یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
کپی بلاگر
کلمه کلیدی خود را تایپ کنید و برای جستجوی Copyblogger.com اینتر را فشار دهید:
اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً قبلاً ایده‌های کسب و کار آنلاین را طوفان فکری کرده‌اید – و دلیل خوبی هم دارد.
ما در زمان تشدید ترس مالی زندگی می کنیم، و من مطمئن هستم که بسیاری از شما با ناامنی در مورد اشتغال دست و پنجه نرم می کنید، زیرا همه گیری و اتوماسیون افراد را از نیروی کار بیرون می راند.
علاوه بر این، شاهد افزایش سرسام‌آور نرخ‌های تورم هستیم و دستمزدها به تناسب تعدیل نمی‌شوند. این روزها واقعاً ترسناک است.
به همین دلیل است که بیش از هر زمان دیگری برای شما مهم است که شروع به توسعه روش هایی برای ایجاد درآمد خود کنید. شما دیگر نمی توانید به یک “شغل ثابت” وابسته باشید (هیچ چیزی وجود ندارد).
شما باید وارد بازار شوید، مهارت های بازاریابی محتوا و کپی رایتینگ خود را تقویت کنید و یک تجارت آنلاین برای خود ایجاد کنید. این یک ضرورت است.
برای رسیدن به کار آماده اید؟
یکی از رایج‌ترین مشکلات برای کارآفرینان محتوای جدید این است که نمی‌دانند چگونه ایده‌های کسب‌وکار آنلاین ارائه دهند.
سئو سایت
گفتن اینکه می خواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید کافی نیست، بلکه باید یک برنامه هم داشته باشید.
در این مقاله، من قصد دارم هفت ایده کسب و کار آنلاین را به اشتراک بگذارم و مزایا و معایب هر روش را به تفصیل بیان می کنم تا به شما در شکل دادن به برنامه خود کمک کند.
بیا شروع کنیم با …
اگرچه روش ها و استراتژی های خاص می تواند متفاوت باشد، تنها دو نوع اصلی از کسب و کار آنلاین وجود دارد.
آن ها هستند:
هر ایده کسب و کار آنلاین در یکی از این دو دسته قرار می گیرد.
ابتدا با خدمات فریلنسری شروع می کنیم.
فریلنسینگ یکی از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین است.
برای ارائه خدمات نیازی به ساخت یک وب سایت مجلل، سرمایه گذاری پول در بازاریابی، یا افزایش سرمایه برای ساخت محصول خود ندارد.
به عنوان یک فریلنسر، اولین و تنها اولویت شما جذب مشتری است. حداکثر به یک لپ تاپ و تمایل برای شروع نیاز دارید.
اکنون، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید به فریلنسینگ نزدیک شوید تا شانس موفقیت خود را به حداکثر برسانید. بیایید به سه مرحله حیاتی نگاه کنیم.
همه مهارت هایی دارند و شما چیزهای زیادی برای ارائه به بازار دارید.
آیا شما یک تجارت نویسندگی ایجاد می کنید؟ راه اندازی یک شرکت حسابداری؟ آیا شما یک عکاس قاتل هستید یا در بازاریابی رسانه های اجتماعی مهارت دارید؟
در مورد خدماتی که ارائه می دهید تصمیم بگیرید و برنامه ای برای نحوه ارائه این خدمات ایجاد کنید.
این وسوسه انگیز است که بخواهید بسته ها و خدمات تولید شده ایجاد کنید (و من به شدت توصیه می کنم در برخی موارد این کار را انجام دهید)، اما در ابتدا می خواهید تمام مشاغلی را که می توانید برای به دست آوردن بیشترین تجربه به عهده بگیرید.
با گذشت زمان، شهرت شما افزایش می یابد و کسب و کار ارجاع شما شروع به تولید سود بیشتری می کند.
در این مرحله، می‌توانید هزینه بیشتری برای کارهای خلاقانه خود دریافت کنید و در مورد مشتریانی که می‌خواهید با آن‌ها کار کنید گزینش‌تر باشید – و همچنین احتمالاً با مشتری فعلی خداحافظی کنید که ممکن است از آن بزرگ‌تر شده باشید.
هنگامی که چند شغل زیر کمربند خود دارید، بسیار مهم است که بازاریابی خدمات خود را شروع کنید.
بزرگترین اشتباهی که فریلنسرها مرتکب می شوند این است که می نشینند و منتظر می مانند تا تجارت به سراغشان بیاید. برای جذب سریعتر مشتریان جدید، باید فعالانه وارد بازار شوید و خودتان را بازاریابی کنید:
فریلنسینگ عالی است، اما فقط می تواند شما را تا این حد پیش ببرد.
در نهایت، شما بیش از آن چیزی که می توانید به طور موثر به آن خدمت کنید، کسب و کار خواهید داشت. آخرین چیزی که شما می خواهید مشتریان ناراضی است و برای فریلنسرها بسیار رایج است که از سر آنها استفاده کنند.
به همین دلیل است که می‌خواهید در حین رشد فعالانه جایگزین خود شوید.
برای برخی از شما که انواع مختلف ایده های کسب و کار آنلاین را مرور می کنید، کوچک و انعطاف پذیر ماندن چیزی است که می خواهید.
شما می خواهید با چند مشتری کار کنید و در کنار آن کار آزاد انجام دهید. اگر هدف شما این است، پس عالی است! من از شما حمایت.
اما برای کسانی از شما که قصد دارید از یک فریلنسر به صاحب آژانس تبدیل شوید (با کارمندان، بخش ها، حقوق و دستمزد و غیره)، پیشنهاد می کنم از همان ابتدا برای این انتقال برنامه ریزی کنید.
به طور خلاصه، فریلنسینگ ایده کسب و کار آنلاین عالی برای شروع است، زیرا نیازی به هزینه اولیه ندارد و به محض اینکه اولین مشتری خود را دریافت کنید، سودآور است.
اما همانطور که در مورد هر کسب و کار خدماتی وجود دارد، مقیاس پذیری مشابه دیگر ایده های کسب و کار آنلاین را نخواهد داشت.
من عاشق خبرنامه های پولی هستم و فکر می کنم یکی از بهترین گزینه ها برای شروع هستند.
خبرنامه های پولی عالی هستند زیرا سرراست هستند. آنها یکی از تنها ایده های کسب و کار آنلاین هستند که بین محتوایی که برای بازاریابی محصول ایجاد می کنید و خود محصول جدایی ندارند.
در فریلنسینگ یا محصولات SaaS یا حتی انجمن های عضویت، محتوایی که ایجاد می کنید برای افزایش آگاهی نسبت به یک محصول یا خدمات استفاده می شود. اما با خبرنامه ها، محتوا خود محصول است.
این کار باعث می‌شود که بتوانید روی نوشته‌های خود تمرکز کنید. شما می توانید تمرکز کامل خود را بر ایجاد بهترین خبرنامه ممکن بدون نیاز به وارد شدن به علف های هرز با سایر وظایف مدیریتی قرار دهید.
یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های شروع یک خبرنامه پولی، درآمد ماهانه ماهانه یا MRR است.
هر ایده کسب و کار آنلاینی که با MRR کسب درآمد کند ارزش بررسی دارد زیرا جریان نقدی ثابت ایجاد می کند.
این به ویژه جذاب است زیرا یک خبرنامه پولی می تواند بسیار سودآور و جذاب باشد. نمونه‌های زیادی از افرادی وجود دارد که بدون نیاز به استخدام یک کارمند، شش رقم یا بیشتر می‌سازند.
برای اکثر مردم، بزرگترین ایراد خبرنامه های پولی تعهد است.
اگر اشتراک‌های ماهانه یا حتی سالانه خبرنامه خود را می‌فروشید، به این معنی است که می‌خواهید آن محتوا را به مشتریان خود ارائه دهید… مهم نیست چه باشد.
به عنوان نویسندگان، همه ما می دانیم که انتشار ایده های جدید پست وبلاگ و مقالات جدید به طور منظم چقدر می تواند سخت باشد، اما اگر تصمیم دارید مسیر یک خبرنامه پولی را انتخاب کنید، باید آن را دنبال کنید.
انجمن‌های عضویت می‌توانند بسیار سودآور و سرگرم‌کننده باشند، و شما این فرصت را دارید که ارزش شگفت‌انگیزی را به اعضای جامعه خود ارائه دهید.
یک مثال خوب از جامعه عضویت، Copyblogger Academy است . اعضای ما ماهانه هزینه ای پرداخت می کنند و در نتیجه به دوره های برتر، جلسات مسترکلاس زنده، رویدادها و خبرنامه های VIP دسترسی پیدا می کنند.
مانند خبرنامه ها، انجمن های عضویت مقیاس پذیری بالایی دارند، زیرا می توانید اعضای بیشتری را بدون افزایش هزینه ها به انجمن خود اضافه کنید.
علاوه بر این، شما معمولاً می توانید برای دسترسی به انجمن عضویت پولی پول بیشتری نسبت به دسترسی به اشتراک دریافت کنید.
به طور معمول، خبرنامه های پولی می توانند از 5 تا 15 دلار در ماه متغیر باشند.
اما انجمن های عضویت می توانند از 15 دلار در ماه تا 500 دلار در ماه (و گاهی اوقات حتی بیشتر) متغیر باشند.
یکی از مسائلی که با یک انجمن عضویت پیدا خواهید کرد این است که این یک خرده کاری است.
سایت عضویت موتوری است که هرگز متوقف نمی‌شود، بنابراین شما دائماً محتوای جدید ایجاد می‌کنید، ویدیوها و مطالب جدید را برای اعضای خود جمع می‌کنید و راه‌هایی برای ارزش افزوده پیدا می‌کنید.
تقاضای زیادی برای محصولات دیجیتال وجود دارد، به ویژه محصولات اطلاعاتی که به مشتریان شما مهارت های جدیدی را می آموزند که می توانند برای پیشرفت زندگی خود از آنها استفاده کنند.
به طور معمول، یکی از این ایده های کسب و کار آنلاین در قالب یک دوره آموزشی یا کتاب الکترونیکی ارائه می شود.
آنچه در مورد این محصولات بسیار عالی است این است که چگونه می توان این مدل تجاری را به راحتی خودکار کرد.
هنگامی که محصول خود را ایجاد می کنید، لازم نیست به طور مداوم زمان خود را برای بهبود آن به همان روشی که برای یک جامعه عضویت صرف می کنید، صرف کنید.
هنگامی که دوره خود را ایجاد کردید، می توانید تمام تلاش و منابع خود را روی فروش دوره متمرکز کنید.
اگر محصول شما دارای ارزش استثنایی است، در بسیاری از موارد مشتریان شما آن را با ارسال فریاد در توییتر یا حتی ذکر محصول شما در وبلاگ خود، برای شما تبلیغ می کنند.
زمانی که این اتفاق بیفتد، محصول شما می تواند رشد کند و نتایج فروش فوق العاده ای را مشاهده خواهید کرد.
بزرگترین نقطه ضعف ایجاد یک محصول دیجیتال مستقل، تعهد عظیمی است که برای ایجاد محصول در وهله اول لازم است. طراحی و ایجاد دوره ها می تواند سخت باشد.
به عنوان مثال، ماه ها طول کشید تا برنامه ریزی، طرح کلی، ساخت، ضبط و در نهایت انتشار آژانس Clarity را داشته باشم – اما اکنون می توانم از مزایای اثبات اجتماعی و اتوماسیون بهره ببرم.
بیایید به یک مثال نگاه کنیم.
دلیل مقیاس پذیر بودن محصولات دیجیتال این است که وقتی محصول را بسازید، می توانید آن را تعداد بی نهایت بار بفروشید.
برای فروش محصول دیگر نیازی به ایجاد محصول دیگری ندارید، مانند یک محصول فیزیکی مانند تی شرت. این تمایز ساده و در عین حال مهم چیزی است که محصولات دیجیتال را بسیار سودآور و به راحتی خودکار می کند.
در اینجا نحوه کار آن آمده است.
برای شفافیت آژانس، من محتوای طولانی مدت می نویسم تا به صاحبان آژانس کمک کنم تا شرکت های خود را بسازند. افراد می توانند برای یک خبرنامه یا یک کارگاه آموزشی رایگان 5 روزه ثبت نام کنند .
قیف های مهلت بسیار مفید هستند زیرا هنگامی که یک مشتری بالقوه به لیست ایمیل شما ملحق شد، می توانید به او اجازه دهید با نرخ ویژه به محصول خود دسترسی داشته باشد، اما فقط برای مدت زمان محدود.
به عنوان مثال، هنگامی که مردم برای دوره رایگان من ثبت نام می کنند، با نرخ تخفیفی به دوره شفافیت آژانس دسترسی پیدا می کنند، اما فقط برای سه روز آینده.
قیف های مهلت نیز کمک می کنند زیرا یک شمارنده فیزیکی در صفحه فرود قرار می دهند که شمارش معکوس زنده را به مردم نشان می دهد.
این شمارش معکوس فوریت ایجاد می کند، زیرا به عنوان یادآوری دائمی است که زمان در حال اتمام است. می توانید قیف مهلت خود را در DeadlineFunnel.com ایجاد کنید.
تصویر زیر صفحه فرود را با قیمت تخفیف دار با تایمر شمارش معکوس نشان می دهد.
در این مرحله، از طریق فرم ثبت نام یا یک پیشنهاد رایگان، ترافیک ایجاد می کنید و ایمیل ها را جمع آوری می کنید. اکنون باید مهارت های کپی رایتینگ خود را به کار ببندید و یک قیف فروش ایمیلی ایجاد کنید که فروش را برای شما انجام دهد.
وقتی شخصی ثبت نام می کند، یک اتوماسیون چهار روزه ایجاد می کنم که آنها را روی محصول می فروشد و پیشنهاد ویژه را به آنها یادآوری می کند. می‌توانید این کار را با رفتن به ConvertKit.com و ایجاد «اتوماسیون» انجام دهید.
تصویر زیر اسکرین شات یکی از ایمیل های من است و می توانید لیست ایمیل هایی که طی چند روز آینده ارسال می شود را مشاهده کنید.
با گذشت زمان، همانطور که دوره شما شروع به ایجاد مشتریان خوشحال می کند، مردم را خواهید دید که در مورد دوره شما صحبت می کنند.
هر چه از ذکر نام در رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها و خبرنامه ها جذابیت بیشتری کسب کنید، بهتر است.
به عنوان مثال، این یک فریاد در توییتر منجر به دو فروش اضافی برای من شد.
فروش محصولات فیزیکی مورد استفاده برای نیاز به مقدار غیر منطقی منابع.
تا 10 سال پیش، داشتن یک تجارت الکترونیک آنلاین به این معنی بود که شما باید داشته باشید:
اکنون ساختن کسب و کار تجارت الکترونیک خود آسان تر از همیشه است و پلتفرم هایی مانند Shopify راه اندازی کسب و کار شما را ساده می کنند.
همچنین، برنامه های کاربردی زیادی وجود دارد که ایجاد محصولات، ذخیره آنها و ارسال آنها را بدون نیاز به پردازش سفارشات محصول آسان می کند.
به عنوان مثال، اگر در حال راه اندازی یک کسب و کار با تی شرت هستید، Printful راه حلی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک خط لباس کامل را طراحی کنید که برای شما ذخیره و ارسال می شود.
یک مثال عالی از این خط لباس است که من سال ها پیش به نام New Lyfe Clothing راه اندازی کردم .
این شرکت هر روز چند پیراهن می فروشد، اما Printful کل خط تولید را مدیریت می کند. من هرگز لباس را لمس نمی کنم. من می توانم به طور کامل روی ساختن برند و ایجاد طرح های عالی تمرکز کنم.
نمونه های دیگر منابع تجاری Shopify و Etsy هستند که ارائه می کنند. اگر بتوانید در مورد برند خود آگاهی ایجاد کنید، می توانید به راحتی محصولات دیگران را نیز بفروشید.
SaaS مخفف است. مخفف “نرم افزار به عنوان سرویس” است.
اکثر محصولات آنلاینی که امروزه استفاده می کنیم را می توان به عنوان شرکت های SaaS در نظر گرفت. به عنوان مثال، FreshBooks یک نرم افزار صورتحساب است که SaaS در نظر گرفته می شود.
در یک نقطه، مدیریت فاکتور خدماتی بود که باید یا یک کارمند را برای آن استخدام می کردید یا یک پیمانکار را استخدام می کردید تا برای شما مدیریت کند. در حال حاضر، نرم افزار می تواند خدمات را برای شما تسهیل کند.
کسب و کارهای SaaS معمولاً به صورت ماهانه از مشتریان صورتحساب می گیرند.
درست مانند انجمن‌های عضویت، کسب‌وکارهای SaaS مقیاس‌پذیری زیادی دارند زیرا وقتی محصول را بسازید، اعضای بیشتر از شما نیازی به خرج کردن پول بیشتری ندارند.
با این حال، ایجاد یک شرکت موفق SaaS بسیار دشوار است زیرا منابع مورد نیاز برای طراحی، کدنویسی و مهندسی یک محصول نرم افزاری سطح بالا بسیار زیاد است.
بیشتر اوقات، مشاغل SaaS به سرمایه سرمایه گذاری نیاز دارند.
بیایید دوباره از FreshBooks به عنوان مثال استفاده کنیم: هزینه های توسعه به تنهایی برای ساخت نسخه نمایشی نرم افزار صورتحساب بسیار زیاد است.
با وجود موانع بسیار در این راه، چرا کسی بخواهد یک شرکت SaaS ایجاد کند؟
دلیل آن این است که آنها ایده های کسب و کار آنلاین بسیار سودآور هستند و ارزش گذاری های زیادی ایجاد می کنند.
برای کسب و کارهای SaaS غیر معمول نیست که در چند سال اول پول خود را از دست می دهند و سپس به نقطه اوج می رسند که به آنها امکان می دهد سودهای کلانی ایجاد کنند.
در مورد بنیانگذاران موفق SaaS، پرداخت صدها میلیون یا حتی میلیاردها دلار غیر معمول نیست.
بسیاری از شرکت‌های SaaS شکست می‌خورند، اما آنهایی که باعث می‌شوند معمولاً برنده‌های بزرگی هستند.
چیزی که من در مورد بازاریابی وابسته بیشتر دوست دارم این است که چقدر ساده است.
اما بسیاری از مردم در بازاریابی وابسته شکست می خورند زیرا آنها استراتژی را درک نمی کنند. اکثر بازاریاب‌های وابسته هر محصولی را که فکر می‌کنند تبلیغ می‌کنند، به این امید که پولی سریع به دست آورند.
برعکس، راه دستیابی به موفقیت در بازاریابی وابسته، یافتن موضوعی است که دارای یک جامعه پرشور باشد، و سپس ایجاد یک برند یا یک تجارت آنلاین در اطراف آن جامعه.
در بسیاری از موارد، جوامع کوچکتر بیشترین فرصت ها را فراهم می کنند، زیرا جوامع کوچک اما پرشور عموما ایده های محصول را با یکدیگر به اشتراک می گذارند.
به عنوان مثال، یکی از دوستان من یک وب سایت در مورد جت اسکی ایجاد کرد. نام این وب سایت کارشناسان جت اسکی است .
او با تحقیقات خود متوجه شد که جامعه جت اسکی دوست دارند برای علاقه خود پول خرج کنند.
در طول چند ماه، او محتوایی در مورد جت اسکی ایجاد کرد، پست های وبلاگی در مورد بررسی های مختلف محصولات نوشت و با شرکت های محصولات مختلف ارتباط برقرار کرد تا شرکت های وابسته ایجاد کند.
طولی نکشید که وبلاگ او در موتورهای جستجو رتبه بندی کرد و جامعه جت اسکی مقالات او را با یکدیگر به اشتراک گذاشت. به زودی او شروع به تولید 1000 دلار در ماه درآمد اضافی کرد.
در سال 2020، جانی نستور با من فرصتی پیدا کرد. او در بازار فرصتی برای آمادگی آزمون پیدا کرد.
به طور خاص، او متوجه شد که مردم برای کمک به آماده شدن برای شرکت در LSAT پول زیادی در دوره ها پرداخت می کنند. LSAT یک دوره بسیار دشوار است که وکلای مشتاق برای وکالت در ایالات متحده باید آن را بگذرانند.
بنابراین، یک دامنه خریدیم، با شرکت‌هایی که محصولات آماده‌سازی آزمایشی می‌فروشند، روابط برقرار کردیم و سپس شروع به تولید محتوا کردیم.
محتوای ما ترافیک هدفمندی ایجاد می‌کند و آن بازدیدکنندگان نظرات و راهنماهایی را که برای محصولات مختلف آماده‌سازی آزمون جمع‌آوری کرده‌ایم می‌خوانند.
در نمودار زیر می توانید ببینید که ترافیک آنلاین ما در سال گذشته کاهش یافته است، اما به طور کلی ترافیک ما هنوز بسیار قابل توجه است.
این تجارت در حال حاضر جریان نقدینگی دارد و به مرور زمان، احتمالاً آن را می‌فروشیم و 10 برابر آنچه در آن می‌گذاریم، می‌سازیم.
این یک استراتژی ساده و ساده است و بهترین بخش در مورد مشاغل وابسته این است که نیازی به ایجاد هیچ محصولی ندارید که به شما امکان می دهد توجه خود را بر نوشتن بهترین محتوای ممکن متمرکز کنید.
اگر از بازاریابی محتوا و کپی رایتینگ برای ایجاد تجارت آنلاین خود استفاده می کنید، احتمالاً قبلاً به یک حقیقت ناخوشایند پی برده اید:
ما در روزگاری زندگی می کنیم که محتوای برجسته زیادی برای مصرف وجود دارد.
مشتریان و مشتریان ایده‌آل شما به معنای واقعی کلمه محتوایی با ارزش مادام‌العمر برای مصرف دارند، درست در نوک انگشتانشان.
بنابراین این سوال پیش می آید:
چرا مخاطب باید محتوای عالی شما را به جای رقابت انتخاب کند؟
اینجاست که داشتن درک گسترده ای از بازاریابی دیجیتال مطرح می شود. بنابراین شما می دانید که چگونه توجه خود را جلب کنید و خود را به اندازه ای متمایز کنید که مخاطب شما را انتخاب کند.
خبر خوب این است که ما این محدوده صلاحیت را به سه حوزه اصلی که هر هفته در داخل کپی بلاگر آکادمی آموزش می دهیم، محدود کرده ایم.
نویسندگانی که درک خوبی از این سه مهارت دارند، در نهایت مشتریان بهتر و باکیفیت‌تری دارند که از پرداخت حق بیمه خوشحال هستند. این مشتریان همچنین به احتمال زیاد به شما کار مداوم می دهند.
در نتیجه، درآمد خود را به میزان قابل توجهی افزایش خواهید داد.
بدون ساعت کاری بیشتر بدون تقلا برای یافتن مشتریان جدید همیشه. و بدون تاکید بر اینکه پول پرداخت قبوض ماه آینده از کجا تامین می شود.
صاحبان مشاغلی که این سه مهارت اصلی را اجرا می کنند، متوجه می شوند که کسب و کار آنها بدون زحمت بیشتر رشد می کند. آنها مخاطبان بزرگتر و با کیفیت بالاتری را که خرید می کنند جذب می کنند.
این رشد و مقیاس بندی ایده های کسب و کار آنلاین شما را بسیار آسان تر می کند.
آیا علاقه مند به تسلط بر این سه مهارت اصلی هستید؟
درباره پیوستن به ما در داخل کپی بلاگر آکادمی اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید .
تیم استودارت مدیرعامل کپی بلاگر است. در سال 2011، تیم بازاریابی اینترنتی Stodzy را تأسیس کرد. او در حال حاضر با همسر، پسرش و پیتبول آنها به نام آلیس در نشویل زندگی می کند. تیم را در توییتر دنبال کنید.
مشاهده همه پست های محبوب →
ماریانا می گوید

همه ایده های عالی! برخی از آنها برای کاربر جدید کمی در دسترس هستند. اما همه ما باید مراقب این موارد باشیم، زیرا ایده های کسب و کار آنلاین آینده هستند.
راجنیش می گوید

راه های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد.
برخی از روش ها زمان و تلاش بیشتری را می طلبند برخی از آنها تلاش کمتری را می طلبند.
بعلاوه، شما جایگاهی را انتخاب کرده اید که در آن اشتیاق دارید و می توانید از آن درآمد کسب کنید.
برای من، فریلنسینگ و بازاریابی وابسته عالی عمل می کنند.
من راه های مختلفی را برای کسب درآمد اینترنتی امتحان کرده ام.
اما دو روش فوق واقعاً خوب کار می کنند..
متشکرم!
نوادیک می گوید قول بده

سلام راجنیش، نظر شما را برای کسب درآمد آنلاین در سال 2022 بسیار مفید و مرتبط با حوزه های فعلی مورد علاقه من دیدم. فریلنسینگ + بازاریابی وابسته.
می‌خواهید به اشتراک بگذارید که چگونه سفر بازاریابی وابسته خود را آغاز کردید، و چگونه تحقیقاتی را انجام دادید که چه محصولی را به عنوان یک شرکت وابسته تبلیغ کنید؟
امیدوارم این پیام شما را به خوبی ملاقات کند.
با احترام، قول
نوادیک می گوید قول بده

خیلی ممنون تیم برای این محتوای فوق العاده!
ماهیت دقیق مقاله، وضوح عمیقی را برای من به ارمغان آورد، به خصوص در مورد موضوع “فریلنسر” و آژانس!
در حال حاضر در آژانس بازاریابی دیجیتال خود، TBA MEDIA INC™، Owerri کار می کنم. مطمئناً بسیاری از استراتژی‌هایی را که در اینجا آموزش می‌دهید، برای رشد آژانس خود به کار می‌برم!
یک بار دیگر متشکرم
اندی می گوید

با تشکر از ایده های عالی! 🙂
به نظر من بهترین راه برای توسعه ایده برای یک تجارت آنلاین بوم مدل کسب و کار است. چیزی فراتر از درآمدی است که باید به آن فکر کرد.
درود از آلمان!
اندی
آلیسون می گوید

ممنون از بابت راهنمایی های عالی! ای کاش قبل از شروع کسب و کار آنلاین خود همه اینها را می دانستم.
نظرات به مدت دو هفته باز است.
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *


این سایت حاوی لینک های وابسته به محصولات است. ممکن است برای خریدهای انجام شده از طریق این پیوندها کمیسیون دریافت کنیم. با این حال، این بر بررسی ها و مقایسه های ما تأثیری ندارد. ما فقط محصولاتی را پیشنهاد می‌کنیم که بررسی کرده‌ایم، و در بسیاری از موارد از آن‌ها نیز استفاده می‌کنیم تا به شما کمک کنیم بهترین انتخاب را داشته باشید.
حق چاپ © 2006–2022 Copyblogger Media LLC
source
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
موکت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari