کمیته مشورتی اقتصادی جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران به ریاست دکتر پیرحسین کولیوند باهدف مولدسازی اموال جمعیت هلال احمر شروع به کارکرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در این نشست رییس جمعیت هلال احمر گفت: مهم‌ترین علت تشکیل این کمیته بهره‌گیری از خرد جمعی است که می‌تواند باعث ارتقا سطح کیفی مجموعه شود.
کولیوند افزود: یکی از موارد برنامه چهارگانه جمعیت هلال‌احمر موضوع اقتصادی و مولدسازی دارایی‌هاست.
رییس جمعیت ادامه داد: در جمعیت کمیته‌ای تحت عنوان «کمیته مولدسازی» وجود دارد اما بنا به دلایلی در خصوص مولدسازی موفقیتی تاکنون حاصل نشده است.
وی تصریح کرد: بسیاری از شرکت‌های زیر مجموعه هلال‌احمر و برخی اموال در جمعیت هلال‌احمر وجود دارد که نیاز است با برنامه ریزی منسجم به سوددهی برسند و این کمیته می‌تواند در برنامه ریزی این موضوع نقش کلیدی داشته باشد.
رییس جمعیت هلال احمر توضیح داد: آن چیزی که جمعیت هلال‌احمر را زنده نگه می‌دارد اعتماد و اطمینان اجتماعی است و مهم‌ترین وظیفه من و همکارانم در اینجا پاسداری از آن است.
کولیوند به ایجاد یک ساختار مالی پویا و پایدار در جمعیت هلال‌احمراشاره کرد و ادامه داد: این کمیته با سیاستگذاری اصولی می تواند کمک کند تا جمعیت یک ساختار مالی پویا و پایدار داشته باشد و چهره جدیدی از جمعیت هلال‌احمر در اذهان مردم شکل گیرد.
مقرر شد تا جلسات «کمیته مشورتی اقتصادی جمعیت هلال‌احمر» هر ۱۵ روز یک‌بار با هماهنگی خزانه‌دار جمعیت تشکیل شود.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari

نظرات بسته هستند.