خبر خوان حرفه ای

دفعات بازدید: این انصراف MIT برای جمع آوری 130 میلیون دلار برای آپولو ، راه اندازی 1.5 میلیارد دلاری او به توسعه دهندگان کمک می کند تا از روند داغ در بازار پایگاه داده استفاده کنند.
جف اشمیت به اینسایدر می گوید که “فاصله زیادی تا خانه دارد”.
اشمیت که از بازماندگان موسسه فناوری ماساچوست (MIT) بود که در روستاهای میسوری و آرکانزن بزرگ شد ، با خواندن کتاب نحوه استفاده از رایانه را به خود آموخت. او اولین نفر در خانواده خود بود که در مزرعه Mennonite ، جایی که پدرش بزرگ شد ، بزرگ نشد.
اکنون ، اشمیت بنیانگذار و مدیر عامل Apollo مستقر در سانفرانسیسکو است ، یک استارتاپ پنج ساله است که ابزارهای توسعه دهنده را بر اساس زبان پرس و جو GraphQL می سازد-پایگاه داده ای برای توسعه دهندگان که ابتدا در فیس بوک قبل از انتشار در جامعه منبع باز استفاده می شد. در سال 2015 ، و اکنون در بنیاد لینوکس زندگی می کند.
او در سال 1999 وارد عرصه راه اندازی فناوری شد ، چندی بعد از ترک MIT تنها پس از یک دوره ، و اولین دور VC خود را در سن 20 سالگی بالا برد. این روزها ، او با دور جدید سری D 130 میلیون دلاری دوباره به آن بازگشت. آپولو ، در معامله ای که به گفته این شرکت ، ارزش آن را تا 1.5 میلیارد دلار افزایش می دهد.
دور سری D توسط Insight Partners مستقر در نیویورک و با مشارکت Andreessen Horowitz ، Matrix Partners و Trinity Ventures سرمایه گذاران فعلی آپولو هدایت می شود. این آخرین بودجه ، مجموع بودجه آپولو را پس از دور قبلی خود ، 22 میلیون دلار سری C ، در سال 2019 به بیش از 183 میلیون دلار می رساند.
از نظر اشمیت ، بودجه و ارزش گذاری گواه این است که شرط بزرگ استارتاپ او در GraphQL نتیجه داده است. اشمیت می گوید با کمک به افزودن لایه گراف به جعبه ابزار توسعه دهندگان ، آنها می توانند برنامه ها را تا سه برابر سریعتر بسازند.
او گفت: “آنچه ما با GraphQL می بینیم فقط یک کتابخانه یا ابزار برنامه نویسی دیگر نیست.” “این در واقع تولد یک لایه جدید از پشته و یک دسته جدید است که ما آن را Graph می نامیم. ما فکر می کنیم که از نظر تأثیری که دارد به اندازه ابر بزرگ خواهد بود.”
شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد توسعه دهندگان به این زبان علاقمند هستند – گزارش سال گذشته State of JavaScript نام GraphQL را به عنوان فناوری با بیشترین علاقه توسعه دهندگان اعلام کرد و آپولو ادعا می کند که بیش از دو میلیون بارگیری ابزار خود را در هفته انجام می دهد.
اشمیت گفت که جنبش توسعه دهندگان در اطراف GraphQL باعث افزایش علاقه تجاری می شود زیرا آنها زبان را به شرکت های خود وارد می کنند. به گفته وی ، 30 درصد از Fortune 500 به نوعی از GraphQL استفاده می کنند و این تعداد با تلاش های هدفمند تیم فروش شرکت آپولو در حال افزایش است.
وی گفت: “استفاده از آنها بزرگتر و بزرگتر می شود و بیشتر و بیشتر استراتژیک است ، و این همان چیزی است که در این دور بزرگ ایجاد شده است.”
با این حال ، اشمیت می گوید این استارتاپ نمی تواند از ریشه توسعه دهندگان خود دور شود زیرا به این معاملات تجاری فشار می آورد. وی گفت: “ما درک می کنیم که برای توسعه دهندگان ، وقتی باید به مدیر خود بروید و آن کارت اعتباری را بگیرید ، بسیار آزاردهنده است.” “من فکر نمی کنم ما تا به حال معامله ای را که در آن آمده بودیم فروخته ایم و آنها قبلاً از آپولو استفاده نمی کردند.”
با این آخرین تزریق نقدی ، آپولو قصد دارد سرمایه گذاری خود را در جامعه منبع باز GraphQL و عمق بخشیدن به قابلیت های فنی پلتفرم خود ادامه دهد.
اشمیت اکنون با بیش از 100 کارمند ، می گوید آپولو همچنین امیدوار است از سرعت تغییرات فناوری ناشی از همه گیری استفاده کند.
وی گفت: “گراف یک فناوری است که برای پاسخ به بیماری همه گیر ، زمانی طراحی شده است که بسیاری از چیزها در مورد کسب و کار شما تغییر می کند و شما باید کارها را به شیوه ای متفاوت انجام دهید و بازی دیجیتالی خود را تقویت کنید.”
“من فکر می کنم همه باید به یک استراتژی گراف نیاز داشته باشند تا دریابند که استراتژی گراف خود چیست. تنها کاری که باید انجام دهند این است که به توسعه دهندگان خود گوش دهند.”
سطح زمین آپولو را برای جمع آوری 130 میلیون دلار سری D با ارزش 1.5 میلیارد دلار بخوانید: آپولو آپولوآپولو آپولو آپولوآپولو آپولو آپولوآپولو آپولو آپولوآپولو آپولو آپولوآپولو آپولو آپولوآپولو آپولوآپولو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شینگل
بازار صادراتی ایران
تولید محتوا
خبر خوان حرفه ای
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari