خبرساز | آینه اخبار ایران
Kirsten Rohrs Schmitt یک ویراستار، نویسنده، مصحح، و حقیقت‌سنجی حرفه‌ای است. او در امور مالی، سرمایه گذاری، املاک و مستغلات و تاریخ جهان تخصص دارد. او در طول زندگی حرفه‌ای خود مطالبی را برای مجلات و وب‌سایت‌های مصرف‌کننده متعدد نوشته و ویرایش کرده، رزومه و محتوای رسانه‌های اجتماعی را برای صاحبان کسب‌وکار تهیه کرده و وثیقه‌هایی برای دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی ایجاد کرده است. کرستن همچنین بنیانگذار و کارگردان Your Best Edit است. او را در لینکدین و فیس بوک پیدا کنید.
آماده بودن برای بازنشستگی به معنای چیزی بیشتر از آمادگی برای دست کشیدن از بیدار شدن در ساعت 6 صبح برای انجام ساعات طولانی در شغلی است که از آن هیجان زده نیستید. اگر به همین سادگی بود، اکثر ما در 25 سالگی بازنشسته می‌شویم. آنچه واقعاً برای بازنشستگی لازم است درک کاملی از بودجه شما، یک برنامه سرمایه‌گذاری و هزینه برای پس‌اندازهای زندگی‌تان، بدهی‌های تحت کنترل و برنامه‌ای است که شما باید انجام دهید. در مورد چگونگی گذراندن روزهای خود هیجان زده هستم. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا 10 نشانه وجود دارد که ممکن است هنوز آماده بازنشستگی نباشید.
ناگفته نماند که اگر برای پرداخت قبوض خود با چک حقوق کار مشکل دارید، بازنشستگی کار را آسان نمی کند.
به عنوان یک قاعده کلی، بازنشستگان ممکن است به حدود 75 درصد از درآمد قبل از بازنشستگی خود نیاز داشته باشند تا از بازنشستگی راحت برخوردار شوند. این درآمد معمولاً از تأمین اجتماعی، حقوق بازنشستگی، 401(k)s، IRA و سایر پس‌اندازها به دست می‌آید. آیا آن منابع به شما درآمد کافی برای انجام تعهدات و لذت بردن از اوقات فراغتتان می دهد؟
Marguerita Cheng ، CFP ، RICP و مدیر اجرایی ثروت جهانی اقیانوس آبی در Gaithersburg، Md، می‌گوید: «هزینه‌های رفت و آمد و هزینه‌های خشک‌شویی کاهش می‌یابد، اما سرگرمی و سفر ممکن است افزایش یابد. مالیات و هزینه های مراقبت های بهداشتی را در نظر بگیرید."
چک تامین اجتماعی شما بسته به درآمد کلی شما ممکن است مشمول مالیات باشد. اکثر حقوق بازنشستگی مشمول مالیات هستند. برداشت از 401(k)s و IRA های سنتی نیز مشمول مالیات خواهند بود. و بدون شغل، به بیمه درمانی ارائه شده توسط کارفرما با نرخ های گروهی مطلوب دسترسی نخواهید داشت. اگر 65 سال یا بیشتر دارید، می توانید در مدیکر ثبت نام کنید، اما مدیکر کاملا رایگان نیست.
دیوید والترز ، یک برنامه ریز مالی معتبر و مدیر پورتفولیوی با دفتر پورتلند، اوریت، گروه مالی Palisades Hudson، می گوید: «مقادیر زیادی از بدهی ها پس از بازنشستگی به شدت پس انداز شما را تحت فشار قرار می دهد. او می‌گوید: «اگر می‌توانید، پرداخت‌های کارت اعتباری و وام‌های خودرو را کاهش دهید یا حذف کنید. بسته به وضعیت شما، پرداخت وام مسکن یا کوچک‌سازی شما نیز ممکن است در درازمدت به شما کمک کند.
پرداخت بدهی قبل از بازنشستگی ممکن است به معنای کار کردن سال‌های بیشتر از آنچه که ترجیح می‌دهید باشد، اما احتمالاً به دلیل احساس راحتی که با نداشتن تمام آن پرداخت‌های ماهانه بر سرتان می‌آید، ارزشش را دارد. خلاص شدن از شر بدهی، از جمله وام مسکن ، همچنین به معنای خلاص شدن از پرداخت های بهره است که می تواند عوارض بلندمدت مالی شما را به همراه داشته باشد.
همانطور که گفته شد، زمانی که با انتخاب بین قرار دادن آن پول در حساب بازنشستگی خود یا پرداخت بدهی روبرو هستید، دانستن بهترین استفاده از پول شما دشوار است.
برای هر وامی با نرخ بهره مساوی یا بالاتر از آن چیزی که احتمالاً در بازار به دست می آورید – مثلاً 6 تا 8٪ – با پرداخت بدهی خود بهترین بازده و در عین حال تضمین شده را دریافت خواهید کرد. . اگر انتخابی بین پرداخت 3 درصد سود وام مسکن (که در صورت مشخص کردن آن ممکن است کسر مالیات باشد) و پس انداز بیشتر برای بازنشستگی باشد، احتمالاً دومی گزینه هوشمندتر است، مگر اینکه سابقه سرمایه گذاری ضعیفی داشته باشید.
پدرو ام. سیلوا ، مشاور مالی می‌گوید: «نمی‌خواهید برای پرداختن به هزینه‌های عمده و قابل پیش‌بینی مانند تعویض سقف، بازسازی مسیر، خرید خانه برای تعطیلات، یا خرید یک ماشین جدید منتظر بمانید تا بازنشسته شوید. و مشاور برنامه‌ریزی بازنشستگی رسمی با Provo Financial Services در شروزبری، ماساچوست. "این هزینه‌های بزرگ‌تر می‌تواند جمع شود، به‌ویژه زمانی که وجوه از حساب‌های مشمول مالیات برداشته می‌شود و باید به ازای هر دلار مالیات پرداخت شود."
او می‌گوید: «ما مشتریان را تشویق می‌کنیم تا قبل از بازنشستگی با هزینه‌های کلان مقابله کنند، زیرا تأثیر آن بر مجموعه آنها می‌تواند قابل توجه باشد». فرض کنید به یک سقف جدید (7000 دلار)، یک راهرو جدید (4000 دلار) و یک ماشین جدید (10000 دلار پایین و 300 دلار در ماه) نیاز دارید. سیلوا توضیح می دهد: «این خریدها، که به 21000 دلار پیش نیاز دارند، به این معنی است که اگر در محدوده مالیاتی 24 درصدی فدرال قرار دارید، باید نزدیک به 28000 دلار از حساب بازنشستگی خود برداشت کنید. به علاوه، پرداخت ماهیانه 300 دلاری خودرو برای شما 400 دلار در ماه به دلارهای قبل از مالیات هزینه دارد و این می تواند بخش قابل توجهی از درآمد ماهیانه تامین اجتماعی شما را نشان دهد.
در حالی که ممکن است برای تامین بیشتر هزینه های خود به تامین اجتماعی متکی نباشید، نباید آن را نیز نادیده بگیرید.
اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید و هنوز میزان سود خود را برآورد نکرده اید، سازمان تامین اجتماعی ابزار مفیدی را برای کمک به شما در انجام این محاسبه ارائه می دهد.
والترز اضافه می کند که اگر به سن بازنشستگی کامل برای تامین اجتماعی نرسیده اید – سنی که در آن می توانید حداکثر مزایای ماهیانه تامین اجتماعی خود را دریافت کنید – ممکن است بخواهید بازنشستگی را تا زمانی که انجام دهید به تعویق بیندازید.
اگر از سن 62 سالگی شروع به مطالبه تامین اجتماعی کنید، چک های ماهانه شما 30 درصد کمتر از زمانی است که صبر کنید تا به سن بازنشستگی کامل برسید. اگر این چهار یا پنج سال اضافی را به کار خود ادامه دهید، نه تنها هر ماه مبلغ بیشتری را فقط برای انتظار دریافت خواهید کرد، بلکه ممکن است با اضافه کردن سال‌های پردرآمد بیشتر به محاسبه مزایای خود، پرداخت خود را افزایش دهید. مطمئناً چند سال دیگر هم حقوق خواهید داشت که باید برای بازنشستگی از آنها جدا شوید.
والترز می‌گوید: «وقتی بازنشسته می‌شوید، چک‌های دستمزد دیگر نمی‌رسد، اما صورت‌حساب‌ها همچنان ظاهر می‌شوند. او می افزاید، قبل از بازنشستگی باید جریان نقدی ماهانه خود را ترسیم کنید.
برنامه ریزی جریان نقدی ماهانه خود به این معنی است که از چه زمانی شروع به دریافت مزایای تامین اجتماعی خواهید کرد و چه مقدار دریافت خواهید کرد، علاوه بر اینکه چقدر و به چه ترتیبی از حساب های بازنشستگی شخصی خود برداشت خواهید کرد.
برای مثال، اگر هم IRA سنتی و هم Roth IRA دارید، باید به مالیات ها و حداقل توزیع های مورد نیاز (RMD) بر روی برداشت های IRA سنتی خود فکر کنید و این که چگونه بر برداشت های Roth IRA شما تأثیر می گذارد، که مشمول مالیات نمی شود و مشمول RMD نیستند.
کوین اسمیت، برنامه‌ریز مالی معتبر، معاون اجرایی مدیریت ثروت اسمیت، مایر و لیدل (بخشی از جنی) در یورک، می‌گوید: داشتن یک برنامه ماهانه همچنین به معنای درک کامل از هزینه‌های خود است. در حالت ایده‌آل، شما باید دو مورد داشته باشید. به سه سال سابقه مخارج واقعی که بر اساس دسته بندی خلاصه می شود، و باید هر دسته را تجزیه و تحلیل کنید تا تعیین کنید چگونه ممکن است در دوران بازنشستگی تغییر کند. اسمیت می گوید: "برخی از هزینه ها ممکن است کاهش یابد، مانند بدهی هایی که ممکن است به زودی بازپرداخت شوند، در حالی که برخی دیگر، مانند هزینه های مراقبت های بهداشتی یا هزینه های سفر و تفریح، ممکن است افزایش یابد."
دانستن اینکه هزینه های شما احتمالا چقدر خواهد بود به این معنی است که بدانید به چه میزان درآمد نیاز دارید. هنگامی که بدانید هر ماه به چه میزان درآمد نیاز دارید، می توانید ارزیابی کنید که آیا تخم لانه شما به اندازه کافی بزرگ است که به شما امکان بازنشستگی را بدهد یا اینکه آیا باید به کار و پس انداز ادامه دهید و/یا هزینه های بازنشستگی پیش بینی شده خود را کاهش دهید.
والترز می‌گوید: «شما باید درک کنید که پس‌انداز شما چقدر دوام می‌آورد و چه میزان هزینه را می‌توانید در دهه‌های آینده حفظ کنید». "هیچ کس دقیقا نمی داند چه مدت زندگی می کند، اما افزایش طول عمر و هزینه های فزاینده مراقبت طولانی مدت ممکن است به این معنی باشد که مجموعه شما باید بیشتر از آنچه قبلا فکر می کردید دوام بیاورد و گسترش یابد."
این بحث وجود دارد که هر سال چقدر باید از پورتفولیوی خود برداشت کنید. قانون محبوب 4 درصد ، که می گوید شما می توانید هر سال از 4 درصد دارایی های بازنشستگی خود استفاده کنید، پیش بینی می شود که در بیشتر سناریوها حداقل 30 سال دوام داشته باشد.
اسمیت می‌گوید و باید برای بازنشستگی خود برنامه‌ریزی کنید که 30 سال یا بیشتر طول بکشد. بر اساس آمار اکچوئری، برای زوجی که در سن 65 سالگی بازنشسته می شوند، 50 درصد احتمال دارد که حداقل یک نفر در سن 92 سالگی زنده بماند و 25 درصد احتمال دارد که حداقل یک نفر در سن 97 سالگی زنده بماند.
برخی می گویند که قانون 4 درصد دیگر ایمن نیست زیرا بازده سرمایه گذاری در حال حاضر کمتر از زمانی است که این قانون در سال 1994 تدوین شد. آنها نرخ پایین تری مانند 2.8 درصد را به عنوان نرخ برداشت مطمئن برای جلوگیری از تمام شدن زودهنگام پول پیشنهاد می کنند. .
بسته به سلامتی، ترکیب پورتفولیوی و میزان تحمل ریسک، باید برنامه‌ای برای درصدی از دارایی‌هایتان که هر سال خرج می‌کنید، ارائه دهید – که ممکن است به معنای کمک گرفتن از یک برنامه‌ریز مالی حرفه‌ای باشد.
تورم بر هزینه های روزانه و ارزش پس انداز زندگی شما تأثیر می گذارد.
اسمیت می‌گوید نرخ تورم 3 درصد به این معنی است که هزینه‌های شما در کمتر از 25 سال دو برابر می‌شود – در یک دوره بازنشستگی معمولی. او می‌گوید نادیده گرفتن اثرات تورم یکی از رایج‌ترین اشتباهات برنامه‌ریزی بازنشستگی است و اگر به درستی در نظر گرفته نشود، می‌تواند پیامدهای بلندمدتی جدی داشته باشد.
با طول عمر متوسط بسیار طولانی تر از گذشته، باید پول خود را با دقت مدیریت کنید تا از تورم عقب نمانید یا از تورم پیشی بگیرید تا شانس خود را برای زنده ماندن پس انداز خود کاهش دهید. اوراق بهادار محافظت شده از تورم وزارت خزانه داری (TIPS) با پرداخت سود کافی برای همگام شدن با تورم، سرمایه شما را حفظ می کند و بسیار امن در نظر گرفته می شود زیرا توسط دولت ایالات متحده حمایت می شود.
برای کسب بازده سرمایه گذاری که از تورم بیشتر است، به سهام نگاه کنید. به خاطر داشته باشید که بازده سالانه 8٪ در واقع تنها یک بازده سالانه 5٪ پس از تورم 3٪ است. از نگهداری بیش از حد تخم مرغ لانه خود به صورت نقدی و معادل های نقدی مانند سی دی و وجوه بازار پول خودداری کنید. نرخ بهره آنها به قدری پایین است که شما پول خود را از دست خواهید داد. در کوتاه مدت، ممکن است متوجه نشوید، اما در دراز مدت، ممکن است زودتر از آنچه انتظار داشتید، پولتان تمام شود.
اتخاذ رویکردی منفعلانه برای سرمایه‌گذاری می‌تواند در زمانی که جوان‌تر هستید و سال‌های زیادی برای جبران هر گونه رکود بازار که به پرتفوی شما آسیب می‌زند، کارساز باشد. اما با نزدیک شدن و ورود به دوران بازنشستگی، می‌تواند هوشمندانه باشد که سالانه پورتفولیوی خود را مجدداً متعادل کنید تا بر تولید درآمد و حفاظت از دارایی تمرکز کنید.
خرد پذیرفته شده در مورد نحوه مدیریت پرتفوی بازنشستگان شامل تنوع بخشیدن، حفظ سرمایه، کسب درآمد و اجتناب از ریسک است. تنوع بخشیدن به انواع دارایی ها (اوراق قرضه، سهام و غیره) و بخش های صنعتی – بهداشت و درمان، فناوری و غیره – به محافظت از ارزش پرتفوی شما در هنگام کاهش بازار کمک می کند، زیرا ممکن است یک ابزار یا طبقه دارایی در زمانی که دیگری وجود ندارد عملکرد خوبی داشته باشد. 't
حفظ سرمایه به معنای انتخاب سرمایه‌گذاری‌هایی است که زیاد نوسان ندارند، بنابراین ارزش پرتفوی شما به شدت نوسان نمی‌کند. سود سهام از سهام شرکت‌های بزرگ و تأسیس‌شده که سابقه طولانی در عملکرد خوب دارند (یا سود سهام از یک صندوق شاخص یا صندوق قابل معامله در بورس متشکل از این شرکت‌ها) می‌تواند جریان درآمد قابل اعتمادی را ایجاد کند. و اگر متنوع هستید و از سرمایه گذاری های پرنوسان دوری می کنید، به هدف اجتناب از ریسک توجه کرده اید.
والترز می گوید: «حتی اگر پورتفولیوی شما در بهترین حالت باشد، ممکن است از نظر ذهنی آماده نباشید که زندگی کاری خود را رها کنید. "کار کردن انرژی زیادی می گیرد و برخی از افراد ممکن است به جای هیجان زده بودن، مضطرب باشند که ماه ها و سال ها زمان بدون ساختار آینده را در نظر بگیرند."
والترز می‌گوید، اگر به نظر شما شبیه است، به دنبال یک سرمایه‌گذاری «عمل دوم»، کار پاره وقت یا داوطلب شدن برای سازمانی باشید که به آن اهمیت می‌دهید. با این حال، اگر بدون برنامه بازنشسته شوید، می توانید در تلاش برای مبارزه با کسالت بیش از حد هزینه کنید و پس انداز خود را سریعتر از آنچه برنامه ریزی کرده اید انجام دهید.
چنگ بازنشستگی تست رانندگی را توصیه می‌کند تا این احساس را به دست آورید که چقدر پول نیاز دارید و در کجا احساس راحتی می‌کنید. با توجه به پس انداز بازنشستگی و هزینه های فعلی زندگی، ممکن است بازنشستگی در یک شهر گران قیمت امکان پذیر نباشد. اما می‌توانید با شفاف‌سازی منابع درآمد بازنشستگی و درک جریان نقدی خود، خود را قدرتمند کنید.
هیچ چیزی وجود ندارد که بگوید شما باید بازنشسته شوید فقط به این دلیل که به تعریف تامین اجتماعی از سن بازنشستگی کامل رسیده اید. فقط به وارن بافت نگاه کنید که هنوز در 90 سالگی کار می کند و برنامه ای برای بازنشستگی ندارد. او این کار را انجام می دهد زیرا عاشق انتخاب سهام است نه اینکه میلیاردها ثروت خالص خود را جبران کند. اگر از بیدار شدن و رفتن به سر کار در صبح هیجان زده هستید، این کار را ادامه دهید.
کار کردن مزایایی فراتر از جنبه مالی دارد. شغلی که از آن لذت می برید ذهن شما را درگیر می کند، تعامل اجتماعی را ارائه می دهد، به روزهای شما هدف می دهد و حس موفقیت را ایجاد می کند. همه این موارد می تواند به شما کمک کند با افزایش سن، سالم و شاد باشید. همچنین ممکن است بتوانید در برنامه سلامت کارفرمای خود باقی بمانید و احتمالاً پوشش بهتری نسبت به مدیکر داشته باشید.
اسمیت می‌گوید: «نشانه اصلی که نشان می‌دهد برای بازنشستگی خوب نیستید، زمانی است که نمی‌توانید به این سؤال پاسخ دهید که آیا من برای بازنشستگی خوب هستم؟ » "بازنشستگی یک انتقال بزرگ زندگی است که به آمادگی و برنامه ریزی فراوان نیاز دارد."
نشستن با یک برنامه ریز مالی امانت دار تنها با کارمزد می تواند به شما کمک کند به جنبه های مالی سؤال بازنشستگی پاسخ دهید، پرتفوی خود را مجدداً متعادل کنید و در صورت نیاز، برنامه ای برای پرداخت بدهی و ارزیابی مجدد هزینه های خود ایجاد کنید. حتی ممکن است به شما در پاسخ به برخی جنبه های احساسی سوال کمک کند. برنامه ریزان باتجربه بازنشستگی می توانند بر اساس تجربه خود در کار با ده ها مشتری که با همین تصمیم مواجه شده اند، بینش هایی ارائه دهند.
در نهایت تصمیم با شماست.
اداره تامین اجتماعی. " برنامه ریز مزایا | مالیات بر درآمد و مزایای تامین اجتماعی شما ."
خدمات درآمد داخلی " مبحث شماره 410 مستمری و مستمری ."
خدمات درآمد داخلی " 401(k) Plans ."
خدمات درآمد داخلی " IRA های سنتی ."
مدیکر دوره های ثبت نام قسمت A و قسمت B .
مدیکر بودجه مدیکر چگونه تامین می شود؟
شاخص های اس اند پی داون جونز " S&P 500. " "10 سال" را انتخاب کنید.
خدمات درآمد داخلی 1040 و 1040-SR 2019 ، صفحه 15.
اداره تامین اجتماعی. " برنامه ریز مزایای: بازنشستگی ."
اداره تامین اجتماعی. " اگر بین سالهای 1943 و 1954 متولد شده باشید، سن کامل بازنشستگی شما 66 سال است ."
اداره تامین اجتماعی. " مزایای بازنشستگی شما: چگونه رقم می خورد " صفحه 1.
خدمات درآمد داخلی IRA های سنتی و روث .
وفاداری " ایجاد برنامه ای برای درآمد مادام العمر در دوران بازنشستگی " صفحه 4.
ستاره صبح. " بازده پایین اوراق قرضه و نرخ های برداشت امن پرتفوی ،" صفحات 2، 6.
TreasuryDirect. " اوراق بهادار محافظت شده از تورم خزانه داری (TIPS) ."
شرکت بیمه سپرده فدرال " نرخ های ملی هفتگی و سقف نرخ ها – به روز رسانی هفتگی ."
فایننشال تایمز " وارن بافت:"من بیشتر از هر پیرمرد 88 ساله در جهان سرگرم هستم ."
برنامه ریزی بازنشستگی
بودجه بندی
راث ایرا
برنامه ریزی بازنشستگی
راث ایرا
برنامه ریزی بازنشستگی
به طور فعال مشخصات دستگاه را برای شناسایی اسکن کنید. از داده های موقعیت جغرافیایی دقیق استفاده کنید. ذخیره و/یا دسترسی به اطلاعات در دستگاه. محتوای شخصی سازی شده را انتخاب کنید. یک نمایه محتوای شخصی ایجاد کنید. اندازه گیری عملکرد تبلیغات تبلیغات پایه را انتخاب کنید یک نمایه تبلیغات شخصی ایجاد کنید. تبلیغات شخصی سازی شده را انتخاب کنید. از تحقیقات بازار برای ایجاد بینش مخاطبان استفاده کنید. اندازه گیری عملکرد محتوا توسعه و بهبود محصولات. لیست شرکا (فروشندگان)
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
خبرساز | آینه اخبار ایران
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari