مشهد ـ فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: ترویج فرهنگ انقلابی و بسیجی در جامعه پزشکی و پرستاری کشور رسالت های مهم بسیج جامعه پزشکی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار هاشم غیاثی با تبریک فرارسیدن روز بسیج جامعه پزشکی به دست‌اندرکاران و کادر بهداشت و درمان کشور، اظهار کرد: بسیج جامعه پزشکی یک قشر فعال و تأثیرگذار در حوزه بهداشت و درمان کشور است که نقش اساسی در فعالیت‌های جهادی و خدمات رسانی پزشکان به اقشار نیازمند و مناطق محروم کشور بر عهده دارد.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) با تجلیل از ایثار پزشکان و پرستاران در مقابله با بیماری کرونا و خدمت رسانی به مردم، گفت: پزشکان و پرستاران از زمان بروز بیماری کرونا در خط مُقدم مقابله با این بیماری حضور داشته‌اند و با ایثار و شجاعت مثال زدنی به یاری بیماران شتافته‌اند.
وی با پاسداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت، بیان کرد: کادر بهداشت و درمان کشور در عرصه مقابله با بیماری کرونا سربلند هستند و افتخار آفرینی آنان هرگز فراموش نخواهد شد.
غیاثی با بیان اینکه روحیه بسیجی و مدیریت جهادی پزشکان را در مقابله با بیماری کرونا مشاهده کردیم، گفت: حقیقتاً بسیج جامعه پزشکی بخصوص در دوران بروز بیماری کرونا عملکرد درخشانی از خود نشان داده و حضور فعال و تأثیرگذار پزشکان و پرستاران بسیجی در فرایند خدمت رسانی به بیماران و واکسیناسیون یکی از صحنه‌های زرین تاریخ انقلاب اسلامی است.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) در بخش دیگری از صحبت‌هایش با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات تخصصی پزشکی به اقشار محروم، گفت: بسیج جامعه پزشکی با برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم خدمات تخصصی پزشکی را به مردم ارائه کرده و این اردوهای جهادی باید بیش از پیش توسعه یابد.
وی با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر علوم مرتبط با حوزه پزشکی در دوران انقلاب اسلامی، گفت: ترویج فرهنگ انقلابی و بسیجی در جامعه پزشکی و پرستاری کشور رسالت‌های مهم بسیج جامعه پزشکی است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari