مطالب یکتا و کاربردی
موضوعات
WeWork India | WeWork CoWrks
مطبوعات اعتماد هند | دهلی نو
https://mybs.in/2avU09U

شرکت بزرگ با توجه به افزایش تقاضا برای فضاهای کاری انعطاف پذیر، انتظار رشد 33 درصدی درآمد در این سال تقویمی را در حدود 1000 کرور روپیه دارد.
کاران ویروانی، مدیر اجرایی در مصاحبه با PTI تاکید کرد که این شرکت برای اولین بار در طول ژانویه تا مارس 2022 با سود 25 کرور در EBITDA (درآمد قبل از بهره، مالیات، استهلاک) سودآور شده است. ، و استهلاک) سطح.

او گفت: "درآمد ما در سه ماهه اول سال جاری میلادی 250 کرور روپیه بوده است. ما انتظار داریم در سال 2022، 1000 کرور روپیه درآمد داشته باشیم."
سود بیش از 100 کرور روپیه (EBITDA) برآورد شده است.
ویروانی گفت که این شرکت در سال تقویمی 2021 درآمدی معادل 750 کرور روپیه داشته است.
در جبهه عملیاتی، در سه ماهه اول 1 میلیون فوت مربع اجاره کرده است. ضریب اشغال فعلی 80 درصد است.
ویروانی گفت: مجموعه ما در سال 2021 4.5 میلیون فوت مربع بود که در حال حاضر به 5 میلیون فوت مربع افزایش یافته است. تا پایان دسامبر سال جاری به 6.5 میلیون فوت مربع در سال 2022 خواهیم رسید.
این شرکت 50000 کاربر فعال در مجموعه خود در 36 مکان دارد.
بخش اداری مدیریت شده به خوبی در حال رشد است و در سال های آینده یک محرک رشد خواهد بود.
به گفته این شرکت، متوسط اندازه میز فعلی برای دفاتر مدیریت شده 1000 تا 1500 میز است، در حالی که در دوران قبل از کووید، 600 تا 700 میز است.
Virwani با بیان اینکه 30 درصد از رشد WeWork از اعضای فعلی است، تأکید کرد که میشو از 4 میز در ژوئن 2020 به 700 میز در سال 2022 رسیده است.
چشم انداز WeWork India این است که شرکت را به یک "فروشگاه تک مرحله ای" تبدیل کند تا تمام الزامات مربوط به فضای کاری را برآورده کند.
در حال حاضر در شش شهر بزرگ از جمله دهلی-ان سی آر، بمبئی و بنگالورو حضور دارد.
سال گذشته، WeWork India 200 کرور روپیه از سرمایه گذاران به عنوان سهام و بدهی جمع آوری کرده بود تا تجارت خود را توسعه دهد.
در ژوئن سال گذشته، WeWork Global 100 میلیون دلار (حدود 750 کرور) در WeWork هند سرمایه گذاری کرده بود.
به گفته مشاور املاک JLL هند، اجاره خالص دفتر در ژانویه تا مارس 2022 با تقاضای بهتر شرکت ها و اپراتورهای همکار، بیش از دو برابر افزایش یافت و به 11.55 میلیون فوت مربع در هفت شهر رسید.
(فقط عنوان و تصویر این گزارش ممکن است توسط کارکنان استاندارد کسب و کار دوباره کار شده باشد؛ بقیه محتوا به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)
بیزنس استاندارد همواره تلاش زیادی کرده است تا اطلاعات و نظرات به روز را در مورد تحولاتی که مورد علاقه شما بوده و پیامدهای سیاسی و اقتصادی گسترده تری برای کشور و جهان دارد ارائه دهد. تشویق و بازخورد مداوم شما در مورد چگونگی بهبود پیشنهادات ما تنها عزم و تعهد ما را نسبت به این آرمان ها قوی تر کرده است. حتی در این زمان‌های دشوار ناشی از کووید-19، ما همچنان متعهد هستیم که شما را با اخبار موثق، دیدگاه‌های معتبر و نظرات دقیق در مورد موضوعات موضوعی مرتبط مطلع و به‌روز نگه داریم.
اما ما یک درخواست داریم.
در حالی که با تأثیر اقتصادی همه‌گیری مبارزه می‌کنیم، به حمایت شما بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم به ارائه محتوای باکیفیت‌تر به شما ادامه دهیم. مدل اشتراک ما با واکنش دلگرم کننده بسیاری از شما که در محتوای آنلاین ما مشترک شده اید، مواجه شده است. اشتراک بیشتر در محتوای آنلاین ما فقط می تواند به ما در دستیابی به اهداف ارائه محتوای بهتر و مرتبط تر به شما کمک کند. ما به روزنامه نگاری آزاد، منصفانه و معتبر اعتقاد داریم. حمایت شما از طریق اشتراک‌های بیشتر می‌تواند به ما در تمرین روزنامه‌نگاری که به آن متعهد هستیم کمک کند.
از روزنامه نگاری با کیفیت حمایت کنید و در Business Standard مشترک شوید .
ویرایشگر دیجیتال
داستان قبلی
داستان بعدی
حق چاپ © 2022 Business Standard Private Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.
Business Standard
ارتقاء به خدمات پرمیوم
Business Standard با خوشحالی شما را از راه اندازی "خدمات ممتاز استاندارد تجاری" مطلع می کند.
به عنوان یک مشترک ممتاز، دسترسی بدون محدودیت در سراسر دستگاه به طیف وسیعی از خدمات از جمله:
Business Standard
خدمات پرمیوم
با همکاری لوگوی فیس
مهمان عزیز
به خدمات ممتاز Business Standard که با حسن نیت FIS برای شما آورده شده است خوش آمدید.
لطفاً برای کشف مزایای این برنامه از صفحه مدیریت اشتراک من دیدن کنید.
از خواندن لذت ببرید!
استاندارد کسب و کار تیم
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari