هنگامی که سن بالا می‌رود، اقدامات پیشگیرانه برای چروک شدن پوست نیز لازم می‌شود. پوست دور چشم از نقاط حساس و آسیب پذیر است. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین کرم دور چشم بالای 40 سال آشنا کنیم. تعدادی از این بهترین کرم‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.
فهرست مطالب
همانطور که پیشتر اشاره شد، ساختار پوست اطراف چشم با ساختار پوست سایر قسمت‌های صورت تفاوت اساسی دارد. این بخش نازک ‌تر، نرم ‌تر، حساس‌تر و شکننده‌‌تر است. به همین دلیل نمی‌‌توانید از کرم‌هایی که برای سایر بخش‌‌های صورت به کار می‌‌گیرید، برای این بخش نیز استفاده کنید.
استفاده از کرم‌‌های معمولی برای پوست اطراف چشم ضمن ایجاد صدماتی برای چشم، سبب تیره‌تر شدن و ایجاد لکه‌ها و خطوط پیری در پوست این قسمت می‌‌شود. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که با فرا رسیدن 40 سالگی استفاده از هر نوع کرم دور چشم برای محافظت از پوست اطراف چشم‌‌ها مناسب نیست. لذا باید از ترکیباتی استفاده کنید که در رفع چین و چروک‌های ایجاد شده موثر باشد. چیزهایی که مواد لازم برای ایجاد شادابی و نشاط کافی در پوست را داشته باشد.
سن مناسب برای استفاده از کرم دور چشم محدوده 20 تا 30 سالگی است. توصیه‌ها مبنی بر این است که با آغاز 20 سالگی استفاده از این نوع کرم‌‌ها را برای حفظ شادابی و نشاط پوست آغاز کنید.
توجه داشته باشید که از اثرگذارترین عوامل در تسریع روند پیری و ایجاد چین و چروک‌ ها، برخورد نور آفتاب و اشعه‌‌های مضر آن بر روی پوست است. لذا استفاده از کرم‌‌های دور چشمی که حاوی ترکیبات ضد آفتاب هستند، می‌تواند از سنین نوجوانی نیز آغاز شود. اینطور صدمات ناشی از تابش نور آفتاب به میزان قابل قبول تقلیل می‌یابد.
مراقبت از پوست و توجه به سلامت آن به واسطه استفاده از محصولات مراقبتی و بهداشتی مناسب از بهترین راهکارها برای جوان ‌سازی، افزایش زیبایی و ایجاد شادابی در چهره است. چنانچه نسبت به فاکتورهای لازم برای حفظ استحکام، نشاط و سلامت پوست بی ‌توجه باشید، پوست شما به مرور دچار شکنندگی و آسیب خواهد شد.
حفظ زیبایی و شادابی پوست علاوه بر تاثیرات مثبتی که بر سلامت کلی بدن دارد، به بهبود روحیه و افزایش اعتماد به نفس افراد نیز کمک می‌کند. بدیهی است که تمامی افراد تمایل دارند پوستی شفاف، روشن و سالم داشته باشند. برای تحقق این اهداف لازم است از ترفندهای مناسب و تکنیک‌‌های کاربردی بهره بگیرند.
در میان اعضای صورت، چشم‌ها جایگاهی ویژه دارند. زیبایی و گیرایی چشم‌‌ها تک تک اجزای چهره را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همینطور در بروز احساسات یا انتقال پیام‌‌ها حرف اول را می‌‌زند. پوست اطراف چشم نسبت به پوست سایر بخش‌های صورت نازک‌تر و حساس‌‌تر است. این ظرافت و شکنندگی، لزوم و اهمیت مراقبت از این بخش را به خوبی نمایان می‌کند.
ایجاد خطوط و چین و شکن‌‌ها بر روی این بخش در بالاتر نشان دادن سن و کاهش نشاط صورت اعمال اثر می‌‌کند. صاف و شفاف بودن آن نیز می‌تواند تاثیر زیادی بر جوان‌ سازی و حفظ جذابیت چهره افراد داشته باشد. به همین دلیل لازم است استفاده از کرم‌‌های دور چشم مناسب را در دستور کار قرار دهید. در این مقاله شما را با بهترین نمونه‌‌های کرم دور چشم بالای 40 سال آشنا می‌کنیم و ویژگی‌‌های هر یک را بر می‌‌شماریم.
کرم‌های دور چشم بسته به مواد تشکیل دهنده، خواص و ویژگی‌ ها، نام برند سازنده و همچنین ایرانی یا خارجی بودنشان از قیمت‌های مختلفی برخوردار هستند.
به طور کلی خواص و تاثیرات کرم‌‌ها در تعیین قیمت آن‌ها موثر خواهد بود. مسلما کرم‌‌هایی که خواص همه جانبه دارند، دارای مواد ارگانیک و کم خطر به همراه بازدهی بالا هستند. این محصولات توسط برندهای نام آشنای خارجی به تولید می‌رسد. البته در مقایسه با دیگر محصوت از این دست قیمت بالاتری خواهند داشت.
در ادامه تعدادی از بهترین کرم‌های دور چشم ایرانی و خارجی را به شما معرفی کرده و ویژگی‌‌های هر یک را توضیح می‌‌دهیم:
کرم‌های دور چشم خارجی مختلفی در بازار وجود دارند که بهترین آن‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:
این برند از بهترین سازندگان محصولات مراقبتی پوست در سطح اروپا به شمار می‌‌آید. اصلی ‌ترین ویژگی‌های این کرم دور چشم به شرح زیر است:
در میان برندهای ایرانی نیز می‌توان کرم‌های دور چشم موثری پیدا کرد:
این کرم یکی از بهترین کرم دور چشم بالای 40 سال که از ویژگی‌‌های زیادی برخوردار بوده و به شرح زیر می‌باشد:
این نوع کرم ضد چروک دور چشم نیز از بهترین‌ها به شمار می‌آید و ویژگی‌هایی زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
کرم ضد چروک دور چشم سی گل یکی از کرم‌های دور چشم خوب ایرانی است که مزایای زیادی دارد:
این کرم برای کاهش تاثیرات منفی چین و چروک اطراف چشم افراد بالای 40 سال به تولید رسیده است. از ویژگی‌های این کرم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
هرچه از ویژگی‌های این کرم بگوییم کم گفته‌ایم اما در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد:
همان طور که خواندید، برای آن که بتوانید دور چشم خود را از چین و چروک حفظ کنید، می‌بایست استفاده از کرم‌های مخصوص دور چشم را به سرعت آغاز کنید. کرم‌هایی که در بالا معرفی کردیم، از محبوب ترین کرم‌های دور چشم بالای 40 سال است که می‌تواند تاثیر زیادی بر سلامت پوست دور چشم داشته باشد. در پایان امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در زیر همین مقاله به اشتراک بگذارید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© کپی رایت 1395–1399

source

توسط salamatikhabari