مدیرکل انتقال خون استان تهران از فعالیت هشت مرکز اهدای خون در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا مهدی زاده از فعالیت هشت مرکز اهدای خون در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: مرکز وصال شیرازی از روز ۲۹ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی، همه روزه از ساعت هشت صبح تا ۲۰:۳۰ در خدمت همشهریان تهرانی خواهد بود.
مدیرکل انتقال خون استان تهران در ادامه خاطرنشان کرد: مراکز اهدای خون شهرری، تهرانپارس و ستاری نیز همه روزه به جز روزهای ۲۹ اسفند و ۱۳ فروردین از ساعت ۹ صبح تا ۱۶، آماده خدمت به داوطلبان اهدای خون هستند.
اعلام مراکز فعال اهدای خون در استان تهران در ایام تعطیلات
وی ادامه داد: دو مرکز اهدای خون در محله پیروزی و شهرستان شهریار نیز به جز ۲۹ اسفند و روزهای ۵، ۱۲ و ۱۳ فروردین، در دیگر روزهای عید نوروز و از ساعت ۹ صبح ۱۶ در خدمت مردم مهربان و نوعدوست خواهد بود و همچنین مراکز اهدای خون صدر و شهرستان ورامین نیز از روز شنبه ششم فروردین تا پنجشنبه یازدهم فروردین و از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ پذیرای اهداکنندگان خون است.
مدیرکل انتقال خون استان تهران در پایان و با اشاره به کاهش ذخایر خون مورد نیاز مراکز درمانی گفت: امیدوارم مردم عزیز تهران در ایام نوروز و با مشارکت بیشتر، ما را در تأمین ذخایر خون پیش از ورود به ماه مبارک رمضان یاری کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari