یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
 

خیلی از افراد فکر می کنند که زمانی که ما از رنگ در طراحی سایت صحبت می کنیم، تنها منظورمان به رنگ لوگو یا حتی پس زمینه وب سایت است، در حالی که این طرز فکر کاملا اشتباه است. رنگ در طراحی سایت به مسائل بیشتر و گسترده تری مربوط می شود و تنها شامل رنگ لوگو و پس زمینه وب سایت نمی شود.

منظور ما از رنگ در طراحی سایت، هر رنگی است که در هر نقطه از وب سایت شما وجود دارد و بر روی بازدید کنندگان و کاربران شما تاثیر می گذارد. طبق این تعریف، رنگ بندی وب سایت علاوه بر رنگ لوگو و پس زمینه وب سایت، شامل رنگ های هدر، بخش های مختلف سایت و رنگ های متن و دکمه و حتی رنگ های استفاده شده در عکس های شما نیز می شود. همه این مسائل در کنار هم پالت رنگی کلی وب سایت شما را تشکیل می دهند که حس و حال و زیبایی وب سایت شما را شکل می دهد.

 

همانطور که می دانید، طرح های رنگی مختلف احساسات مختلفی را در کاربران و بازدید کنندگان وب سایت به وجود می آورند. به طور مثال، قرمز می تواند حس عشق یا اعتماد به نفس یا خشم، زرد حس سرگرم کننده و یا آبی حس قابل اعتماد بودن و آرامش را در بیننده ایجاد کند. بدیهی است که شما می توانید از این رنگ ها در طراحی وب سایت خود استفاده کنید تا احساساتی که مد نظر شما است را در کاربران و بازدید کنندگان وب سایتتان ایجاد کنید.

نوشته رنگ در طراحی سایت اولین بار در بیزون. پدیدار شد.
source

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari