دنیای متفاوت نکنولوژیپلتفرم AdDuplex با بررسی نرخ توزیع نسخه‌های مختلف ویندوز، گزارش جدیدی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد نرخ توزیع ویندوز ۱۱ به‌شدت کند است.
مایکروسافت چند ماهی است که ویندوز ۱۱ را عرضه کرده است، اما ظاهرا عجله‌ای به نصب آن روی سیستم‌های خود ندارند‌. دلیل آن هم این است که پشتیبانی از ویندوز ۱۰ هنوز چند سالی ادامه خواهد داشت. ضمن اینکه روی هر دستگاهی نمی‌توان ویندوز ۱۱ را نصب کرد و باید پیش‌شرط‌های لازم برای نصب آن را داشت.
طبق گزارش AdDuplex، در ماه آوریل امسال سهم ویندوز ۱۱ در بین همه کامپیوترها ۱۹.۷ درصد بوده است که در ماه گذشته ۱۹.۴ درصد بود. محبوب‌ترین نسخه ویندوز همچنان ویندوز ۱۰ 21H2 است که روی ۳۵ درصد کامپیوترها نصب کرد و بعد از آن ویندوز ۱۰ 21H1 با ۲۶.۴ درصد قرار دارد.
گزارش AdDuplex براساس داده‌هایی است که از ۵۰۰۰ اپلیکیشن مایکروسافت استور که از ابزار AdDuplex SDK 2.0 استفاده می‌کنند جمع‌آوری شده است. جامعه آماری آن هرچند زیاد نیست اما در هر حال ایده‌ای از میزان توزیع نسخه‌های مختلف ویندوز در اختیار ما قرار می‌دهد.
مایکروسافت اخیرا یک باگ جدید کشف‌شده در ویندوز ۱۱ را رفع کرده بود، ولی در کل به نظر می‌رسد که این سیستم‌عامل هنوز در بین مشتریان با اقبال مواجه نشده است.
منبع: Gizchina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved
source

دنیای متفاوت نکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari