2×3 متر 3×3 متر 3×4 متر 3×5 متر 3×6 متر 3×7 متر 3×8 متر 3×9 متر 3×10 متر 3×11 متر 3×12 متر رنگ های موجود:
تنوع طرح و رنگ ایجاد شده در انواع موکت تا حد زیادی تمامی سلیقه‌ها را در بر می‌گیرد. در انتخاب انواع موکت برای اتاق خواب، پذیرایی و اتاق کودک باید رنگ، طرح و نوع موکت مورد توجه قرار گیرد.
.. فروش ویژه کاغذدیواری ساده و مدرن … فروش انواع چمن مصنوعی در ضخامت های متفاوت فروش انواع چمن مصنوعی در ضخامت های متفاوت
کیف، کاور، لوازم جانبی تبلتکیف، کاور، لوازم جانبی تبلت
شما می‌توانید انواع محصولات پالاز موکت را از فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا تهیه کنید. در هنگام خرید به جنس نخ، طرح‌دار بودن، ویژگی‌های مختلف و متراژ موکت توجه فرمایید.
موکتهای تولید شده با نخ پلی پروپیلن راحت تر شسته می شوند، بعلت سادگی فرایند تولید مواد پلی پروپیلن ، محصولات تولید شده با این مواد از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند.
زمانی که به انتخاب انواع موکت می‌رسد، باید تمامی جوانب منزل را در نظر گرفت. طراحی دکوراسیون و رنگ آمیزی دیوار گرفته تا اتاق مدنظر برای موکت کاری همه به یک اندازه در هنگام خرید انواع موکت اهمیت دارند.
الیاف پلی پروپیلن جاذب رطوبت و مواد خارجی نیستند. این مزیت امکان استفاده در محیط های خاص را به این گروه از موکت ها می دهد.
انواع موکت‌ها در دسته کفپوش‌ها با دوام و عمر مفید بالایی قرار دارند.در این قسمت با انواع موکت بر اساس طرح و رنگ آشنا می‌شویم.
مطالب بدون منبع ممکن است به چالش کشیده شوند و حذف شوند. (اوت ۲۰۱۹)
موکت‌های خانگی نرم و لطیف هستند و شامل انواع پرز بلند و پرز کوتاه می‌شوند.
خدمت از ما دسته‌بندی‌ها خانه نظافت تاسیسات ساختمان خودرو و حمل check here و نقل زیبایی حیوانات دیجیتال سلامت آموزش کسب و کار مطالب داغ
الیافی مصنوعی با درخشندگی رنگی بسیار خوب است. پلی استر تنوع رنگی بالایی داشته و دوام رنگی خوبی را نیز از خود نشان می دهد.
با جاروبرقی و بدون استفاده از انواع لوازم نظافت به راحتی قابل تمیز شدن است​
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

source

توسط salamatikhabari