مطالب یکتا و کاربردی
موضوعات
وسوسه ها
مطبوعات اعتماد هند | دهلی نو
https://mybs.in/2avRDQe

استارت‌آپ فن‌آوری مد مستقر در سنگاپور، ، روز دوشنبه گفت تصمیم به تعلیق بنیانگذار هندی و مدیر عامل شرکت Ankiti Bose به دلیل اختلافات ادعایی در حساب‌های شرکت، به طور مشترک توسط هیئت مدیره گرفته شده است و نه توسط هیچ سرمایه‌گذار فردی.
در بیانیه ای قوی، این شرکت گفت که بوز تنها پس از تعلیق در 31 مارس و هیچ سرمایه گذار نامزد قبلی یا فعلی در هیئت مدیره از ادعاهای آزار و اذیت قبل از آن مطلع نشده بود، برخی اتهامات مربوط به آزار و اذیت را مطرح کرد.
گفت: «بعد از دریافت شکایات خاص با ماهیت جدی، هیئت مدیره، آنکیتی بوز، مدیرعامل، را در انتظار بررسی کامل تعلیق کرد.
در مورد اتهامات علیه بوز توضیحی ارائه نکرد.
با رد ادعاهای یک سرمایه گذار بزرگ در این شرکت که پشت تصمیم تعلیق Bose بوده است، گفت: «این تصمیم به طور مشترک توسط هیئت مدیره و سهامداران مربوطه و بر اساس حق رای از پیش توافق شده سهامداران اتخاذ شده است و منعکس کننده تصمیم یک شرکت نیست. تک سهامدار."
– یک شرکت مد آنلاین که فناوری را برای بازرگانان و کارخانه‌های پوشاک تامین می‌کند – در سال 2015 توسط Ankiti Bose و مدیر ارشد فناوری Dhruv Kapoor تأسیس شد.
زیلینگو در مورد گزارش‌هایی مبنی بر اینکه Bose ادعا می‌کند او مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، گفت که مدیرعامل تعلیق شده این اتهامات را تنها پس از 31 مارس به هیئت مدیره اعلام کرده است و شکایت‌ها حاکی از آزار و اذیت هیچ سرمایه‌گذار یا عضو هیئت مدیره نیست.
در این بیانیه آمده است: «ما می‌خواهیم تکرار کنیم که پس از تعلیق او در 31 مارس، آنکیتی بوز برای اولین بار برخی اتهامات مربوط به آزار و اذیت را مورد توجه هیئت مدیره قرار داد. "برای شفاف سازی، هیچ سرمایه گذار نامزد قبلی یا فعلی در هیئت مدیره از ادعاهای آزار و اذیت مطلع نشدند، تا زمانی که او تعلیق شد."


در ادامه بیان شد که "این شکایات ادعای آزار و اذیت هیچ سرمایه گذار یا اعضای قبلی/فعالی هیئت مدیره ندارد."
Zilingo که شرکت هلدینگ دولتی سنگاپور Temasek و Sequoia Capital را جزو سرمایه‌گذاران خود به حساب می‌آورد، قبلاً اعلام کرده بود که سهامداران و اعضای هیئت‌مدیره آن اطلاعات مغایرت‌هایی را دریافت کرده‌اند که نیاز به بررسی دارد و پس از آن سرمایه‌گذاران بزرگ مجاز به تعلیق Bose شدند.
بر اساس گزارش ها، بوز وکالت کرده و اتهامات مربوط به تخلف را مورد مناقشه قرار داده است. او همچنین ادعا کرد که تعلیق او تا حدی به دلیل شکایت او در مورد آزار و اذیت است.
"به طور جداگانه، ما از نشت اطلاعات نادرست اخیر به رسانه ها در تلاش برای بی اعتبار کردن تحقیقات، هیئت مدیره، سرمایه گذاران فردی و/یا کارمندان، حتی قبل از تکمیل تحقیقات، ناامید شده ایم.
این شرکت روز دوشنبه گفت: «علیرغم این تلاش‌ها، هیئت مدیره همچنان متعهد به پیگیری روند قانونی و پایان دادن به مصلحت تحقیقات است».
زیلینگو برای جلوگیری از تردید گفت: "هنوز هیچ گناهی از جانب کسی مشخص نشده است، زیرا تحقیقات هنوز ادامه دارد."
Zilingo به عنوان یک شرکت تجارت الکترونیک متمرکز بر آسیای جنوب شرقی راه اندازی شد. با گذشت زمان، به یک زنجیره تامین جهانی برای صنعت پوشاک، تامین مالی و سایر خدمات تبدیل شد.
این شرکت - که حدود 600 کارمند در هشت کشور دارد - در آخرین دور جمع آوری کمک های مالی خود در اوایل سال 2019، 226 میلیون دلار جمع آوری کرد. این جمع آوری کمک مالی شرکت را حدود 1 میلیارد دلار ارزیابی کرده بود.
طبق سوابق عمومی موجود در وب سایت تنظیم کننده حسابداری سنگاپور، این شرکت تاکنون اظهارنامه سالانه برای سال های 2020 و 2021 ارائه نکرده است.
(فقط عنوان و تصویر این گزارش ممکن است توسط کارکنان استاندارد کسب و کار دوباره کار شده باشد؛ بقیه محتوا به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)
بیزنس استاندارد همواره تلاش زیادی کرده است تا اطلاعات و نظرات به روز را در مورد تحولاتی که مورد علاقه شما بوده و پیامدهای سیاسی و اقتصادی گسترده تری برای کشور و جهان دارد ارائه دهد. تشویق و بازخورد مداوم شما در مورد چگونگی بهبود پیشنهادات ما تنها عزم و تعهد ما را نسبت به این آرمان ها قوی تر کرده است. حتی در این زمان‌های دشوار ناشی از کووید-19، ما همچنان متعهد هستیم که شما را با اخبار موثق، دیدگاه‌های معتبر و نظرات دقیق در مورد موضوعات موضوعی مرتبط مطلع و به‌روز نگه داریم.
اما ما یک درخواست داریم.
در حالی که با تأثیر اقتصادی همه‌گیری مبارزه می‌کنیم، به حمایت شما بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم به ارائه محتوای باکیفیت‌تر به شما ادامه دهیم. مدل اشتراک ما با واکنش دلگرم کننده بسیاری از شما که در محتوای آنلاین ما مشترک شده اید، مواجه شده است. اشتراک بیشتر در محتوای آنلاین ما فقط می تواند به ما در دستیابی به اهداف ارائه محتوای بهتر و مرتبط تر به شما کمک کند. ما به روزنامه نگاری آزاد، منصفانه و معتبر اعتقاد داریم. حمایت شما از طریق اشتراک های بیشتر می تواند به ما کمک کند روزنامه نگاری را که به آن متعهد هستیم تمرین کنیم.
از روزنامه نگاری با کیفیت حمایت کنید و در Business Standard مشترک شوید .
ویرایشگر دیجیتال
داستان قبلی
داستان بعدی
حق چاپ © 2022 Business Standard Private Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.
Business Standard
ارتقاء به خدمات پرمیوم
Business Standard با خوشحالی شما را از راه اندازی "خدمات ممتاز استاندارد تجاری" مطلع می کند.
به عنوان یک مشترک ممتاز، دسترسی بدون محدودیت در سراسر دستگاه به طیف وسیعی از خدمات از جمله:
Business Standard
خدمات پرمیوم
با همکاری لوگوی فیس
مهمان عزیز
به خدمات ممتاز Business Standard که با حسن نیت FIS برای شما آورده شده است خوش آمدید.
لطفاً برای کشف مزایای این برنامه از صفحه مدیریت اشتراک من دیدن کنید.
از خواندن لذت ببرید!
استاندارد کسب و کار تیم
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط salamatikhabari