده نگر شامل، بدون محدودیت، اظهارات مربوط به راهنمایی و/یا چشم انداز شرکت در مورد تولید، هزینه ها و مخارج سرمایه ای آتی است. طرح‌های توسعه، هزینه‌ها، جدول زمانی، توانایی تامین مالی و/یا تاییدیه‌ها و همچنین مزایا، تولید و/یا عملکرد مورد انتظار پروژه‌های رشد شامل توسعه منطقه توسعه تعمیق، ساخت شفت خارجی جدید، و توسعه آسیاب. ظرفیت پردازش و ساخت معدن بوآ اسپرانسا. انتظارات، استراتژی‌ها و برنامه‌های شرکت برای مجتمع معدنی MCSA، NX Gold Property و Boa Esperança Property، شامل، اما نه محدود به، برنامه‌ریزی‌شده اکتشاف، توسعه و فعالیت‌های تولیدی شرکت؛ تاثیر مورد انتظار پروژه هانی پات بر برنامه ها و تولید معدن آتی؛ و اهمیت و زمان هر برنامه یا نتیجه اکتشافی خاص و انتظارات شرکت برای برنامه های اکتشاف فعلی و آتی.
بیانیه های آینده نگر تضمینی برای عملکرد آتی نیستند و بر اساس تعدادی از برآوردها و مفروضات مدیریت با توجه به تجربه و درک مدیریت از روندها، شرایط فعلی و تحولات مورد انتظار و همچنین سایر عواملی که مدیریت معتقد است مرتبط هستند، است. و معقول در شرایط، تا تاریخ این بیانیه مطبوعاتی، شامل، بدون محدودیت، مفروضات در مورد: اثربخشی مداوم اقدامات انجام شده توسط شرکت برای کاهش تأثیر احتمالی COVID-19 بر نیروی کار و عملیات آن؛ بازارهای سرمایه مطلوب سهام و بدهی؛ توانایی جمع آوری سرمایه اضافی لازم با شرایط معقول برای پیشبرد تولید، توسعه و اکتشاف اموال و دارایی های شرکت؛ قیمت های آتی مس و سایر فلزات؛ زمان بندی و نتایج برنامه های اکتشاف و حفاری؛ دقت هر گونه ذخایر معدنی و برآورد منابع معدنی؛ زمین شناسی مجتمع معدنی MCSA، NX Gold Property و Boa Esperança Property همانطور که در گزارش های فنی این املاک توضیح داده شده است. هزینه های تولید؛ صحت هزینه ها و مخارج اکتشاف و توسعه بودجه بندی شده؛ قیمت سایر کالاها مانند سوخت؛ نرخ آتی ارز و نرخ بهره؛ شرایط عملیاتی مساعد به گونه ای که شرکت بتواند به صورت ایمن، کارآمد و مؤثر فعالیت کند. شرایط نیروی کار برای سالم ماندن در مواجهه با اپیدمی های رایج، همه گیری ها یا سایر خطرات بهداشتی (از جمله COVID-19)، ثبات سیاسی و نظارتی؛ دریافت مجوزها، مجوزها و مجوزهای دولتی، نظارتی و شخص ثالث با شرایط مطلوب؛ اخذ تمدید مورد نیاز برای تاییدیه ها، مجوزها و مجوزهای موجود با شرایط مطلوب؛ الزامات تحت قوانین قابل اجرا؛ ثبات کار پایدار؛ ثبات در بازارهای مالی و کالاهای سرمایه ای؛ در دسترس بودن تجهیزات و لوازم حیاتی، قطعات یدکی و مواد مصرفی؛ روابط مثبت با گروه‌های محلی و توانایی شرکت برای انجام تعهدات خود در قراردادهای خود با این گروه‌ها؛ و رعایت شرایط و ضوابط ترتیبات وام جاری شرکت. در حالی که شرکت این مفروضات را معقول می‌داند، مفروضات ذاتاً تابع ریسک‌های تجاری، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، مقرراتی، رقابتی، سلامت جهانی و سایر خطرات و عدم قطعیت‌ها، موارد احتمالی و سایر عواملی هستند که می‌توانند باعث اعمال، رویدادهای واقعی شوند. شرایط، نتایج، عملکرد یا دستاوردها از نظر مادی متفاوت از آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده است. بسیاری از مفروضات مبتنی بر عوامل و رویدادهایی هستند که در کنترل شرکت نیستند و هیچ اطمینانی وجود ندارد که صحت آنها ثابت شود.
علاوه بر این، چنین اظهارات آینده‌نگر شامل انواع مختلفی از ریسک‌های شناخته شده و ناشناخته، عدم قطعیت‌ها و عوامل دیگری است که ممکن است باعث شود برنامه‌ها، نیات، فعالیت‌ها، نتایج، عملکرد یا دستاوردهای شرکت به‌طور با اهمیتی متفاوت از هر گونه برنامه‌ها، نیات آتی باشد. فعالیت‌ها، نتایج، عملکرد یا دستاوردهایی که توسط چنین اظهارات آینده‌نگر بیان یا بیان می‌شوند. این خطرات، بدون محدودیت، شامل عوامل خطر ذکر شده تحت عنوان "عوامل خطر" در جدیدترین فرم اطلاعات سالانه شرکت است.
اگرچه شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را شناسایی کند که می تواند باعث شود اقدامات، رویدادها، شرایط، نتایج، عملکرد یا دستاوردهای واقعی با مواردی که در بیانیه های آینده نگر توضیح داده شده است متفاوت باشد، ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث اعمال، رویدادها، شرایط، نتایج شود. ، عملکرد یا دستاوردهایی که با آنچه پیش بینی شده، تخمین زده شده یا در نظر گرفته شده متفاوت باشد.
شرکت هشدار می دهد که فهرست های فوق از مفروضات و عوامل مهم جامع نیستند. سایر رویدادها یا شرایط می توانند باعث شوند که نتایج واقعی با نتایج برآورد شده یا پیش بینی شده و بیان شده در اظهارات آینده نگر موجود در اینجا تفاوت اساسی داشته باشد. هیچ اطمینانی وجود ندارد که اظهارات آینده‌نگر دقیق هستند، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آتی ممکن است از نظر مادی با موارد پیش‌بینی‌شده در چنین اظهاراتی متفاوت باشد. بر این اساس، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اتکا کنند.
اظهارات آینده نگر مندرج در اینجا از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ارائه شده است و شرکت هرگونه تعهدی را برای به روز رسانی یا تجدید نظر در هر بیانیه آینده نگر، چه در نتیجه اطلاعات جدید، رویدادها یا نتایج آتی یا موارد دیگر، به استثنای موارد تا حدی که قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است.
نکات احتیاطی در مورد برآورد منابع معدنی و ذخایر معدنی
مطابق با الزامات قانونی مربوط به اوراق بهادار کانادا، کلیه تخمین‌های ذخایر معدنی و منابع معدنی شرکت افشا شده در این بیانیه مطبوعاتی مطابق با NI 43-101 تهیه شده‌اند و مطابق با موسسه کانادایی معدن، متالورژی و نفت طبقه‌بندی شده‌اند. "CIM") استانداردهای تعریف برای منابع معدنی و ذخایر معدنی، تصویب شده توسط شورای CIM در 10 مه 2014 ("استانداردهای CIM"). NI 43-101 قانونی است که توسط مدیران اوراق بهادار کانادا تدوین شده است که استانداردهایی را برای همه افشای عمومی اطلاعات علمی و فنی مربوط به پروژه های معدنی توسط ناشر ایجاد می کند. NI 43-101 به طور قابل توجهی با الزامات افشای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ("SEC") که به طور کلی برای شرکت های ایالات متحده قابل اعمال است، متفاوت است. به عنوان مثال، اصطلاحات «ذخایر معدنی»، «ذخایر معدنی اثبات شده»، «ذخایر معدنی احتمالی»، «منبع معدنی»، «منبع معدنی اندازه‌گیری شده»، «منبع معدنی مشخص شده» و «منبع معدنی استنباط‌شده» در NI 43 تعریف شده است. 101. این تعاریف با تعاریف موجود در الزامات افشای اعلام شده توسط SEC متفاوت است. بر این اساس، اطلاعات موجود در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است قابل مقایسه با اطلاعات مشابهی نباشد که توسط شرکت‌های آمریکایی منتشر شده است که طبق الزامات افشای SEC گزارش می‌دهند.
منابع معدنی که ذخایر معدنی نیستند، از قابلیت اقتصادی برخوردار نیستند. بر اساس استانداردهای CIM، منابع معدنی نسبت به ذخایر معدنی نسبت به وجود آنها و همچنین امکان سنجی اقتصادی و قانونی، از عدم قطعیت بالاتری برخوردار هستند. منابع معدنی استنباط شده، در مقایسه با منابع معدنی اندازه‌گیری شده یا مشخص شده، کمترین اطمینان را نسبت به وجود خود دارند و نمی‌توان فرض کرد که تمام یا بخشی از یک منبع معدنی استنباط‌شده در نتیجه به یک منبع معدنی مشخص یا اندازه‌گیری شده ارتقا می‌یابد. از ادامه اکتشاف بر اساس NI 43-101، منابع معدنی استنباط شده ممکن است مبنای هیچ تحلیل اقتصادی نباشد. بر این اساس، به خوانندگان هشدار داده می شود که تصور نکنند تمام یا بخشی از یک منبع معدنی وجود دارد، هرگز به ذخیره معدنی تبدیل می شود، یا از نظر اقتصادی یا قانونی قابل معادن یا بازیافت است یا خواهد بود.

ثبت نام کنید تا داستان های برتر روزانه را از Financial Post، بخشی از Postmedia Network Inc.
یک ایمیل خوش آمدگویی در راه است. اگر آن را نمی بینید، لطفا پوشه ناخواسته خود را بررسی کنید.
شماره بعدی داستان های برتر پست مالی به زودی در صندوق ورودی شما قرار خواهد گرفت.
در ثبت نام شما با مشکلی مواجه شدیم. لطفا دوباره تلاش کنید
Postmedia متعهد به حفظ یک انجمن زنده اما مدنی برای بحث است و همه خوانندگان را تشویق می کند تا نظرات خود را در مورد مقالات ما به اشتراک بگذارند. نظرات ممکن است قبل از نمایش در سایت تا یک ساعت طول بکشد تا تعدیل شود. از شما می خواهیم که نظرات خود را مرتبط و محترمانه نگه دارید. ما اعلان‌های ایمیل را فعال کرده‌ایم—اکنون در صورت دریافت پاسخ به نظر خود، به‌روزرسانی موضوعی که دنبال می‌کنید یا کاربری که نظرات را دنبال می‌کنید، ایمیلی دریافت خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر و جزئیات در مورد نحوه تنظیم تنظیمات ایمیل خود، از دستورالعمل های انجمن ما دیدن کنید.
365 Bloor Street East، تورنتو، انتاریو، M4W 3L4
© 2022 Financial Post، بخشی از Postmedia Network Inc. کلیه حقوق محفوظ است. توزیع، انتقال یا انتشار مجدد غیرمجاز اکیدا ممنوع است.
این وب سایت از کوکی ها برای شخصی سازی محتوای شما (از جمله تبلیغات) استفاده می کند و به ما امکان می دهد ترافیک خود را تجزیه و تحلیل کنیم. اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها را اینجا بخوانید . با ادامه استفاده از سایت ما، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
خبرساز | آینه اخبار ایران
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari