مطالب یکتا و کاربردی
موضوعات
شرکت بیمه عمر هند LIC | IPO LIC
خبرنگار BS | بمبئی
https://mybs.in/2avT4kR


سرمایه گذاران خارج از کشور پیشنهاداتی به مبلغ 80 کرور روپیه در IPO قرار داده اند. کارشناسان بیشترین پیشنهادها در این دو دسته در روز پایانی خواهند آمد.
IPO روز دوشنبه بسته می شود. سرمایه گذاران خرد همچنین می توانند پیشنهادات خود را در آخر هفته ها ارائه دهند. IPO تاکنون 4.7 میلیون درخواست خرده فروشی دیده است.
دولت باند قیمتی را برای عرضه اولیه سهام بین 902 تا 949 روپیه به ازای هر سهم تعیین کرده است و به ترتیب برای خرده فروشان و بیمه گذاران تخفیف اضافی 45 و 60 روپیه در نظر گرفته است. در انتهای باند قیمت، LIC دارای ارزش بازار 6 تریلیون روپیه خواهد بود که آن را به پنجمین شرکت با ارزش هند تبدیل می کند.
این غول بیمه در سپتامبر 2021 دارای ارزش جاسازی شده (EV) 5.4 تریلیون روپیه بود. IPO ارزش بیمه گذار را 1.1 برابر EV کمتر از همتایان بخش خصوصی می داند که در حال حاضر بین 2 تا 3.5 برابر EV خود معامله می کنند.
بیزنس استاندارد همواره تلاش زیادی کرده است تا اطلاعات و نظرات به روز را در مورد تحولاتی که مورد علاقه شما بوده و پیامدهای سیاسی و اقتصادی گسترده تری برای کشور و جهان دارد ارائه دهد. تشویق و بازخورد مداوم شما در مورد چگونگی بهبود پیشنهادات ما تنها عزم و تعهد ما را نسبت به این آرمان ها قوی تر کرده است. حتی در این زمان‌های دشوار ناشی از کووید-19، ما همچنان متعهد هستیم که شما را با اخبار موثق، دیدگاه‌های معتبر و نظرات دقیق در مورد موضوعات موضوعی مرتبط مطلع و به‌روز نگه داریم.
اما ما یک درخواست داریم.
در حالی که با تأثیر اقتصادی همه‌گیری مبارزه می‌کنیم، به حمایت شما بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم به ارائه محتوای باکیفیت‌تر به شما ادامه دهیم. مدل اشتراک ما با واکنش دلگرم کننده بسیاری از شما که در محتوای آنلاین ما مشترک شده اید، مواجه شده است. اشتراک بیشتر در محتوای آنلاین ما فقط می تواند به ما در دستیابی به اهداف ارائه محتوای بهتر و مرتبط تر به شما کمک کند. ما به روزنامه نگاری آزاد، منصفانه و معتبر اعتقاد داریم. حمایت شما از طریق اشتراک های بیشتر می تواند به ما کمک کند روزنامه نگاری را که به آن متعهد هستیم تمرین کنیم.
از روزنامه نگاری با کیفیت حمایت کنید و در Business Standard مشترک شوید .
ویرایشگر دیجیتال
داستان قبلی
داستان بعدی
حق چاپ © 2022 Business Standard Private Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.
Business Standard
ارتقاء به خدمات پرمیوم
Business Standard با خوشحالی شما را از راه اندازی "خدمات ممتاز استاندارد تجاری" مطلع می کند.
به عنوان یک مشترک ممتاز، دسترسی بدون محدودیت در سراسر دستگاه به طیف وسیعی از خدمات از جمله:
Business Standard
خدمات پرمیوم
با همکاری لوگوی فیس
مهمان عزیز
به خدمات ممتاز Business Standard که با حسن نیت FIS برای شما آورده شده است خوش آمدید.
لطفاً برای کشف مزایای این برنامه از صفحه مدیریت اشتراک من دیدن کنید.
از خواندن لذت ببرید!
استاندارد کسب و کار تیم
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari