رنگ موی دودی خاکستری از ترکیب رنگ‌های فوق العاده زیبا و جذاب است. یکی از مهم ترین نکات در انتخاب رنگ مو، توجه به رنگ صورتتان است. با اینکه از رنگ مو برای افزایش زیبایی استفاده می‌کنید ولی اگر رنگ نامناسبی را انتخاب کنید احتمال دارد صورت شما رنگ پریده، پیر و نامطلوب دیده شود. در مقابل اگر از رنگ موی مناسب استفاده کنید؛ چهره ای جذاب و دلنشینی خواهید داشت. رنگ موی دودی خاکستری، رنگی مابین خاکستری و سفید است که امروزه بسیار ترند شده و قابل توجه همه است.
این را به یاد داشته باشید شما با موهای رنگ شده، موهایی با رنگ طبیعی و حتی موهای سفید زیبا هستید. اما برخی از افراد برای افزایش جذابیت و زیبایی، علاقه ای که به رنگ مو دارند و برخی دیگر به دلیل پوشاندن موهای سفید خود به رنگ کردن موهایشان می‌پردازند. خوشبختانه رنگ موی دودی خاکستری جزو ترکیب‌ها و فرمول‌هایی بوده که مناسب همه رنگ پوست است. در ادامه این مقاله از مو تن رو به انواع فرمول‌های رنگ موی دودی خاکستری خواهیم پرداخت.
فهرست مطالب
همانطور که گفتیم رنگ موی دودی خاکستری یکی از ترندهای سال‌های اخیر است. اگر می‌خواهید رنگ موی دودی خاکستری بدون دکلره داشته باشید؛ به رنگ‌های دودی، خاکستری و نقره ای نیاز دارید. در این قسمت باید بدون دکلره کردن موهایتان به رنگ کردن آن بپردازید. برخی از افراد به دلیل حساس بودن موهایشان از دکلره کردن آن صرف نظر می‌کنند. باید بگوییم اصلا جای نگرانی نیست و ما در این قسمت فرمول رنگ موی دودی خاکستری بدون دکلره را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
 البته این را به یاد داشته باشید رنگ موی دودی خاکستری بدون دکلره چند درجه تیره تر از رنگ موی دودی خاکستری با دکلره خواهد بود. برای داشتن این رنگ مو به 30 میل رنگ بلوند دودی روشن شماره 8، 40 میل بلوند خاکستری شماره 8، 40 میل رنگ نقره‌ای شماره 90.1، 15 میل رنگ موی سه صفر، 10 میل واریاسیون خاکستری، 15 میل واریاسیون نقره ای و آبی و 2 برابر رنگ مو اکسیدان شماره 1 نیاز خواهید داشت.
برای داشتن رنگ موی دودی خاکستـری با دکلره به رنگ‌های نقره‌ای، دودی و خاکستـری نیاز دارید. به دلیل روشن بودن این رنگ بهتر است موهای خود را به بالاترین درجه دکلره برسانید. بنابراین بهتر است از یک آرایشگر مجرب و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید تا آسیبی به موهایتان نرسد. نکته مهم این است اگر موهای حساسی دارد بهتر است رنگ موی دودی خاکستـری بدون دکلره را ترجیح دهید. اگر این رنگ مو با دکلره را می‌پسندید از مواد مرغوب برای دکلره نیز استفاده کنید.
برای داشتن این رنگ مو به:
نیاز خواهید داشت. این نکته را به یاد داشته باشید که موهایتان باید پایه دکلره 10 باشد.
قشری از افراد به طیف‌های رنگی تیره علاقه دارند. برای داشتن موهای تیره همان ترکیب رنگ موی دودی خاکستـری بدون دکلره را انجام دهید. برای داشتن این رنگ مو به:
نیاز خواهید داشت. داشتن موهایی با رنگ روشن و یا تیره بر اساس علاقه و سلیقه شخصی فرد است. البته بهتر است در این زمینه به رنگ و تناز پوستتان نیز توجه داشته باشید.
اگر به طیف‌های رنگی روشن علاقه دارید؛ رنگ موی دودی خاکستـری روشن مناسب شما است. البته این را به یاد داشته باشید برای داشتن موهایی روشن با این رنگ باید موهایتان را دکلره کنید. برای داشتن رنگ موی دودی خاکستـری روشن علاوه بر دکلره (پایه دکلره 10) به 30 میل رنگ بلوند دودی روشن شماره 10.1، 40 میل بلوند خاکستـری شماره 10، 40 میل رنگ نقره‌ای شماره 90.1، 15 میل رنگ موی سه صفر، 10 میل واریاسیون خاکستـری ، 15 میل واریاسیون نقره ای و آبی و 2 برابر رنگ مو اکسیدان شماره 2 نیاز دارید. البته توصیه ما به شما این است که دکلره کردن مو را نزد فرد متخصص و حرفه‌ای انجام دهید.
برای انتخاب رنگ مو باید ابتدا به تناژ پوستتان توجه داشته باشید. اگر تن پوست شما خنثی است باید بگوییم شما گزینه‌های زیادی برای انتخاب رنگ مو دارید. برای مثال رنگ موی دودی خاکستـری موردی مناسب برای شما به شمار می‌آید. اگر تن پوستتان سرد است؛ توصیه ما به شما این است که از رنگ‌هایی استفاده کنید که سایه‌هایی از رنگ‌های خنثی مثل دودی داشته باشد. در نتیجه رنگ موی دودی خاکستـری مناسب پوست‌هایی با تن سرد نیز است.
همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم؛ رنگ موی دودی خاکستـری یکی از ترکیبات فوق العاده است که در چند سال اخیر ترند شده است. شما می‌توانید با توجه به رنگ پوستتان، رنگ چشم و فصلی که در آن هستید طیف رنگی دودی خاکستری را انتخاب کنید. البته مهم ترین نکته در انتخاب طیف رنگی، تن پوستتان است. همانطور که گفتیم رنگ موی دودی خاکستـری برای پوست‌هایی با تن خنثی و سرد موردی کاملا مناسب است و به دلیل انتخاب درست زیبایی شما را چندین برابر بیشتر خواهد کرد. شما می‌توانید با دکلره کردن و یا بدون دکلره کردن این رنگ را داشته باشید که تنها تفاوت آنها طیف رنگی است.
 برای مثال نتیجه رنگ موی دودی خاکستـری با دکلره، رنگی روشن خواهد بود و نتیجه رنگ موی دودی خاکستـری بدون دکلره، طیف رنگی تیره خواهد بود. توصیه ما به شما این است که اگر موهای شکننده و حساسی دارید رنگ موی بدون دکلره را انتخاب کنید تا از آسیب به موهایتان جلوگیری شود. مو تن رو در این مقاله کامل و جامع همراه شما بود تا اطلاعاتی درباره این رنگ موی خاص کسب کنید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت 1395–1399

source

توسط salamatikhabari