مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با تاکید بر این که هلال احمر در خط مقدم رفع نیاز بیماران است از تولید بیش از ۱۱۰ هزار ست دیالیز در بهمن ماه خبر داد.
به گزارش ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علیرضا عسگری گفت: توجه به رفع نیاز بیماران از اولویت های اصلی جمعیت هلال احمر است. در همین راستا از مهمترین برنامه های شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران، تداوم و توسعه تولید محصولات راهبردی به ویژه محصولات موردنیاز برای درمان بیماران کلیوی و دیالیزی است.  
وی افزود: این محصولات به منظور خدمات رسانی به  بیماران دیالیزی و کلیوی است که در دوران بیماری خود ممکن است به دیالیز نیاز پیدا کنند.
وی خاطرنشان کرد: محصولاتی همچون انواع صافی دیالیز، ست دیالیز، محلول دیالیز، کیسه و کارتریج بی کربنات سدیم (سوکارت، سوبگ B، سوبگ S)، سوزن فیستولا وریدی G۱۶، سوزن فیستولا شریانی G۱۶، محلول دیالیز و محلول ضدعفونی کننده از تولیدات اصلی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در حال حاضر محسوب می شود.
عسگری ادامه داد: شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی یک بار مصرف در کشور با استفاده از دانش فنی روز و بکارگیری مواد اولیه مرغوب فعالیت می کند، در بهمن ماه جاری توانسته است ۱۶۰ هزار عدد انواع صافی دیالیز F۶)، F۷، F۸، F۶۰، F۷۰، F۸۰ ) تولید کند.
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی تصریح کرد: همچنین در مدت یادشده بیش از ۱۱۰ هزار کیسه بی کربنات سدیم، ۳۱ هزار گالن محلول دیالیز ۵ لیتری و بیش از ۱۱۰ هزار  و هشتصد جفت ست دیالیز وریدی و شریانی تولید شده است.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari