وزیر بهداشت خطاب به رهبر انقلاب نوشت: از اینکه پیوسته مجموعه خادمان صبور و صادق حوزه‌ سلامت را مورد لطف، محبت و نوازش قرار می‌دهید مایه مباهات و افتخار و امتنان است.
به گزارش خبرگزاری مهر، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت در پیامی به رهبر معظم انقلاب با اشاره به فرمایشات مدبرانه، مبشرانه و امید بخش ایشان در پیام نوروزی سال ۱۴۰۱، تصریح کرد: از اینکه پیوسته مجموعه خادمان صبور و صادق حوزه‌ی سلامت را مورد لطف، محبت و نوازش قرار می‌دهید مایه مباهات و افتخار و امتنان است.

متن پیام به شرح زیر است:

«محضر مبارک رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی

حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی

با تقدیم سلام، احترام و تحیات الهی
حلول سال نو که متبرک است به نام نامی حضرت ولی عصر (عج) محضر مبارک حضرت عالی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
از اینکه پیوسته مجموعه خادمان صبور و صادق حوزه‌ی سلامت را مورد لطف، محبت و نوازش قرار می‌دهید، مایه مباهات و افتخار و امتنان است.
اشارات و فرمایشات مدبرانه، مبشرانه و امید بخش حضرت عالی در پیام نوروزی سال ۱۴۰۱ که موید توفیق فرزندان و سربازان کوچک شما در مقابله با کرونا و تولید واکسن که جلوه‌ای از پیشرفت علمی و فناوری کشور بود با اشاره‌ای به عنوان ” شیرینی‌های سال ۱۴۰۰” موجی از شادی، نشاط، امید و انگیزه در تمام ارکان حوزه‌ی سلامت ایجاد کرد و زنگار خستگی نبرد دو سال و اندی با بیماری منحوس کرونا را از جسم و جان نجیب این جامعه پر تلاش و ایثارگر زدود.
اینجانب به نمایندگی از تمامی همکاران رشید و جان برکفم در این آغاز مبارک با پروردگار خویش پیمان می‌بندیم تا پای جان و آخرین نفس در راستای خدمت و نیل به منویات و فرامین قائد و مراد خویش که حجت شرعی ماست از هیچ کوشش و ایثاری فروگذار نباشیم.
از پرودگار متعال دوام سلامت و عزت وجود منور و گرانسنگ حضرت عالی و سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم.»
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari