مدیرکل انتقال خون استان تهران، از اجرای پویش لبخند بهار و با هدف دعوت از مردم پایتخت برای اهدای خون همزمان با اعیاد شعبانیه و ایام عید نوروز خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا مهدی زاده، با اشاره به کاهش مراجعات مردم به مراکز اهدای خون در روزهای پایانی سال به دلیل مشغله‌های شب عید و شیوع ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: در آستانه فصل بهار و همزمان با اعیاد شعبانیه، پویشی تحت عنوان «لبخند بهار» را در تمام مراکز اهدای خون استان تهران برگزار خواهیم کرد که این پویش می‌تواند زمینه ساز مشارکت بیشتر مردم عزیزمان در کمک به زندگی دوباره بیماران نیازمند به خون باشد.
وی اضافه کرد: زیباترین اتفاق در آستانه بهار این است که هر کدام از مردم بتوانند پیام رسان شادی و لبخند برای دیگران باشند و امیدواریم با مشارکت بیشتر شهروندان تهرانی در مراکز اهدای خون، لبخند امید و زندگی به بیماران و خانواده‌های عزیزشان تقدیم شود و هموطنان دل نگران را با این حرکت نجات بخش، دل آرام کنیم.
بنابراین گزارش، پویش لبخند بهار تا روز سیزدهم فروردین ۱۴۰۱ و با هدف تأمین ذخایر خون مورد نیاز مراکز درمانی و بیماران در تمام مراکز اهدای خون پایتخت اجرا خواهد شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari