اسپری بدن یکی از مهم‌ترین وسائل بهداشتی است که استفاده از آن قبل از رفتن به دورهمی یا مهمانی، می‌تواند نظر دیگران را نسبت به ظاهر شما عوض کند. بنابراین انتخاب یک اسپری مناسب قبل از رفتن به مهمانی، بسیار مهم است. در این مقاله سعی می‌کنیم نکات مربوط به انتخاب اسپری بدن را برای شما شرح دهیم و شما را در انتخاب اسپری بدن برای مهمانی راهنمایی کنیم. با مجله اینترنتی مو تن رو همراه بمانید.
فهرست مطالب
قبل از اینکه سراغ راهنمای انتخاب اسپری بدن برای مهمانی برویم، بیایید کمی با اهمیت استفاده از اسپری بدن آشنا شویم. بوی بدن، یکی از عناصر مهم تاثیرگذار در نظر دیگران نسبت به ظاهر شما است. فرض کنید در یک جمع یا مهمانی قرار دارید. اگر بدن شما بوی بدی دهد، ممکن است در خاطر افراد حاضر در مهمانی، بد جلوه کنید.
بنابراین همراه با دیگر عوامل خوش ظاهر بودن، باید حواس‌تان به بوی بدن‌تان باشد. در اینگونه مواقع استفاده از یک اسپری مناسب، می‌تواند گزینه خوبی برای از بین بردن بوی بد یا جلوگیری از تعریق بد بود شود. به همین دلیل انتخاب اسپری مناسبی که بتواند بوی بد عرق را بپوشاند، اهمیت زیادی دارد.
دانستن ترکیبات و نحوه استفاده از اسپری بدن نیز خالی از لطف نیست. قطعا استفاده از اسپری ملزومات و نکات خودش را دارد. پس اگر دوست دارید بیشتر در مورد اسپری بدن و نحوه استفاده از آن بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقاله اسپری بدن چیست؟ را مطالعه کنید.
استفاده از اسپری بدن، مزایا و ارزش‌هایی دارد که دانستن آن‌ها می‌تواند شما را برای استفاده از اسپری بدن قبل از رفتن به یک دورهمی قانع کند. در ادامه به چند مورد از این مزایا اشاره می‌کنیم.
استفاده منظم از اسپری بدن، باعث می‌شود لباس‌های شما بوی منحصر به فردی به خود بگیرد. ساختار اسپری بدن، به گونه‌ای است که به لباس شما تازگی و خوش عطری می‌بخشد. به طوری که هر وقت در کمد لباس‌هایتان را باز کنید، بوی خوش اسپری بدن در آنجا جریان دارد و از ماندن بوی بد روی لباس‌هایتان جلوگیری می‌کند.
یکی از دلایل بد خوابی، بوی بد بدن و بوی نامطبوع رخت خواب و بالشت است. استشمام بوی بد هنگام خواب، کیفیت خواب شما را کاهش می‌دهد و این موضوع در بلند مدت، روی سلامت فیزیکی و حتی روحی بدن آسیب می‌رساند. استفاده از اسپری بدن، صرفا برای حضور در جمع نیست. در صورت استفاده از اسپری بدن در شب و هنگام خواب، می‌توانید به لطف بوی خوش بدن و رخت خوابتان، با آرامش بخوابید.
یکی از مشکلات بزرگ مخاطبان عطر و اسپری، بالا بودن بیش از حد قیمت عطر اصل است. عطر‌ها به دلیل داشتن غلظت بالا و ترکیبات پیچیده، قیمت بسیار بالاتری نسبت به اسپری بدن دارند. از لحاظ کارایی، قطعا ماندگاری عطر بیشتر از اسپری است. اما عطر بوی بیش از حد تندی دارد؛ به طوری که ممکن است برای همه مطلوب نباشد. با این حال، اسپری بوی ملایم‌تر و مطلوب‌تری دارد و استفاده منظم از آن، می‌تواند ماندگاری آن روی بدن و لباس را افزایش دهد.
بنابراین استفاده از اسپری بدن به جای عطر، علاوه بر به صرفه بودن، بوی ملایم‌تر و مطبوع‌تری نسبت به عطر دارد و افرادی که نسبت به بوی‌های تند حساسیت دارند، اذیت نمی‌شوند.
اکنون که بیشتر با اهمیت استفاده از اسپری بدن و مزایای آن آشنا شدید، می‌توانیم به نکات مهم قبل از خرید اسپری بدن برای مهمانی نگاهی داشته باشیم.
به طور کلی اسپری‌های بدن، انواع مختلفی دارند که هر کدام ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی را شامل می‌شوند. بنابراین انتخاب یک اسپری بدن مناسب، می‌تواند کمی سخت باشد. در ادامه نکاتی را گفتیم که باید هنگام انتخاب اسپری بدن برای مهمانی توجه کنید.
مهم‌ترین نکته برای خرید و استفاده از اسپری بدن برای مهمانی، توجه به برند آن است. کیفیت اسپری بدن، تا حدود خیلی زیادی به برند آن وابسته است. هرچه برند مشهورتر باشد، قطعا کیفیت اسپری هم بهتر خواهد بود؛ زیرا هیچ برند مشهوری، با پایین آوردن کیفیت محصولاتش، به اعتبار خود آسیب نمی‌زند.
به طور کلی چند برند برتر اسپری بدن وجود دارد که معمولا محصولات مناسب و با کیفیت بالایی تولید می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از خرید اسپری بدن در مورد بهترین برند‌های اسپری تحقیق کنید. این موضوع نه تنها در مورد اسپری بدن، بلکه در مورد سایر محصولات بهداشتی و آرایشی مهم است و بهتر است قبل از هر چیزی، در مورد برند محصول انتخابی اطلاعات داشته باشید.
برای اینکه با برند‌های اسپری بدن بیشتر آشنا شوید و همچنین از انواع مختلف اسپری بدن آگاه شوید، مقاله بهترین اسپری بدن را مطالعه کنید تا در مورد برند‌ها و انواع اسپری بدن اطلاعاتی داشته باشید.
یکی از نکاتی که باید قبل از خرید اسپری بدن به آن توجه کنید، مقدار ماندگاری آن است. اکثر اسپری‌های بدن ماندگاری 48 ساعته دارند. اما نکته مهم، واقعی بودن این عدد است. برای اینکه مطمئن باشید یک اسپری بدن ماندگاری خوبی دارد، بهتر است از فروشگاه‌های معتبری خرید کنید. انتخاب و خرید اسپری بدن با بهترین قیمت، چالش‌های مربوط به خودش را دارد.
هنگام خرید اسپری بدن و استفاده از آن برای مهمانی، به نوع رایحه آن (گرمی یا خنکی) توجه کنید. در فصل‌های گرم، از رایحه خنک و در فصل‌های سرد از رایحه گرم استفاده کنید. این موضوع، احساس خوبی در دیگران نسبت به شما ایجاد می‌کند و جلوه مناسبی دارد. اگر در فصل گرما از رایحه گرم استفاده کنید، ممکن است اطرافیانتان از این وضعیت در ناخودآگاه خود ناراضی باشند.
شاید در ابتدا این موضوع بی اهمیت جلوه کند، اما به دلیل اینکه رایحه ارتباط مستقیمی با مغز و تصویر سازی آن دارد، چندان موضوع بی اهمیتی نیست. رایحه گرم یک تصویر در ذهن ایجاد می‌کند و رایحه خنک یک تصویر دیگر. اگر محیط، محیط سردی باشد، مسلما همگی دنبال جلوه‌های گرم می‌گردند. برعکس این موضوع ، اگر در محیط گرمی باشیم، جلوه‌های خنک ما را راضی می‌کند. پس در هنگام خرید اسپری بدن، به نوع رایحه آن توجه کنید.
اسپری بدن زنانه فِرِش نچرال نیوا، با رایحه خنک خود، مناسب گرمای فصل تابستان است.
برای اطلاعات بیشتر و خرید محصول، روی تصویر کلیک کنید.
به طور کلی، اسپری بدن در دو نوع مختلف وجود دارد؛ اسپری ضد تعریق و اسپری خوشبو کننده. اسپری ضد تعریق، همانطور که از نامش پیداست، جلوی تعریق زیاد را می‌گیرد و بو بد عرق را از بین می‌برد. اسپری خوشبو کننده، صرفا ترکیبات خوشبویی دارد و روی بوی بد عرق تاثیری نمی‌گذارد.
بنابراین اسپری ضد تعریق بهتر از اسپری خوشبو کننده است. اسپری ضد تعریق به دلیل داشتن آلومینیوم و عصاره‌های خوشبو در ترکیبات خود، تعریق را کاهش می‌دهد. اگر هم به دلیل گرمای محیط، زیر بقل شما عرق کند، بوی بدی منتشر نمی‌شود؛ چراکه اسپری ضد تعریق با ساختار خود، بوی بد بدن را برای مدتی از بین می‌برد.
اسپری دئودورانت زنانه کامان، علاوه بر داشتن رایحه خنک کننده، تعریق را کاهش می‌دهد و با ایجاد رطوبت و آبرسانی به پوست زیر بقل، از ایجاد بوی بد جلوگیری می‌کند.
برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول، روی تصویر کلیک کنید.
رایحه‌های لطیف نسبت به رایحه‌های تند، محبوبیت و جذابیت بیشتری دارند. این نوع رایحه‌ها صمیمیت بیشتری در مخاطب ایجاد می‌کند. همچنین اگر شخصی در مهمانی به رایحه‌های تند حساسیت داشته باشد، با این نوع رایحه ارتباط بیشتری برقرار می‌کند.
در کل رایحه لطیف و خنک کننده، برای خانم‌ها مناسب‌تر است و آن‌ها را جذاب‌تر نشان می‌دهد. اگر از رایحه لطیف استفاده کنید، مخاطبان شما، بیشتر جذب شما می‌شوند و سعی می‌کنند با شما صمیمی‌تر شوند.
در مقاله بالا، در مورد اهمیت استفاده از اسپری بدن در مهمانی صحبت کردیم. همچنین نکات مربوط به انتخاب یک اسپری بدن مناسب را شرح دادیم. توجه به نکات بالا قبل از خرید اسپری بدن، می‌تواند شما را در یک انتخاب خوب و به صرفه کمک کند تا بتوانید با خیال راحت اسپری بدن مورد نظر خود را خریداری کنید و از آن برای رفتن به دورهمی‌ها و مهمانی‌ها استفاده کنید.
مهم‌ترین نکته در خصوص استفاده از اسپری بدن در مهمانی، انتخاب برند آن است. بعد از آن باید مطابق با فصل، یک اسپری با رایحه خنک یا گرم را انتخاب کنید. برای نکات بیشتر، می‌توانید مقاله بالا را مطالعه کنید.
این موضوع بستگی به اشخاص حاضر در مهمانی دارد. اگر فکر می‌کنید که در مهمانی افرادی وجود دارند که کلا به بو‌های تند حساسیت دارند، بهتر است از رایحه‌های لطیف و خنک استفاده کنید. به طور کلی، رایحه‌های لطیف نسبت به تند، جذابیت بیشتری به خصوص برای خانم‌ها ایجاد می‌کند.
اسپری‌های با رایحه‌های خنک و لطیف، بار صمیمیت بیشتری دارند و نسبت به رایحه‌های تند مخاطب‌پسندتر هستند. بنابراین در مهمانی‌ها، بهتر است از اسپری‌های خنک کننده استفاده کنید.
برای انتخاب یک برند مناسب، باید ببینید کدام برند مشهوریت بیشتری دارد. معمولا برند‌های محبوب و پر طرفدار، اسپری‌های با کیفیتی تولید می‌کنند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© کپی رایت 1395–1400

source

توسط salamatikhabari