طراحی ناخن دیگر این روزها به عنوان یک هنر دیده می‌شود. با دیدن زیبایی بعضی طراحی‌های ناخن دوست دارید پیشنهاد دهید آن‌ها را در موزه به نمایش بگذارند! همانگونه که طراحی ناخن می‌تواند پیچیده و سخت باشد، طرح‌های ناخن ساده‌ای هستند که می‌توانید در خانه بر روی ناخن خود انجام دهید. استفاده از طرح‌هایی مثل خطوط رنگی نامنظم و تصاویر برچسب‌دارمختلف باعث می‌شود که ناخن بسیار حرفه‎‌ای دیده شود. این طراحی را براحتی می‌توانید در خانه انجام دهید. طرح ساده‌ای مانند فرنچ، می‌تواند با رنگ آمیزی یک خط نازک بالای ناخن بسیار زیبا به نظر برسد. رنگ آمیزی بالای ناخن با لاک اکلیل دار براق یا رنگ نئونی می‌تواند آن را جذاب‌تر کند.
برای طراحی ناخن سعی کنید کمی خلاقیت نشان دهید. تلاش کنید از طراحان تقلید نکنید. با رعایت چند نکته می‌توانید مثل یک حرفه‌ای این کار را انجام دهید.
با داشتن تعدادی وسیله‌ی طراحی ناخن، مانند استیکرهای ناخن می‌توانید طرح‌های زیبایی بر روی ناخن خود داشته باشید که به جز جلوه‌ی زیبایی که به دستان شما می‌بخشد، حس خلاقیت شما را نیز تفویت می‌کند.
برای دیدن ایده‌های جالب طراحی ناخن می‌توانید مطلب زیر را بخوانید.
فهرست مطالب
یک طرح بسیار ساده برای ناخن که می‌توان به راحتی اجرا کرد کشیدن نقش ابر سفید بر روی لاک پایه‌ی آبی آسمانی است. ابتدا یک رنگ پایه که بهتر است آبی باشد بر روی ناخن بزنید. سپس با یک قلم‌موی نازک تکه‌های کوچک ابر را با رنگ سفید بر روی ناخن بکشید. در آخر با کشیدن یک لایه لاک بی رنگ یا تاپ کوت بر روی ناخن، طراحی را کامل کنید.
کافی است لاک را روی ناخن بزنید و با قرار دادن تکه‌ای پارچه‌ی توری شکل طرح پنجره مانندی روی ناخن ایجاد کنید. یا با قرار دادن پارچه روی ناخن و با کمک اسفنج آغشته به لاک طرح مورد نظر را روی ناخن ایجاد کنید. پس از اینکه طرح را اجرا کردید با استفاده از تاپ کوت آن‌را ثابت کنید.
با استفاده از خلال دندان می‌توانید طرح‌های ساده‌ای بر روی ناخن خود بکشید. می‌توانید هم روی ناخن بدون لاک یا حتی با لاک نود(بی‌رنگ) طراحی کنید و هم از یک لاک پایه‌ روی ناخن استفاده کنید. طراحی با این وسایل در منزل نیاز به کمی خلاقیت و صبوری دارد ولی در نهایت نتیجه مورد پسند خواهد بود.
یکی از طرح‌های ساده‌ای که در نگاه اول بسیار پیچیده به نظر می‌رسد طراحی پوست پلنگ روی ناخن است که اجرای آن ساده است. این طرح بسیار زیبا است و می‌توانید با مشکی و قهوه‌ای و یا ترکیب آن‌ها با طلایی طرح پلنگی را اجرا کنید.
برای این کار به راحتی می‌توانید نصف ناخن را با یک لاک رنگ کنید و سمت دیگر را با رنگ دیگر. اگر تضاد این رنگ‌ها زیاد باشد شما یک طراحی منحصر به فرد و خاص خواهید داشت و ممکن است همه از شما آدرس و نام طراح ناخنتان را بپرسند.
اگر طرفدار طرح ساده بر روی ناخن هستید و در عین حال می‌خواهید ناخن‌های شما کمی جذابیت داشته باشد طراحی فرنچ با لاک نئونی برای شما است. روش کار مثل فرنچ کلاسیک است با این تفاوت که خط سر ناخن را با لاک نئونی می‌کشید.
برای این طرح، از یک قلم‌مو استفاده می‌کنید و نقطه‌هایی از لاک را بر روی سر ناخن قرار می‌دهید و آن را به سمت وسط و میان ناخن می‌کشید. این طرح ساده را می‌توانید با رنگ‌های نئونی انجام دهید.
همه‌ی آنچه نیاز دارید یک وسیله‌ی نقطه گذاری و لاک سفید و سیاه است تا یک طرح پوست گاوی قشنگ را اجرا کنید. می‌توانید پایه‌ی ناخن را سفید کنید و با لاک مشکی بر روی آن نقطه‌های نامنظم بکشید. یا بر روی خود ناخن بدون هیچ رنگی، با نقطه‌های مشکی شبیه لک‌های پوست گاوی، طراحی ساده‌ ای بر روی ناخن انجام دهید. در انتها برای بیشتر ماندگار شدن طرح از تاپ کوت استفاده کنید.
با کشیدن نقطه‌ها و خطوط بر روی ناخن با رنگ‌های مکمل یا رنگ‌هایی که در توناژ مشابه قرار می‌گیرند می‌توانید جلوه‌ی خوبی به ناخن بدهید. مثلا ترکیب سبز و زرد با کشیدن خطوط عمودی بر طول ناخن و یا ایجاد نقاط منظم بر روی ناخن زیبایی خوبی ایجاد می‌کند.
برای این مدل، نیاز به لاک مشکی، آبی، سفید و خاکستری دارید. برای کشیدن طرح رعد بر روی ناخن از چند قلم‌موی نازک استقاده کنید و بر روی پایه‌ی مشکی خطوط نامنظمی شبیه خطوط آذرخش در هنگام رعد و برق طراحی کنید. این خط‌ها می‌توانند با رنگ آبی، خاکستری یا سفید کشیده شوند.
برای این منظور هر ناخن را با یک رنگ در توناژ مشابه ناخن بعدی رنگ می‌کنید. مثلا چند رنگ صورتی و ارغوانی به ترتیب از تیره به کمرنگ که هر ناخن را با یکی از آن‌ها رنگ می‌کنید.
برای طراحی ساده‌ی ناخن طرح‌های زیادی وجود دارد که در این نوشته چند طرح ساده و زیبا را با هم دیدیم. همه چیز به خلاقیت شما بستگی دارد. حتی می‌توانید برای لاک زدن به رنگ لباس خود، رنگ آرایش خود و … توجه کنید. برای مهمانی و مراسم نیز می‌توانید به تم مراسم دقت کنید و ناخن‌های خود را لاک بزنید تا جذابیت بیشتری داشته باشد.
اجرای طرح‌های امبره با استفاده از اسفنج آغشته به لاک، استفاده از لاک‌های براق، طراحی میوه‌ها بر روی ناخن، ایجاد طرح‌های انتزاعی با خط‌ها و نقطه‌ها و طرح‌های ساده‌ای از این قبیل می‌تواند برای طراحی ناخن توسط خودتان در منزل به کار رود. با کمک گرفتن از وسایل ساده مانند قلم‌موهای ساده، خلال دندان، مسواک‌ها یا براش‌های بدون استفاده و … می‌توانید طرح‌های زیبایی بر روی ناخن خود اجرا کنید.
برای خرید و مشاهده‌ی انواع لاک‌ ناخن می توانید از آدرس زیر استفاده کنید.
پاسخ خیر است. برای طراحی ساده‌ی ناخن می‌توانید از وسایل ساده مثل براش‌های بدون استفاده‎‌، قلم‌موهای معمولی و … استفاده کنید.
ایجاد طرح با خط‌ها و نقطه‌ها، استفاده از لاک‌های هم توناژ، طرح امبره‌ با استفاده از اسفنج آغشته به لاک، رنگ آمیزی و ایجاد طرح مختلف حیوانات، میوه ها و …
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© کپی رایت 1395–1399

source

توسط salamatikhabari