شاید برای شما هم پیش آماده باشد که هنگام خرید یک محصول تشخیص ندهید کدام برند برایتان مناسب‌تر است؟ با وجود حجم زیادی از محصولات بهداشتی که امروزه در فروشگاها هست، انتخاب محصولی که از هر لحاظ برای ما مناسب باشد، دشوار است. یکی از پرسش‌های متداول، در خصوص انتخاب محصولِ مناسب برای راحت‌تر انجام دادن اصلاح یا شِیو صورت (و یا حتی بدن) است. در بین برندهای مختلف، بسیاری از مواقع با این سوال مواجه می‌شویم: «فوم اصلاح لورآل یا فوم اصلاح آرکو»؟ کدام یک برای ما بهتر است؟ در این مقاله سعی داریم به مقایسه‌ی فوم اصلاح لورآل و آرکو بپردازیم تا بتوانید محصول مناسب خود را راحت‌تر انتخاب کنید.
امروزه با توجه به وجود محصولات آرایشی بهداشتی متنوع در بازار، اغلب اوقات خرید یک محصول خوب کمی ما را به دردسر می‌اندازد. برندهای آرایشی بهداشتی بسیاری در سراسر دنیا اقدام به تولید محصولات متنوع با ویژگی‌های مختلف کرده‌اند. انتخاب یک محصول از بین هزارن برند و محصول متفاوت، کاری سخت و زمان بر است. به خصوص اگر اطلاعات دقیق و درستی از برندهای مختلف نداشته باشیم. برای انتخاب یک برند باید ویژگی‌های مختلفی را در نظر بگیریم. برخی از این ویژگی‌ها شامل کیفیت، کارایی، قیمت، مواد اولیه و غیره است. با دانستن این ویژگی‌ها، انتخاب بین فوم اصلاح لورآل یا فوم اصلاح آرکو برای ما راحت‌تر خواهد بود.
ابتدا توضیح مختصری در خصوص فوم اصلاح و عملکرد آن ارائه می‌دهیم.
فهرست مطالب
 در نظر برخی افراد، صورتی صاف با ریش و سبیل‌های تراشیده بسیار جذاب و دوست داشتنی است. اما گاهی اصلاح صورت با تیغ کار چندان راحت و ساده‌ای نیست.
گاهی تراشیدن صورت با تیغ، بسیار دردناک و حتی خطرناک است. ممکن است با کشیدن تیغ روی ریش و سبیل‌های زبر، باعث خراشیدن یا حتی بریدن صورت خود شوید. گاهی اصلاح صورت ممکن است باعث التهاب و قرمزی و یا حتی جوش‌های پوستی شود. این اتفاق به خصوص اگر هر روز مجبور به اصلاح با تیغ باشید بیشتر رخ می‌دهد. همین امر سبب شد تا در این مقاله به مقایسه‌ی فوم اصلاح لورآل و آرکو بپردازیم.
التهاب و جوش و زخم ناشی از اصلاح با تیغ، جدا از ایجاد درد و ناراحتی برای خودمان، تصویر ناخوشایندی از چهره‌ی ما برای دیگران به وجود می آورد. لذا به منظور جلوگیری از بروز چنین اتفاقات نامطبوعی و لذت بخش‌تر کردن روند اصلاح، شرکت‌های آرایشی بهداشتی بسیاری اقدام به تولید محصولات متنوعی جهت تسهیل روند اصلاح کرده‌اند. یکی از این محصولات، فوم اصلاح است. امروزه فوم‌های اصلاح در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند. دو شرکت لورآل و آرکو نیز در این حوزه محصولات بسیار متنوع و باکیفیتی را به بازار ارائه داده‌اند.
برای انتخاب بین فوم اصلاح لورآل یا فوم اصلاح آرکو ابتدا باید بدانیم فوم اصلاح چیست و چه کارایی دارد. سپس به مقایسه‌ی بین فوم اصلاح لورآل و آرکو خواهیم پرداخت.
کرم اصلاح به دسته‌ای از کرم‌های آرایشی گفته می‌شود که برای آمادگی قبل از اصلاح به کار می‌رود. این کرم‌ها معمولا حاوی امولوسیون، صابون و آب هستند که در مدل‌های مختلف به بازار ارائه می‌شوند.هدف از استفاده از این نوع کرم‌ها، نرم کردن موها و راحت‌تر شدن روند اصلاح است. این نوع از کرم‌ها در شکل‌های متفاوتی ارائه می‌شود. برخی از این مدل‌ها به صورت خمیری، برخی به صورت ژل و برخی به صورت کف هستند.
یکی از انواع این دسته از کرم‌ها، فوم اصلاح است که حالت کف مانند دارد. بافت کفی شکل فوم اصلاح سبب می‌شود که بدون نیاز به براش برای پخش کردن آن، بتوانید صورت خود را اصلاح کنید. اگر دوست داشته باشید می‌توانید با دست یا براش هم روی سطح پوست، فوم را پخش کنید. فوم اصلاح یک لایه محافظ و لغزنده روی پوست ایجاد می‌کند. این لایه سبب می‌شود که تیغ به راحتی روی پوست حرکت کند. هنگام حرکت تیغ روی صورت، به دلیل وجود فوم اصلاح، التهاب یا خراشیدگی روی پوست ایجاد نمی‌شود. در نتیجه با استفاده از فوم اصلاح، می‌توانید بدون آسیب رساندن به پوست خود، از داشتن صورتی صاف و بدون مو لذت ببرید.
با مطالعه راهنمای انتخاب فوم اصلاح می‌توانید فوم اصلاح متناسب با نوع پوست خود را به راحتی تهیه نمایید.
با استفاده از فوم اصلاح لورآل یا فوم اصلاح آرکو می‌توانید بدون دغدغه صورت خود را اصلاح کنید. این فوم‌ها علاوه بر کارایی فوق، دارای ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری نیز هستند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. استفاده از فوم اصلاح لورآل یا فوم اصلاح آرکو به شما این امکان را می‌دهد تا هنگام اصلاح نه تنها به پوست خود آسیب نرسانید، بلکه از نتیجه کار نیز بسیار راضی و خرسند باشید. با استفاده از فوم اصلاح لورآل یا فوم اصلاح آرکو می‌توانید برای همیشه از سوزش، التهاب، قرمزی، جوش، خراشیدگی و زخم شدن پوست خود به هنگام اصلاح جلوگیری کنید.
با کلیک بر معرفی بهترین فوم اصلاح موجود در بازار می‌توانید به راهنمای کامل انواع فوم‌های اصلاح دسترسی داشته باشید.
مقایسه بین محصولات آرایشی بهداشتی نیازمند در نظر گرفتن فاکتورهای بی‌شماریست. گاهی استفاده از یک برند برای فردی مناسب و کاربردیست. گاهی استفاده از همان برند برای فرد دیگری حساسیت زاست و عملکرد یکسانی ندارد. پس نمی‌توان برای یک محصول یا برند نظر قطعی داد. چرا که ممکن است عملکرد، کارایی و تاثیر هر محصول در افراد مختلف، متفاوت باشد. ما با توجه به ویژگی های هر برند و نظرات مصرف کنندگان آن، مزایای کلی فوم اصلاح لورآل و فوم اصلاح آرکو را به شما ارائه می‌دهیم. با مقایسه‌ی فوم اصلاح لورال و آرکو، می‌توانید محصولی را که سازگاری بیشتری با پوست و شرایط اقتصادی شما دارد، خریداری نمایید.
ابتدا توضیح مختصری در خصوص برند لورآل و آرکو می‌دهیم. سپس با بیان برخی از مزیت‌های هر کدام از این دو برند به شما کمک می‌کنیم تا انتخاب دقیق‌تری بین فوم اصلاح لورآل یا فوم اصلاح آرکو داشته باشید.
لورآل یک برند آرایشی بهداشتی فرانسوی است. این شرکت از سال 1909 فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات این شرکت بسیار با کیفیت و متنوع هستند. لورآل محصولاتی را تولید میکند که بتوانند نیاز مشتری را برآورده کنند.به همین دلیل به عنوان یک برند جهانی شناخته شده است.
شرکت لورآل قبل از تولید محصولات خود، تحقیقات گسترده‌ای روی پوست انجام می‌دهد. بعد از انجام تحقیقات، محصولی ارائه می‌دهد که رضایت مصرف کننده را در پی داشته باشد. لورآل محصولات آرایشی بهداشتی فراوانی را به بازار عرضه کرده است. این شرکت هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان محصولات متفاوت و باکیفیتی تولید می‌کند.
یکی از محصولات این برند، ژل و فوم‌های اصلاح است که تنوع بسیار زیادی دارند. فوم اصلاح بیشتر برای آقایان کاربرد دارد. اما خانم‌‌ها نیز برای اصلاح صورت و بدن خود می‌توانند با خیال راحت از این فوم‌ها استفاده نمایند. علاوه بر توضیحاتی که در خصوص عملکرد و مزیت‌های استفاده از فوم اصلاح داده‌ایم، فوم اصلاح لورآل یک سری ویژگی‌های خاص و مفید دیگری نیز برای شما دارد.
خرید فوم اصلاح L’oreal مدل Men Expert
با کلیک بر روی عکس مقابل، این محصول فوق العاده را خریداری نمایید.
آرکو نیز یک برند آرایشی بهداشتی ساخت کشور ترکیه است. این شرکت نیز همانند لورآل محصولات متنوعی را به بازار ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه قیمت محصولات آرکو نسبت به محصولات مشابه اروپای غربی و آمریکای شمالی پایین‌تر است، توجه مشتریان را به خود جلب کرده است. محصولات این شرکت در مقایسه با سایر برندها از کیفیت خوبی برخوردار است. در نتیجه با هزینه‌ی کمتر می‌توانیم تجربه تقریبا یکسانی داشته باشیم.  
فوم اصلاح آرکو یکی از محصولات متنوع این برند است. فوم‌های اصلاح آرکو دارای ویژگی‌های مثبت و خوبی است که در زیر به توضیح  آن می‌پردازیم.
خرید فوم اصلاح ARKO Men مدل BLACK
برای خرید محصول روی عکس مقابل کلیک کنید
در بالا توضیحات متناسبی در خصوص هر کدام از برندها داده‌ایم. با مقایسه‌ی بین مزیت‌های فوم اصلاح لورآل و آرکو، تصمیم گیری در خصوص انتخاب بهترین برند برای شما، راحت‌تر خواهد بود.
اینکه کدام محصول برای شما بهتر است به فاکتورهایی مثل نوع پوست، خواسته‌ی شما از محصول و بودجه‌ای که برای خرید آن در نظر می‌گیرید، بستگی دارد. ممکن است با استفاده از هر یک از محصولات فوق، تجربه‌ی متفاوتی را داشته باشید. اینکه کدام برند و محصول با پوست شما سازگاری بیشتری دارد با مصرف آن محصول مشخص خواهد شد.
اگر به دنبال محصولی با کیفیت بالا و بر پایه آب هستید و پرداخت هزینه‌ی بالاتر برای شما مشکلی ایجاد نمی‌کند، برند لورآل می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. اما اگر در کنار کیفیت و کارایی محصول، قیمت مناسب هم برای شما اهمیت دارد، برند آرکو گزینه‌ای ایده آل و کاربردی برای شما خواهد بود. پس انتخاب بین فوم اصلاح لورآل یا فوم اصلاح آرکو بستگی به شخص خود شما دارد.
وجود تعداد زیادی از محصولات و برندهای آرایشی بهداشتی، انتخاب محصول مناسب را برای ما سخت کرده است. اما با دانستن ویژگی‌ها و مزیت‌های هر برند، می‌توانیم با فکری باز و خیال آسوده‌تر اقدام به خرید کنیم. اینکه فوم اصلاح لورآل یا فوم اصلاح آرکو برای ما مناسب‌تر است با توجه به میزان بودجه و توقعی که از محصول داریم متفاوت است.
برخی از مزیت‌های برند لورآل شامل: جهانی بودن برند، فاقد الکل بودن، دارای مرطوب کننده و ژل آلوئه‌ورا، مناسب بودن برای پوست‌های حساس، ایجاد حس خنکی حین اصلاح، جلوگیری از سوزش و خشکی پوست و غیره است.
از مزیت‌های برند آرکو نیز می‌توان به مواردی مانند: قیمت مناسب، خاصیت ضد باکتری، مرطوب کنندگی، وجود ویتامین، رایحه‌ای خوب و ماندگار، مناسب بودن برای انواع پوست حتی پوست‌های حساس و غیره اشاره کرد.
با توجه به موارد فوق و مقایسه‌ی بین فوم اصلاح لورآل و آرکو می‌توانیم محصولی که از هر نظر مناسب ماست، تهیه نماییم. اما همیشه در نظر داشته باشید که عملکرد هر محصول روی افراد مختلف، متفاوت است. پس با خرید هر یک از محصولات فوق، ممکن است نسبت به دیگران، تجربه‌ی متفاوت‌تری داشته باشید.
فوم اصلاح با ایجاد لایه‌ای محافظ بین پوست و تیغ از ایجاد التهاب و حساسیت در حین اصلاح جلوگیری می‌کند. امولوسیون موجود در آن سبب راحت‌تر شدن روند اصلاح می‌شود.آب و مرطوب کننده موجود در آن رطوبت و شادابی پوست را حفظ می‌کند. ویتامین‌های موجود در آن سبب تغذیه و بهبود پوست می‌شود.
ژل و فوم اصلاح هر دو کارایی مشابه‌ای دارند. تفاوت آن‌ها در شکل ظاهری و نحوه‌ی استفاده است. فوم حالت کف مانند دارد و نیاز به براش برای پخش روی پوست ندارد. ژل حالت آبکی داشته و باید با دست یا براش روی سطح پوست ماساژ دهیم تا حالت لغزنده ایجاد کند. با توجه به سلیقه خود می‌توانید از هر کدام از این محصولات استفاده کنید.
هر کدام از این برندها، مزیت و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند که با توجه به نوع پوست، کیفیتی که از محصول انتظار دارید و بودجه‌ی خود می‌توانید یکی از این محصولات را تهیه نمایید.
خیر. مواد موجود در ترکیبات فوم‌های اصلاح نه تنها سبب ایجاد حساسیت پوستی نمی‌شود، بلکه از سوزش، خارش، التهاب و قرمزی پوست نیز جلوگیری می‌کند. با انتخاب فوم اصلاح مناسب پوست خود می‌توانید از بروز هر نوع حساسیتی جلوگیری نمایید.
بله. فوم اصلاح هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها مورد استفاده است. می‌توانید برای شِیو کردن صورت و بدن خود از فوم یا ژل‌های اصلاح استفاده نمایید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© کپی رایت 1395–1401

source

توسط salamatikhabari