مصرف کنندگان واکسن‌های کوویران برکت (برکت و برکت پلاس) می‌توانند با شماره ۸۹۹۹۰۰۰۰-۰۲۱ برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود تماس حاصل کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر، با شیوع گسترده ویروس کرونا، کشورهای مختلف تمام تلاش خود را برای تولید واکسن این ویروس به کار گرفتند تا زندگی انسان‌ها را به روال عادی آن بازگردانند. شرکت گروه دارویی برکت نیز با همت و تلاش جوانان و دانشمندان ایرانی توانست نخستین واکسن تمام ایرانی ویروس کرونا به نام کوویران برکت را به مرحله تولید انبوه برساند.
باید این نکته را مدنظر داشت که تولید واکسن توسط شرکت‌های مختلف در جهان، پایان کار آن نیست بلکه پس از آن، مراحل مطالعه، بررسی و رسیدگی مهمترین کاری است که پس از استفاده انبوه از یک دارو یا واکسن انجام می‌گیرد.
در همین راستا و با توجه به نگاه دقیق دانشمندان ایرانی تولیدکننده واکسن کوویران برکت، سامانه تلفنی ارتباط مستقیم به شماره ۸۹۹۹۰۰۰۰-۰۲۱ راه اندازی شد. مصرف کنندگان این واکسن می‌توانند عوارض احتمالی آن و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را برای بررسی و پیگیری توسط مسئولین و متخصصین شرکت دارویی برکت، در این سامانه ثبت کنند. این سامانه اکنون به روز رسانی شده و با سرعت و دقت بیشتری به دریافت داده‌ها و فعالیت‌های خود می‌پردازد.
لازم به ذکر است این سامانه تلفنی با هدف پیگیری بازخوردها، ارتباط مستقیم با تولید کننده و متخصصان، تحلیل داده‌ها، احصای نیازهای دریافت کنندگان و بررسی ایمنی واکسن ایجاد شده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari